ده سال حبس در انتظار مهندس سابق گوگل به جرم سرقت اطلاعات

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک مهندس پیشین شرکت گوگل با سرقت هزاران سند بخش خودروی خودران گوگل، یک استارتاپ شخصی برای خود راه انداخت.

آنوتونی لواندوفسکی متهم شده است در زمانی که در بخش توسعه خودران شرکت گوگل مشغول به کار بوده است ۱۴ هزار سند را به سرقت برده و به شرکت رقیب یعنی اوبر ارائه کرده است.

این مهندس سابق گوگل اعتراف کرده در سال ۲۰۱۵ هزاران سند را از سیستم‌های داخلی گوگل به لپ تاپ شخصی خود منتقل کرده است. او در دادگاه اتهامات وارده را پذیرفته و حالا باید منتظر صدور رای قاضی بماند. آقای لواندفسکی سال ۲۰۱۶ بعد از خروج از گوگل استارتاپی در زمینه خودران به نام Otto را راه‌اندازی کرد که اوبر به سرعت آن را با قیمت ۶۸۰ میلیون دلار خرید. همکاری لواندوفسکی با اوبر پیشرفت فوق‌العاده‌ای را برای کمپانی اوبر در بخش خودران به همراه داشت. اما در سال ۲۰۱۷ و بعد از بالا گرفتن بحث‌های حقوقی علیه لواندوفسکی در نهایت اوبر او را از کار اخراج کرد.گفتنی است در اوایل ماه مارس، دادگاه آقای لواندوفسکی را به پرداخت جریمه ۱۷۹ میلیون دلاری محکوم کرد.

وکیل لواندوفسکی می‌گوید: «موکل من مسئولیت را پذیرفته و مشتاقانه حل مساله را قبول کرده است. وی جوانی با استعدادهای عظیم است که کمک زیادی به دنیای پرشتاب هوش مصنوعی و صنعت خودروهای خودران کرده و امیدواریم با تصمیم درست دادگاه وی انرژی خود را در جایی که اهمیت دارد، متمرکز کند.» دادگاه هنوز حکم نهایی را برای پرونده این مهندس صادر نکرده اما گفته می‌شود ممکن است حتی تا ده سال حبس در انتظار او باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رهبر انقلاب سال ۱۳۹۹ را سال «جهش تولید» نامگذاری کردندحضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خود سال ۱۳۹۹ را سال « جهش تولید » نامگذاری کردند. تولید مثل بیشتر!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نتایج تحقیقات آماری: مردان مسن ایتالیایی بزرگترین قربانیان کرونا هستندآمارها نشان می‌دهند که در میان قربانیان ناشی از ویروس کرونا در ایتالیا تنها پنج نفر کمتر از چهل سال سن داشتند و اغلب قربانیان را مردان بالای هفتاد سال تشکیل می‌دهند. البته مردهای بالای۸۰ سالمند محسوب میشوند و مسن افراد جوانتر را می گویند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کلانتری: تفاهم با خودروسازان برای تولید خودروی یورو۵ در سال ۹۹رئیس سازمان محیط زیست: از ابتدای سال ۹۹ خودروی یورو ۴ مجوز تولید نخواهد گرفت تمام صنایع خودروسازی کشور موظف هستند که از ابتدای امسال به استاندارد یورو ۵ برسند. در این زمینه نیز با خودروسازان به تفاهم رسیده‌ایم آقا تا زیر ساخت مهیا نباشه این کارها فایده نداره و هزینه اضافه بر دوش مردم می زاره، همین خودرو های یورو ۴ به خاطر نبود بنزین یورو ۴ دائم مشکل دارند. بهتره اولین بنزینش تامین کنید. تو اول قاشق گوه خوریتو بردار بعد ادعا کن .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران و فرانسه دو زندانی یکدیگر را آزاد کردنددر نخستین روز سال جدید خورشیدی، ایران و فرانسه اعلام کردند دو تبعه یکدیگر را از زندان آزاد و آنها را به کشورشان بازمی‌گردانند. امیدوارم فرانسه در فردای پس از جمهوری اسلامی تاوان این سازشها با این فرقه_تبهکار بدهد جالبه همه باید یک زندانی از رژیم اسلامی داشته باشند تا با اینها تعویض کنند اون قدیما می گفتند: دلاک ها وقتی مشتری ندارند سر همدیگر را می تراشند!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیام آیت الله مکارم شیرازی در آستانه سال نو: مردم در خانه بمانندآیت الله مکارم شیرازی مردم را به ماندن در خانه و پرهیز از سفر غیر ضرور در ایام نوروز دعوت کرد و از مسئولان نیز خواست با تلاش‌های بی‌وقفه و اتخاذ روش‌های علمی، مردم کشور را (خاصه در استان‌های به‌شدت درگیر) یاری کنند. کسی که به حرف این جاهلان هفتگانه و هفت زیست و هفتخط شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم اشغالگر گوش کند ابله است و از اصل خویش غافل. چرا در خانه بمانند؟؟؟ در خانه ماندن یعنی قرنطینه و قرنطینه مال قرون وسطی بود چرا فقط با کلمات بازی میکنید؟؟ قرنطینه هزینه داره نمیخواید هزینه کنید گردن مردم نندازید کرونا_ویروس
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

من به نشر اکاذیب متهم شده‌ام، چه حکمی در انتظار من است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »