در دوران دفاع مقدس با فشاری ما قبول کردند دولت را در قالب ستاد نیروهای مسلح وارد جنگ کنند

07/05/1398 06:54 ب.ظ

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه: در دوران دفاع مقدس با فشاری ما قبول کردند دولت را در قالب ستاد نیروهای مسلح وارد جنگ کنند

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه تهران گفت: در زمان جنگ دولت در همان ابتدای سال یک بودجه تصویب می‌کرد و می‌رفت پی کارش. لذا ما با فشاری که آوردیم قبول کردند که دولت را در قالب ستاد نیرو های مسلح وارد جنگ کنند. وی ادامه داد: بخش دیگر هم خود عملیات مرصاد است که منافقین ارتش بعث عراق و استکبار جهانی توامان با هم خیلی از پذیرش قطعنامه ذوق زده شده بودند و می‌خواستند با این عملیات ۸ ساعته از سر پل ذهاب به تهران برسند.

بخش سوم نیز درباره وضعیت فعلی ما، منافقین و استکبار جهانی است.

کوثری با بیان اینکه سازمان ملل تا قبل از قطعنامه ۵۹۸ هشت قطعنامه که بیشتر جنبه توصیه‌ای داشت صادر کرده بود، گفت: قطعنامه ۵۹۸ بندهایی داشت که باید تقویت می‌شد اما علت اینکه چه شد این قطعنامه را پذیرفتیم این بود که استکبار جهانی و سازمان ملل در سال های ۶۴_۶۵ دیدند که ما با قدرت داریم عمل می‌کنیم که در همین سال‌ها ما عملیات والفجر ۸ که باعث پس گرفتن فاو شد و همچنین عملیات کربلای یک که عملیات بازپس‌گیری مهران بود را داشتیم.

وی با اشاره به حساسیت امام در باز پس‌گیری مهران ادامه داد: حضرت امام از طریق احمد آقا سه بار از فرمانده کل سپاه پیگیر شدند که فاو چه شد؟ جانشین قرارگاه ثارالله سپاه با اشاره به عملیات‌های باز پس‌گیری مهران و کربلای ۵ و همچنین انهدام کشتی‌های روسی و آمریکایی گفت: استکبار جهانی از این موضوع ناراحت بود و به همین دلیل هواپیمای مسافربری مارا مورد اصابت قرار دادند. headtopics.com

ادامه مطلب:
ilnanews »

سپاه در جنگ هشت ساله (بخش چهارم): شکست در خاک عراقچیزی ک توو ایران مهم نبوده و نیست جوون آدماس و چیزی ک بسیار مهمه حفظ نظام ب هر قیمتیه .

دولت افغانستان: مذاکرات مستقیم با طالبان در یک کشور اروپایی انجام می‌شود«در پی تلاش‌های دولت برای شکل‌گیری مذاکرات رو در رو میان حکومت افغانستان و طالبان، این مذاکرات طی دو هفته آینده آغاز می‌گردد.» هرچه قاتل واحمقه جمع شده

روحانی در دیدار با بن‌علوی: حضور نیروهای خارجی عامل اصلی تنش در منطقه استحسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران امروز یکشنبه طی دیدار با یوسف بن علوی، وزیر امور خارجه عمان در تهران تأکید کرد: حضور نیروهای خارجی نه تنها کمکی به امنیت منطقه نمی‌کند، بلکه عامل اصلی تنش خواهد بود.

در تظاهرات مخالفان دولت روسیه در مسکو ۴۳۵ نفر بازداشت شدندتظاهرات مخالفان دولت روسیه در روز شنبه ۵ مرداد در مرکز شهر مسکو با برخورد نیروهای پلیس روبرو شد. به گزارش رویترز به نقل از یک گروه ناظر، حدود ۴۳۵ نفر از معترضان در جریان تظاهرات بازداشت شده‌اند. ت تعجبی نداره . معلم دیکتاتوری ایران همین روسیه اشغاله . برده اش ،حکومت ایران هم همین کار رو با منتقدان و مخالفان میکنه پوتین یک فردیست احمق با پول زیاد!؟

آیین‌نامه اجرایی «بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی» تصویب شد/ موافقت با استخراج فرآورده های پردازشی رمزنگاری شدههیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، با استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری شده به عنوان یک فعالیت صنعتی و با اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت موافقت کرد. گور پدرت. مقابل قانون ضد مردم می‌ایستیم. مقابل دولت فاسد و مجلس دزد و سازمان شبه نظامی خامنه‌ای می‌ایستیم. مقابل ویران‌گران ایران و ستم‌گرها و بی‌لیاقت‌های وقیح و پررو می‌ایستیم. از جیب مردم و اقتصاد ایران حراست می‌کنیم. مقابل همه‌ی سازمان ها و وزارت خانه های خودفروخته می‌ایستیم. کی بشه بخواین گندش رو جمع کنین ... بیت_کوین

آمریکا در حال تدارک «جنگ مقدس» است/ استقرار سامانه پاتریوت در عربستان بخشی از رویه دیپلماسی نظامی واشنگتنکارشناس مسائل آمریکا گفت: آمریکایی‌ها به دنبال اجرایی کردن دکترین تبدیل ایران به چالش جهانی هستند اما هزینه‌هایی برای چین و اروپایی‌ها در این بین به وجود خواهد آمد.