ایران, آمریکا, پهپاد آمریکایی, ترامپ, تنش میان ایران و آمریکا, پهپاد جاسوسی 'گلوبال هاوک', پهپاد جاسوسی آمریکا

ایران, آمریکا

دلیل لغو حمله به ایران، احتمال ورود پهپاد آمریکایی به حریم این کشور بود

یک مقام ارشد آمریکایی به احتمال ورود پهپاد آمریکایی به حریم ایران اعتراف کرد.

23/06/2019 10:37:00 ق.ظ

یک مقام آمریکا یی: دلیل لغو حمله به ایران ، احتمال ورود پهپاد آمریکا یی به حریم این کشور بود

یک مقام ارشد آمریکا یی به احتمال ورود پهپاد آمریکا یی به حریم ایران اعتراف کرد.

ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

چشم‌انداز: دوره مرگبار حسن روحانی، با ایران چه کرد؟

مردم ایران، حسن روحانی و دولت او را چگونه به یاد خواهند آورد؟ چهار ساله دوم ریاست‌جمهوری او، ایران و مردم ایران را به کدام سمت برد؟مهمانان برنامه: مهدی مهدوی...

نامه رییس فیفا به تاج درباره ورود زنان به ورزشگاه هارئیس فدراسیون فوتبال فیفا از فدراسیون فوتبال ایران خواست شرایط ورود زنان به ورزشگاه ها در انتخابی جام جهانی را فراهم کند. آخوندها را مجبور می‌کنیم مقابل درب ورزشگاه به خانم‌ها تعظیم کنند و خوش‌آمد بگویند.

شلیک به پهپاد آمریکایی؛ آیا این راه به جنگ ختم می‌شود؟ساقط کردن پهپاد آمریکا یی از سوی ایران ، حاوی پیام خاصی برای آمریکا بود و ناظران و کشورهایی دیگر در انتظار این بودند که واشنگتن چه واکنشی به اقدام تهران نشان می دهد. نه فقط هم ديگرو محك ميزنن همین نشانه جنگ طلبی جمهوری اسلامی بود بابا خود ترامپم گفت دمشون گرم پهپاد رو زدن، خیلی مخلصشونم هستیم که اون ۳۸ نفرو نترکوندن تو هواپیمای P8، دیگه این حرف نتیجه ش جنگ میتونه باشه اصا؟؟؟

ورود گردشگران خارجی به ایران با وجود تحریم‌های ناعادلانه تداوم داردوزیر امور خارجه کشورمان در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان گفت: «با وجود تحریم‌های ناعادلانه ورود گردشگران خارجی به ایران تداوم دارد.»

فیفا: ایران زمانبندی ورود زنان به ورزشگاه را روشن کندجیانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، در نامه‌ای به مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران ، از او خواسته است که در کمتر از یک ماه آینده زمانبندی اقدامات مشخص ایران برای ورود زنان ایران ی و غیر ایران ی به ورزشگاه را روشن کند.

درخواست صریح فیفا از ایران برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها | DW | 21.06.2019رئیس فدراسیون جهانی فوتبال مصرانه از ایران خواسته امکان حضور زنان در ورزشگاه‌ها در بازی‌های مقدماتی جام جهانی فراهم شود. او از دولت حسن روحانی انتقاد کرد که به وعده‌هایش در این زمینه عمل نکرده است. اخي جياني جان حسن به كدوم وعده اش عمل كرده اين دوميش باشه اینم فهمید حسن فقط لب و دهنه ایناهم بی عرضه هستن وگرنه فوتبال رو تعلیق میکردن خیال همه هم راحت

انتشار تصاویر جدید از سوی ظریف درباره ورود پهباد جاسوسی آمریکا به حریم هوایی ایرانانتشار تصاویر جدید از سوی ظریف درباره ورود پهباد جاسوسی آمریکا به حریم هوایی ایران وزیر خارجه ایرات: 🔹هیچ شبهه‌ای در رابطه با موقعیت ایران پهباد در زمان ساقط شدن وجود ندارد. پهپاد! ایران! ايرات؟؟؟ خاك بر سر تون با اين خبر نوشتن تون!!!