در رشته‌حملاتی با چاقو در لندن و بیرمنگام چند تن زخمی شدند | DW | 06.09.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

به گفته پلیس بریتانیا، پنج نفر در حمله با چاقو و سلاح سرد در لندن زخمی‌ شده‌ و تعدادی بازداشت شده‌اند. در رشته‌حملاتی مشابه در شهر بیرمنگام نیز چند تن زخمی شده‌اند. انگیزه این حملات هنوز روشن نیست.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

پلیس بریتانیا از رشته‌حملاتی با چاقو به مردم شهرهای لندن و بیرمنگام در شامگاه شنبه ۱۵ شهریور (پنجم سپتامبر) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ‌آلمان، در حمله با چاقو در جنوب شرقی لندن، پایتخت بریتانیا پنج نفر زخمی شده‌اند. حال یکی از زخمی‌شدگان وخیم اعلام شده است. پلیس تعدادی را بازداشت کرده است.همزمان در شهر بیرمنگام نیز حملاتی مشابه با سلاح سرد رخ داده که به زخمی شدن تعدادی انجامیده است. پلیس میدلندز غربی می‌گوید، در ساعت ۱۲ و نیم شامگاه شنبه از اولین چاقوکشی در مرکز شهر بیرمنگام مطلع شده است. اندکی بعد"چند چاقوکشی دیگر در این منطقه" گزارش شده است.

در اطلاعیه پلیس آمده است: «ما می‌دانیم که چند نفر زخمی شده‌اند، اما از تعدادشان اطلاعی نداریم و نمی‌دانیم، شدت جراحاتشان تا چه اندازه است.»تحقیقات در این زمینه آغاز شده است. انگیزه این حملات هنوز روشن نیست. تیم تحقیقات در مورد اظهار نظر زودهنگام درباره انگیزه حملات هشدار داده و گفته است، در این مرحله نمی‌توان در این مورد سخنی گفت.

در تصاویر پخش‌شده از تلویزیون بریتانیا دیده می‌شود که مأموران پلیس در لباس‌های محافظتی مشغول بررسی محل حادثه در شهر بیرمنگام هستند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مشاور امنیت ملی افغانستان با نماینده ویژه ایران در کابل دیدار کردمشاور امنیت ملی افغانستان با نماینده ویژه وزارت امور خارجه ایران در کابل دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار اردوغان با بارزانی در آنکارارئيس جمهور ترکیه با رئیس اداره محلی اقلیم کرد شمال عراق در آنکارا دیدار و گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویدیو؛ خانواده جیکوب بلیک در مخالفت با سفر ترامپ به کنوشا جشن برپا کردندآقای ترامپ در جریان سفر به کنوشا اعتراض‌های ضد نژادپرستی اخیر در کشورش را اقداماتی با هدف ایجاد «رعب و وحشت داخلی» توصیف کرد که به گفته وی توسط «گروه‌ها و افراد خشونت طلب» ترویج می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

غریب‌آبادی: گزارش آژانس دورنمای سازنده‌ای را در روابط با ایران ترسیم می‌کندسفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین المللی در وین گفت: گزارش آژانس دورنمای سازنده‌ای را در روابط با ایران ترسیم می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا خواستار «همکاری کامل» روسیه با تحقیقات جامعه بین‌المللی در مورد مسمومیت الکسی ناوالنی شد🔺آمریکا خواستار «همکاری کامل» روسیه با تحقیقات جامعه بین‌المللی در مورد مسمومیت الکسی ناوالنی شد ⚡️معاون وزیر خارجه آمریکا با سفیر روسیه در واشنگتن دیدار و درباره یافته‌های آلمان از مسمومیت الکسی ناوالنی، رهبر اپوزویسیون روسیه ابراز نگرانی عمیق کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تداوم وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشورتداوم وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور طی پنج روز آینده خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »