دره فرحزاد از وجود معتادان پاکسازی شده است/ ۴۰۰ نفر از معتادان را تحویل کمپ‌ها دادیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

دادستان تهران با بیان اینکه دره فرحزاد از وجود متعادان پاکسازی شده است، گفت: دستگاه‌ها به وظایف قانونی خود برای ایجاد آرامش و امنیت جامعه تلاش کنند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضاییه، علی القاصی در حاشیه بازدید از دره فرحزاد که چند وقت پیش از معتادان پاکسازی شد، گفت: این منطقه به عنوان منطقه حساس و پرتردد، به محل تجمع معتادین، فروش مواد مخدر، خرده فروشی مواد مخدر و عرضه مشروبات الکی تبدیل شده بود که همین موضوع منجر به از بین رفتن احساس امنیت شهروندان شده بود.

القاصی اضافه کرد: شاهد هستیم دستگاه‌های متولی اعم از اداره برق، شهرداری، آب منطقه‌ای و مجموعه پلیس نظم و امنیت را برقرار و قضات نیز در دادسرا دستورات لازم را صادر کردند و در نتیجه امروز شاهد پاکسازی این منطقه از خرده‌فروشان مواد مخدر و مشروبات الکی هستیم. وی در پاسخ به این سوال که تقریبا از بهمن سال گذشته پلیس بصورت جدی در مناطقی مانند شوش، مولوی و هرندی این طرح را انجام داد و حالا هم به منطقه فرحزاد رسیده است، مسئولان انتظامی ستاد مبارزه با مواد مخدر تاکید دارند که در تهران سایر ارگان ها مثل وزارت بهداشت و سازمان بهزیستی پای کار نمی آیند، آیا در این باره پرونده ای تشکیل خواهد شد، گفت: دستگاه‌های خدمات‌رسان مانند بهزیستی و وزارت بهداشت باید به وظایفشان عمل کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چه کار به کارشان دارید بگذارید حالشان را بکنند

کمپ هم از هرکدومشون ۴۰۰ هزار تمن میگیره ولشون میکنه و این داستان ادامه دارد

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گشایش قطعه یک از آزادراه تهران - شمال پس از ۲۳ سال | DW | 27.12.2019قطعه یک آزادراه تهران - شمال به زودی افتتاح می‌شود. سرنوشت قطعات دو و سه این آزادراه هنوز مشخص نیست. به گفته رئيس بنیاد مستضعفان عمر دولت حسن روحانی برای بهره‌برداری کامل از این آزادراه کفاف نخواهد داد. بخاطر دارم قرار بود در زمان ریاست دولت احمدی‌نژاد گزارشی از روند ساخت، هزینه‌ها و مشارکت چینی‌ها در این پروژه تهیه کنم، در عکس‌العمل روابط عمومی وزارت راه با تهدید قتل من و خانواده‌ام جلوی انتشار این گزارش را گرفت به نظرم عمر نظام هم برای گشایش قطعات بعدی کفاف نخواد داد. ینی قطعه یک را بریم و پیاده شیم به امید خدا😂😂😂😂
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بی‌اطلاعی از سرنوشت پناهجویانی که از ترکیه دیپورت شده‌اند | DW | 28.12.2019به گزارش وبسا‌یت‌های خبری ایرانی و حقوق بشری کرد، ۳۳ پناهجوی ایرانی از ترکیه دیپورت شده‌اند. از سرنوشت آنها هیچ اطلاعی در دست نیست. به گزارش یک وبسایت خبری، مرزبانی ایران آنها را تحویل گرفته است. ایرانیان دیگه ترکیه نرن، گویا اردوغان ترکیه را تبدیل به نظام ولایت وقیح دیگه کرده تف به شرف اردوغان آخه وقتی کردستان عراق هست،چرا به ترکیه میروید؟ دولت ترکیه دشمن کردها است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

معاون اقتصادی روحانی: درآمد چین از فروش اسباب بازی بیشتر از صادرات نفت ماستبه گفته محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهوری ایران در شرایط کنونی درآمد حاصل از صادرات اسباب فروش کاندومش هم از تولید نفت چند میلیون بشکه ای شما بیشتره.نه تولید حالاتون که معلومه....
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تشکر پوتین از ترامپ به خاطر جلوگیری از حمله تروریستی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| افزایش میزان زنان معتاد به مواد مخدراینهم یکی از دست آورهای دیگر جمهوری جنایی_اسلامی است اعتیاد قبل از انقلاب کمتر خانمی را می توان دیدکه سیگاری بکشدپس از انقلاب اکثریت مردم در اعتیاد وارد کردند که توانایی های مردم را یا از طریق اعتیاد گرفته ویا از گرسنگی ویا از در پی کار بودن که بتواند به غارت کشور ادامه دهند تو این کشور مردم با اینهمه نا امیدی به مواد مخدر رو نبرند پس چکار کنند!!!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پومپئو: حکومت ایران از شهروندانش می‌ترسدمایک پومپئو، وزیر امور خارجه آمریکا، آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران را متهم کرده که مانع سوگواری مردم کشورش برای افرادی شده که در اعتراض‌های اخیر کشته شده‌اند. وزیر امور خارجه آمریکا گفته است حکومت ایران 'از شهروندان خود می‌ترسد.' نیروهای امنیتی اخیرا مانع برگزاری مراسم سوگواری شدند و عده‌ای را بازداشت کردند. FUCK_🇺🇸 خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامیه! رهبر ایران یعنی چی؟؟؟ حداقل یکم پفیوزیتون رو مخفی نگه دارید جناب آیت الله بی بی سی! وقتی پیروان دیوید کوروش رو جزغاله کردید داشتید براشون جشن تولید میگرفتید لابد!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »