درباره تاریخ برگزاری امتحانات هنوز تصمیمی نگرفته‌ایم/شرایط حضور دانشجویان دکتری در دانشگاه

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

رییس دانشگاه تهران: *قطعا امتحان پایان ترم ما حضوری است *احتمالا از هفته جاری دانشجویان دکتری که حضورشان در دانشگاه ضروری است را پذیرش می‌کنیم *امکان حضور دانشجویان در دانشگاه برای دریافت آموزش‌های دروس عملی زودتر از ۱۶ خرداد وجود ندارد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دکتر محمود نیلی احمدآبادی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب به آخرین تصمیمات دانشگاه تهران در خصوص وضعیت آموزشی دانشجویان برای ترم تحصیلی جاری اشاره کرد و افزود: واقعا وضعیت ویروس کرونا قابل پیش‌بینی نیست، مشکل اصلی ما برای بازگشایی دانشگاه‌ نیز بحث خوابگاه‌های دانشجویی و تراکم دانشجویان در محیط‌های خوابگاهی است؛ با توجه به این که دانشجویان از شهرستان‌های مختلف وارد دانشگاه می‌شوند، لذا بررسی وضعیت بهداشتی و همچنین اسکان آنها در خوابگاه دشوار است.

نیلی تاکید کرد: در صورتی که شرایط فراهم باشد، آموزش‌های حضوری دروس عملی در دانشگاه برگزار خواهد شد و پیش‌بینی ما این است که این شرایط فراهم می‌شود؛ چرا که اگر شرایط کرونا مدیریت شود و ما ترم دیگر نیز ملزم به پذیرش دانشجو باشیم، باید آموزش‌های عملی را برگزار کنیم. البته زمان حضور دانشجویان برای این آموزش‌ها مشخص نیست.

وی خاطر نشان کرد: در حال بررسی این موضوع هستیم که ما می‌توانیم آزمون‌های پایان ترم را در سطح کشور و در دانشگاه‌های دیگر به صورت یک آزمون سراسری برگزار کنیم یا حتما نیازمند حضور دانشجویان در دانشگاه تهران هستیم. اگر امکان حضور دانشجویان در دانشگاه‌های دیگر فراهم باشد، می‌توانیم امتحانات پایان ترم را به صورت سراسری برگزار کنیم و تصمیم‌گیری قطعی در این زمینه تابع شرایط کرونا و ستاد است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

AbbasMaleki9 RKhodarahmi AliHashemnejad بچه ها :)))

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتهام لیدری در اعتراضات مردمی به جرم شاعری در فضای مجازی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

​در آستانه اجرایی شدن احکام ترسناک فیفا/ ​شکاف بزرگ در هیات مدیره پرسپولیسهیات مدیره سه نفره پرسپولیس نیز نتوانسته‌اند از نظر همفکری و پیشبرد اهداف هماهنگ پیش بروند و این موضوع اکنون شکاف بزرگی بین طرفین ایجاد کرده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گزارش رویترز از یک هفته پرآشوب در بازار نفت خام و مصائبی که در راه استگزارش رویترز از یک هفته پرآشوب در بازار نفت خام و مصائبی که در راه است نایب رئیس انجمن مستقل نفت آمریکا، می‌گوید: «آن چه آن روز برای قراردادهای [آینده فروش نفت] اتفاق افتاد، نشانه این است که اوضاع، پیش از آن چه که انتظار داشتیم، به وخامت گراییده است.» جمهوری اسلامی باید از بنیاد نابود شود اگر نشود جهان را به نابودی میکشاند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هزینه‌های نظامی در سطح جهانی رکورد زد؛ ۱۹۱۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۹پنج کشوری که بیشترین هزینه نظامی را در سال ۲۰۱۹ داشته اند و ۶۲ درصد کل هزینه نظامی جهانی را به خود اختصاص داده‌اند شامل ایالات متحده آمریکا، چین، هند، روسیه و عربستان سعودی می باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ افزایش شمار مبتلایان در کره جنوبی و چین
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روایت کودک‌سربازان لشکر فاطمیون از جنگ در سوریه؛ شانس آوردیم نمردیمRussian and Christianity and British and USA and Khamenei war and people going to die for
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »