کرونا

کرونا

دزدان دریایی کرونا

🎥 دزدان دریایی #کرونا

08/04/2020 01:21:00 ب.ظ

🎥 دزدان دریایی کرونا

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

          ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

شما هم خودتون دزد خونگی هستین که جیب مردم رو خالی کردین ایراد بقیه رو نگیرین دزدان نامتمدن. احمق کسایی که هنوز خودشان را برای این بی تمدن ها چاک می دهند مدركش كو كه دزديدن؟؟ثانياً اگرم دزديدن براي مردمشون اين كارو كردن نه براي پر كردن جيب اقا زاده هاشون!!!!

فرمانده ستاد مقابله با کرونا: کرونا در تهران به مرحله پاندمی رسیدفرمانده ستاد مقابله با کرونا با بیان اینکه ایران تاکنون نتوانسته به مرحله کنترل کرونا برسد تاکید کرد

ورزش و کرونا؛ سه لیگ فوتبالی که از کرونا شکست نخورده‌اند - BBC News فارسیدر یک ماه گذشته اکثر لیگ‌های فوتبال حرفه‌ای جهان تعطیل شده‌اند. در بسیاری کشورها بحث حالا سر این است که فوتبالیست‌ها چطور باید به مردم در بحران کرونا کمک کنند.

مرکل: اتحادیه اروپا به‌دلیل شیوع ویروس کرونا با بزرگ‌ترین چالش خود روبه‌روستمرکل: اتحادیه اروپا به‌دلیل شیوع ویروس کرونا با بزرگ‌ترین چالش خود روبه‌روست همه اعضای اتحادیه اروپا باید به این اتحادیه برای مهار این بحران کمک کنند آلمان تنها در صورتی در مبارزه با ویروس کرونا موفق خواهد شد که تمام قاره اروپا در این زمینه موفق شوند آلمان با جمعیت برابر با ایران ۱۵۶ میلیارد یورو برای مقابله با کرونا بودجه اختصاص داده و دولت ایران بعد از ۱۱ روز التماس، ۱ میلیارد یورو!

بازگشت خوشبینی به بورس‌های اروپا؛ کاهش تلفات کرونا شاخص‌ها را بالا بردخوش‌بینی ناشی از کاهش مرگ و میر ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در ایتالیا، اسپانیا و فرانسه موجب شد تا بازارهای سهام اروپا در معاملات روز دوشنبه بالاترین رشد خود را طی دو هفته گذشته تجربه کنند.

حمایت بیش از 1000 حقوقدان از اقدامات رئیس قوه قضائیه در عفو و مرخصی زندانیان در پی شیوع کرونا- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimحمایت بیش از ۱۰۰۰ حقوقدان از اقدامات رئیس قوه قضائیه در عفو و مرخصی زندانیان در پی شیوع کرونا مره‌صدق: مرخصی‌های گسترده نقش مهمی در جلوگیری از شیوع کرونا در زندان‌ها داشت 👏👏👏⚘⚘⚘😚😚😚 آزادی زندانیان کارپسندیده ای است ولی خداکنه سارقین اثاثیه منزل و خودرو جز این آزادشده ها نباشند . دیگه نمیشه راحت خوابید .

چرا بستن مدارس تأثیری در مهار کرونا ندارد؟ پژوهشگران پاسخ می‌‌دهند«مطالعات قبلی نشان می‌دهد که بستن مدارس در صورتی تأثیرگذار است که میزان واگیردار بودن بیماری پایین، و احتمال ابتلای کودکان هم بالا باشد که در مورد بیماری کوید-۱۹ برعکس است.» اخبار شبه علمی با گشودن مدارس همه بزرگسالان در گیر ببماری خوهند بود، چون مدارس نیاز به حمل و نقل، معلم و خانواده‌های مرتط داشته و جمعیت بزرگی را آلوده می کند، این پژوهشگران که عمدآ وسیله گسترش بیماری هستند مثل نمونه بوریس جانسون را باید سرشان را تو کاسه توالت کرد.