در رشته‌حملاتی با چاقو در لندن و بیرمنگام چند تن زخمی شدند | DW | 06.09.2020

06/09/2020 10:52:00 ق.ظ

به گفته پلیس بریتانیا، پنج نفر در حمله با چاقو و سلاح سرد در لندن زخمی‌ شده‌ و تعدادی بازداشت شده‌اند. در رشته‌حملاتی مشابه در شهر بیرمنگام نیز چند تن زخمی شده‌اند. انگیزه این حملات هنوز روشن نیست.

چاقو, لندن

به گفته پلیس بریتانیا، پنج نفر در حمله با چاقو و سلاح سرد در لندن زخمی‌ شده‌ و تعدادی بازداشت شده‌اند. در رشته‌حملاتی مشابه در شهر بیرمنگام نیز چند تن زخمی شده‌اند. انگیزه این حملات هنوز روشن نیست.

به گفته پلیس بریتانیا، پنج نفر در حمله با چاقو و سلاح سرد در لندن زخمی‌ شده‌ و تعدادی بازداشت شده‌اند. در رشته‌حملاتی مشابه در شهر بیرمنگام نیز چند تن زخمی شده‌اند. انگیزه این حملات هنوز روشن نیست.

به گزارش خبرگزاری ‌آلمان، در حمله با چاقو در جنوب شرقی لندن، پایتخت بریتانیا پنج نفر زخمی شده‌اند. حال یکی از زخمی‌شدگان وخیم اعلام شده است. پلیس تعدادی را بازداشت کرده است.به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندیدهمزمان در شهر بیرمنگام نیز حملاتی مشابه با سلاح سرد رخ داده که به زخمی شدن تعدادی انجامیده است.

پلیس میدلندز غربی می‌گوید، در ساعت ۱۲ و نیم شامگاه شنبه از اولین چاقوکشی در مرکز شهر بیرمنگام مطلع شده است. اندکی بعد"چند چاقوکشی دیگر در این منطقه" گزارش شده است.در اطلاعیه پلیس آمده است: «ما می‌دانیم که چند نفر زخمی شده‌اند، اما از تعدادشان اطلاعی نداریم و نمی‌دانیم، شدت جراحاتشان تا چه اندازه است.»

ادامه مطلب:
DW فارسی »

آغاز «همه‌پرسی» الحاق به روسیه در مناطق اشغالی اوکراین

همه‌پرسی در چهار منطقه از خاک اوکراین که در ماه‌های اخیر از سوی روسیه به اشغال درآمده به صورت رسمی آغاز شد. انتظار می‌رود این همه‌پرسی که تحت نظارت نیروهای ارتش روسیه برگزار می‌شود به الحاق به فدراسیون روسیه رای آری بدهد. ادامه مطلب >>

مشاور امنیت ملی افغانستان با نماینده ویژه ایران در کابل دیدار کردمشاور امنیت ملی افغانستان با نماینده ویژه وزارت امور خارجه ایران در کابل دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی

دیدار اردوغان با بارزانی در آنکارارئيس جمهور ترکیه با رئیس اداره محلی اقلیم کرد شمال عراق در آنکارا دیدار و گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

ویدیو؛ خانواده جیکوب بلیک در مخالفت با سفر ترامپ به کنوشا جشن برپا کردندآقای ترامپ در جریان سفر به کنوشا اعتراض‌های ضد نژادپرستی اخیر در کشورش را اقداماتی با هدف ایجاد «رعب و وحشت داخلی» توصیف کرد که به گفته وی توسط «گروه‌ها و افراد خشونت طلب» ترویج می‌شود.

غریب‌آبادی: گزارش آژانس دورنمای سازنده‌ای را در روابط با ایران ترسیم می‌کندسفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین المللی در وین گفت: گزارش آژانس دورنمای سازنده‌ای را در روابط با ایران ترسیم می‌کند.

