دبیرکل سازمان ملل برای شرکت در کنفرانسی درباره پناهجویان افغان به پاکستان رفت

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺دبیرکل سازمان_ملل برای شرکت در کنفرانسی درباره پناهجویان افغان به پاکستان رفت ⚡️وزارت خارجه پاکستان اعلام کرد آنتونیو گوترش روز یکشنبه به منظور دیدار با مقام‌های ارشد این کشور و شرکت در کنفرانسی درباره پناهجویان افغانستانی وارد اسلام آباد شد.

صدای آمریکا - پرزیدنت دونالد ترامپ روز جمعه به درخواست علنی وزیر دادگستری‌اش برای توئیت نزدن درباره وزارت دادگستری بی توجهی کرد و گفت حق قانونی دارد از وزارت دادگستری بخواهد در یک پرونده جزایی مداخله کند، اما تاکنون تصمیم گرفته است چنین نکند.

هر چند از منظر قانونی پرزیدنت ترامپ به عنوان رئیس جمهوری این حق را دارد که وزارت دادگستری را به عنوان نهادی در قوه مجریه به انجام یک تحقیقات وادارد، اما از لحاظ تاریخی، وزارت دادگستری به عنوان یک نهاد مستقل به دور از فشارهای سیاسی عمل کرده است. حفظ این سابقه برای ویلیام بار از اهمیت زیادی برخوردار است.

وزیر دادگستری ایالات متحده پاسخ داد: «در [پرونده‌های مربوط به] تروریسم یا کلاهبرداری یا چیزی شبیه آن که او در مورد آن نگرانی هایی دارد، به یقین می تواند بگوید فکر می کنم یکی باید به آن توجه کند. این هیچ ایرادی ندارد. اگر بگوید درباره کسی تحقیقات انجام بدهید و شما احساس کنید به این دلیل است که آن ها مخالف سیاسی هستند، در آن شرایط وزیر دادگستری نباید به آن عمل کند و به آن عمل نخواهد کرد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل: طی سه ماه گذشته بیش از 830 هزار نفر در ادلب آواره شدندسخنگوی دبیرکل سازمان ملل اعلام کرد که طی سه ماه گذشته بیش از 830 هزار نفر به دلیل ادامه درگیری‌ها در ادلب آواره شده اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طرح‌ریزی یک «سازمان تروریستی» برای کشتار مسلمانان و پناهجویان در آلماندفتر دادستان فدرال آلمان: «هدف این سازمان تزلزل و در نهایت نابودی نظام دموکراتیک و انسجام اجتماعی جمهوری فدرال بود تا شرایط شبیه به جنگ داخلی در کشور ایجاد شود. آنها در حال برنامه ریزی حملاتی علیه سیاستمداران، پناهجویان و مسلمان بودند اما این حملات قریب الوقوع نبودند.» وقتی تو یه روز (کریسمس ) به چندتا از زنان آلمانی تجاوز میشه اونم توسط سوری هایی که بهشون به خاطر جنگ پناه داده شده، نتیجش میشه همین دیگه. ها ؟ چرا خب ؟ مسلمان کشی جرمه ؟ هرچی از مسلمون های وحشی کمتر بشه، دنیا جای بهتری میشه. موساد ‼️‼️
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ابهام در ادله سازمان دامپزشکی درباره علت مرگ پرندگان میانکاله
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دستگیری ۱۲ مظنون به عضویت در یک گروه راستگرای تروریستی در آلمان | DW | 14.02.2020دادستانی کل آلمان ۱۲ نفر از اعضا و حامی یک گروه تروریستی راست افراطی را دستگیر کرد. در میان دستگیرشدگان یک کارمند پلیس نیز دیده می‌شود. هفته‌نامه اشپیگل نوشته است که سلاح گرم نیز در حین بازداشت این افراد کشف‌ شده است. Jane_Doe______ بهترِ به این فکر کنند که کدام سیاستمداران از قبل تا به کنون، در دامن زدن به این گروهک ها فعال بودند !
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هشت غیرنظامی در حمله هوایی در ولایت ننگرهار افغانستان کشته شدندهدف این حمله هوایی یک خودروی حامل غیرنظامیان در ولایت شرقی ننگرها در افغانستان بوده است. خبرگزاری رویترز به نقل از ساکنان محلی می گوید در میان کشته شدگان این حمله یک کودک هم دیده می شود. نمیگیین آمریکاییها کشتند ناتو کشته چون دست اروپاییها تو این کشت کشتار سهیمه عجیبه این همه غیر نظامی کشتند ولی حقوق بشر و دموکراسی خبری نیست جنایت پس جنایت ....
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در حاشیه نشست مونیخ...تاکید بارزانی و پمپئو بر باقی ماندن نیروهای آمریکایی در عراقدر حاشیه‌ پنجاه و ششمین کنفرانس امنیتی مونیخ، روز جمعه 14 فوریه 2020 مسرور بارزانی نخست‌وزیر اقلیم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »