دستگیری یک جوان سوئدی به اتهام دست داشتن در انفجاری در دانمارک

23/05/1398 12:56:00 ب.ظ

پلیس دانمارک چهارشنبه 14 اوت 2019، از بازداشت یک جوان 22 ساله سوئدی به اتهام دست داشتن در انفجاری که

پلیس دانمارک چهارشنبه 14 اوت 2019، از بازداشت یک جوان 22 ساله سوئدی به اتهام دست داشتن در انفجاری که به گزارش خبرگزاری رویترز پلیس دانمارک با اعلام این خبر همچنان تایید کرد که برای یک جوان 23 ساله سوئدی دیگر نیز در پیوند با همین انفجار حکم جلب بین‌المللی صادر کرده است.

در انفجاری که روز سه‌شنبه 13 اوت در برابر یکی از ساختمان‌های اداره مالیات در کپنهاگ پایتخت دانمارک رخ داد، یک تن زخم برداشت.

پلیس دانمارک لحظاتی پس از انفجار اعلام کرد که این یک انفجار عمدی است و آنان بررسی‌ها را در این مورد آغاز کرده‌اند اما منابع امنتی دانمارک تاکنون انگیزه مهاجمان را اعلام نکرده‌اند. دانمارک یکی از کشورهای است که بالاترین مالیات را در جهان دارد اما نظرسنجی‌ها نشان داده که دانمارکی‌ها از پرداخت مالیات بالا شکایتی ندارند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

یک جوان سوئدی به اتهام دست داشتن در انفجاری در دانمارک بازداشت شد♦️یک جوان سوئدی به اتهام دست داشتن در انفجاری در دانمارک بازداشت شد ⚡️پلیس دانمارک اعلام کرد که یک جوان سوئدی را به اتهام دست داشتن در انفجار هفته گذشته یک ساختمان متعلق به اداره مالیات این کشور بازداشت کرده است.

یک فرمانده ارشد ناو آبراهام لینکلن: حضور نظامیان آمریکا در منطقه برای جنگ با ایران نیستیک فرمانده ارشد ناو آمریکایی آبراهم لینکلن به شبکه تلویزیونی «سی‌ان‌بی‌سی» گفت که حضور نظامیان آمریکا در منطقه برای جنگ با ایران نیست. ویلیام رید روز دوشنبه ۲۱ مرداد به شبکه خبری «سی‌ان‌بی‌سی» گفت ک همینجوری بیکار بودیم رئیس جمهورهم درتلاشه از دست اف بی آی فرار کنه گفتیم بریم خلیج هم الکی بگیم خبری است و هم اعراب را بترسانیم سلاح بیشتر از ما بخرند. قبل اش هم به پوتین گفته بودیم کاری نمی خواهیم بکنیم،می توانند همچنان از آب های ایران و پایگاههای هوایی اش استفاده کنند. They go for fishing🙂 برای آب تنی است

انفجار در میدان وردک جان پنج عضو یک خانواده را گرفتمقام‌های دولتی در میدان وردک در مرکز افغانستان می‌گویند پنج غیر نظامی در نتیجه انفجار یک بمب کنار جاده‌ای در این ولایت کشته و سه نفر دیگر زخمی شده‌اند.. مظفرالدین یمین، والی میدان وردک به بی‌بی‌سی گفت قربانیان این رویداد اعضای یک خانواده بودند.

یک فروند پهپاد حوثی‌ها در استان عمران یمن سقوط کرد

یک بریتانیایی ایرانی‌تبار دیگر در ایران بازداشت شد؛ «کامیل احمدی» پژوهشگر علوم اجتماعی♦️ یک بریتانیایی ایرانی‌تبار دیگر در ایران بازداشت شد؛ «کامیل احمدی» پژوهشگر علوم اجتماعی ⚡️ بر اساس پست اینستاگرامی همسر او، در حال حاضر هیچ اطلاعی از دلیل بازداشت و یا اتهام وارده شده به کامیل_احمدی در دست نیست.

بررسی طرح «تربیت جنسی» در شورای عالی انقلاب فرهنگی/ وجود خلاء تربیت جنسی در مدارس کشورعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اعلام بررسی طرح تربیت جنسی در شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: عموم اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی تایید کردند که کشور در زمینه آموزش تربیت جنسی در مدارس دچار خلاء است.