ده‌ها کارگر اعتصاب‌کننده پتروشیمی گچساران اخراج شدند

15/04/1400 01:11:00 ق.ظ

ده‌ها کارگر اعتصاب‌کننده پتروشیمی گچساران اخراج شدند العربيه_فارسى

منابع داخلی از ایران، دوشنبه 5 ژوئیه 2021، از اخراج ده‌ها کارگر اعتصاب‌کننده شاغل «پتروشیمی گچساران» خبر دادند.این کارگران صنایع پتروشیمی در شرکت «تیام آخرین به روزرسانی: 06 ژوئیهٔ ,2021: 02:06 صبح GST آدرس کپی شد منابع داخلی از ایران، دوشنبه 5 ژوئیه 2021، از اخراج ده‌ها کارگر اعتصاب‌کننده شاغل «پتروشیمی گچساران» خبر دادند.

این کارگران صنایع پتروشیمی در شرکت «تیام صنعت» از شرکت‌های طرف قرارداد با صنایع پتروشیمی گچساران در جنوب ایران مشغول به کار بودند.

Advertisement بر اساس گزارش‌ها، این کارگران پس از آن از کار اخراج شدند که طی روزهای گذشته و همزمان با کارگران پیمانکاری بسیاری از شرکت‌های وابسته به صنایع نفت و پتروشیمی در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالبات خود دست به اعتراض زده بودند.

این در حالی است که اعتصابات کارگری در ایران، مدتی است با پیوستن نیروهای چند شرکت‌ پالایشگاهی، نیروگاهی و اصناف مختلف همچنان ادامه دارد. در روزهای گذشته، نیز شماری از کارکنان رسمی شرکت نفت و گاز گچساران، در محوطه‌ این سازمان تجمع اعتراضی برگزار کردند. headtopics.com

در کشوری که ۷۵ میلیون فقیر داره ۱۶۰ هزار کارگر پیمانکار اعتصاب کننده را مثل آب خوردن میشود اخراج کرد و با کارگر ارزانتر جایگزین کرد شما هنوز آخوند رو نشناختید

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.