آمریکا خواستار «همکاری کامل» روسیه با تحقیقات جامعه بین‌المللی در مورد مسمومیت الکسی ناوالنی شد🔺آمریکا خواستار «همکاری کامل» روسیه با تحقیقات جامعه بین‌المللی در مورد مسمومیت الکسی ناوالنی شد ⚡️معاون وزیر خارجه آمریکا با سفیر روسیه در واشنگتن دیدار و درباره یافته‌های آلمان از مسمومیت الکسی ناوالنی، رهبر اپوزویسیون روسیه ابراز نگرانی عمیق کرد.

تداوم وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشورتداوم وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور طی پنج روز آینده خبر داد.

پلیس بریتانیا از رشته‌حملاتی با چاقو به مردم شهرهای لندن و بیرمنگام در شامگاه شنبه ۱۵ شهریور (پنجم سپتامبر) خبر داد.مشاور امنیت ملی افغانستان با نماینده ویژه وزارت امور خارجه ایران در کابل دیدار کرد.رئيس جمهور ترکیه با رئیس اداره محلی اقلیم کرد شمال عراق در آنکارا دیدار و گفت‌وگو کرد.به روز شده در: ۰۴/۰۹/۲۰۲۰ خانواده و نزدیکان جیکوب بلیک،‌ جوان سیاه‌پوستی که به تازگی هدف شلیک ماموران پلیس در شهر کنوشا‌ واقع شده همزمان با سفر دونالد ترامپ،‌ رئیس جمهوری ایالات متحده به این شهر در اعتراض به رویکرد آقای ترامپ و مخالفت با سفر وی اقدام به برپایی جشنی با ویژگی‌های سنن و آداب پیشینیان خود کردند.

به گزارش خبرگزاری ‌آلمان، در حمله با چاقو در جنوب شرقی لندن، پایتخت بریتانیا پنج نفر زخمی شده‌اند. حال یکی از زخمی‌شدگان وخیم اعلام شده است.09. پلیس تعدادی را بازداشت کرده است.2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئيس جمهور ترکیه امروز نچیروان بارزانی، رئیس اداره محلی اقلیم کرد شمال عراق را به حضور پذیرفت. به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید همزمان در شهر بیرمنگام نیز حملاتی مشابه با سلاح سرد رخ داده که به زخمی شدن تعدادی انجامیده است. دفتر شورای امنیت ملی افغانستان اعلام کرد: طرفین در این دیدار پیرامون تلاش‌های صلح تبادل نظر کرده و بر ضرورت صدای واحد در رابطه با موضوعات کلیدی روند صلح رایزنی کردند. پلیس میدلندز غربی می‌گوید، در ساعت ۱۲ و نیم شامگاه شنبه از اولین چاقوکشی در مرکز شهر بیرمنگام مطلع شده است. رئیس جمهوری آمریکا در جریان این سفر از یک فروشگاه که توسط معترضان به آتش کشیده شده بازدید کرد و به صاحبان این فروشگاه وعده داد تا به آنها برای بازسازی ملک خود کمک کند.

اندکی بعد"چند چاقوکشی دیگر در این منطقه" گزارش شده است.. در اطلاعیه پلیس آمده است: «ما می‌دانیم که چند نفر زخمی شده‌اند، اما از تعدادشان اطلاعی نداریم و نمی‌دانیم، شدت جراحاتشان تا چه اندازه است.» دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید تحقیقات در این زمینه آغاز شده است. انگیزه این حملات هنوز روشن نیست. تیم تحقیقات در مورد اظهار نظر زودهنگام درباره انگیزه حملات هشدار داده و گفته است، در این مرحله نمی‌توان در این مورد سخنی گفت.

در تصاویر پخش‌شده از تلویزیون بریتانیا دیده می‌شود که مأموران پلیس در لباس‌های محافظتی مشغول بررسی محل حادثه در شهر بیرمنگام هستند. تاریخ .