دستور رئیسی برای تعیین تکلیف اموال تملیکی گمرک تا سه ماه آینده

16/07/1400 12:27:00 ب.ظ

رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت مشخص شدن وضعیت اموال موجود در انبارهای اموال تملیکی گمرک، برای تعیین تکلیف اجناس موجود در انبارهای گمرک استان بوشهر مدت زمان سه ماهه تعیین کرد.

رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت مشخص شدن وضعیت اموال موجود در انبارهای اموال تملیکی گمرک، برای تعیین تکلیف اجناس موجود در انبارهای گمرک استان بوشهر مدت زمان سه ماهه تعیین کرد. در این بازدید دادستان استان بوشهر و مسئولان گمرک استان گزارشی از میزان، نوع و دلایل رسوب اموال و کالاهای وارداتی در انبارهای گمرک ارائه کردند.

در این بازدید دادستان استان بوشهر و مسئولان گمرک استان گزارشی از میزان، نوع و دلایل رسوب اموال و کالاهای وارداتی در انبارهای گمرک ارائه کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

شورای حقوق بشر سازمان ملل برای افغانستان گزارشگر ویژه تعیین می‌کندشورای حقوق بشر سازمان ملل یک گزارشگر ویژه را در امور افغانستان ایجاد کرد که به بررسی جرایم صورت گرفته از سوی طالبان و سایر گروه‌ها در این کشور بپردازد.

شورای حقوق بشر سازمان ملل برای افغانستان گزارشگر ویژه تعیین می‌کندشورای حقوق بشر سازمان ملل یک گزارشگر ویژه را در امور افغانستان ایجاد کرد که به بررسی جرایم صورت گرفته از سوی طالبان و سایر گروه‌ها در این کشور بپردازد.

کاهش دمای تهران تا ۷ درجه/ بارش پراکنده در پایتختکاهش دمای تهران تا ۷ درجه بارش پراکنده در پایتخت طی پنج روز آینده روند کاهش دما ۴ تا ۷ درجه سانتیگراد در استان تهران و گاهی بارش پراکنده در پایتخت طی فردا (۱۵ مهرماه) پیش‌بینی می‌شود If you don't see this land full of cruelty and abuse, ask the girls of Qasoor.

پس از موفقیت اولیه در واکسیناسیون، اولویت بعدی تنظیم بازار استرئیس جمهور با تسلیت سالگرد شهادت امام رضا(ع) گفت: در تاریخ اسلام پس از هجرت پیامبر از مکه به مدینه که تمدن اسلامی را با سیره نبوی پایه‌گذاری کرد، هیچ هجرتی مهم‌تر از هجرت امام رضا(ع) از مدینه به توس نیست که سیره و نهضت رضوی را رقم زد. بنظرم اولویت بعدی خنک تر شدن هوا است !

علی صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی ایران شد | DW | 06.10.2021ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران به پیشنهاد وزیر امور اقتصادی و دارایی و تصویب هیئت وزیران، علی صالح‌آبادی را به سمت رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد. همونی که با بورسش پول ملت را خورد ؟ 😱 بهاری که نکوست ، از پوفیوزش پیداست…😪 مبارکه 😎 مجلس ميبايستي رأي موافق ميداد براي انتصاب آقاي صالح آبادي بنظر بنده آقاي رئيسي فقط كوشش ميكنه رهبري خوشحال كنه ونه مردم ؟ ! چونکه ايشان همیشه میگه جوانان خوب اينهم درسته اما بعضي از سمتها ريش سفيد‌ رنج ديده خبير ميطلبه يعني مثل اينكه يه جوان ٣٥ ساله بجاي خامنئي منصوب بشه🤔

امنیت ایران بی نظیر استجانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش، با بیان اینکه دشمن ثانیه ای از توطئه چینی علیه ما دست برنمی دارد، گفت: دشمن برای از بین بردن امنیت روش های مختلف را دنبال می کند و دور تا دور مرزهای ایران را فرا گرفته تا رخنه ای برای نفوذ یابد و امنیت و آرامش نظام و ملت را خدشه دار کند. درسته. دانشمندان هسته ای که ترور شدند نتیجه همین امنیت بی نظیر است. 😡 شماها که اینقدر از خودتون مطمئنید چرا برای مسئله آذربایجان دست به دامان روسیه شدید جناب فرمانده امنیت در چه زمینه هایی بی نظیر است؟