دانشگاه علوم پزشکی اصفهان: حال دو نفر از مجروحان اعتراضات وخیم است

06/09/1400 05:27 ب.ظ

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از وخامت حال دو نفر از مجروحان اعترضات روز جمعه در اصفهان خبر داده و گفته است از ارایه آمار مصدومان معذور است. اخبار_ایران

نورالدین سلطانیان، روز شنبه ششم آذر به خبرگزاری مهر گفت: حال ۲ نفر از مصدومان اعتراضات روز جمعه اصفهان مناسب نیست اما تاکنون فوتی گزارش نشده است.

این اظهارات در شرایطی بیان می‌شود که ویدیوهای منتشر شده از اعتراضات اصفهان حاکی از زخمی شدن چندین شهروند با شلیک مستقیم نیروهای نظامی جمهور اسلامی بود.

روز گذشته سازمان حقوق بشر ایران اعلام کرد ۳ نفر از معترضان با آمبولانس به بخش «بهداری و سردخانه» زندان دستگرد اصفهان منتقل شده‌اند که احتمال می‌رود کشته شده باشند. سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه از دادن آمار مصدومان اعتراضات در شهر اصفهان معذور است، مدعی شد: بسیاری از این مصدومان در هنگام مراجعه، سرپایی درمان و مرخص شدند.

وی ادامه داد: سایر مصدومانی که هم اکنون در مراکز درمانی بستری هستند به غیر از ۲ نفر که نسبت به بقیه حال عمومی مناسبی ندارند، حالشان خوب است. تجمع اعتراضی مردم اصفهان به ناکارآمدی مدیریت آب‌رسانی در اصفهان در این استان روز جمعه، پنجم آذر، در پی مداخله نیروهای امنیتی به خشونت کشیده شد و از بستر خشک زاینده‌رود در ساعت‌های آغازین روز به سایر خیابان‌های شهر کشیده شد و تا ساعاتی از شب نیز ادامه پیدا کرد. headtopics.com

ادامه مطلب:
iranwire »

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان: از دادن آمار مصدومان معذور هستیم | DW | 27.11.2021سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از دادن آمار مصدومان خودداری کرده ولی اعلام کرد که حال دو مصدوم اعتراضات مناسب نیست ولی کسی تا کنون فوت نشده است. شبکه اینترنت نیز در مناطقی از اصفهان قطع شده است.

نگرانی از ورود 'اومیکرون' به کشور از طریق امارات / مراقبت از مرزهای خوزستان تشدید شودپیش‌بینی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از ورود «اومیکرون» به کشور تا «یکی، دو ماه آینده» فرهاد ابول‌نژادیان: اگر همان گونه که کرونای دلتا وارد کشور شد، این سویه نیز وارد کشور شود پیش‌بینی می‌شود در یک تا دو ماه آینده سویه اومیکرون نیز وارد کشور شود. هواپیمایی ماهان گفت کمتر یک هفته میاریمش

طالبان: دختران از سال آینده به مدرسه و دانشگاه خواهند رفتذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی گروه طالبان تصریح کرد که مدارس و دانشگاه‌های دختران از سال آینده بازگشایی خواهند شد.بنا به گزارش رسانه‌های داخلی افغانستان، مجاهد،

خشک شدن ۱۵ هزار هکتار از تالاب میانکاله/ احداث سد فینسک منتفی استرئیس سازمان محیط زیست کشور در بازدید از تالاب و پناهگاه حیات وحش میانکاله از خشک شدن ۱۵ هزار هکتار از اراضی این تالاب خبر داد و گفت: پروژه سد فینسک منتفی است و اگر بنا باشد سدی هم احداث شود حتما جای آن تغییر پیدا خواهد کرد. اشکان نداره امام زمان که با تمام زنان و بچه‌اش اومد،همه چیز درست میشه.

اردوغان: تنها هدف ما حفاظت از آینده مردم کشورمان استاردوغان: تنها هدف ما حفاظت از کار، سفره و آینده مردم کشورمان است

نت‌ بلاکس: دسترسی به اینترنت در بخش‌هایی از ایران محدود شده استهم‌زمان با رویارویی خشونت‌بار نیروهای یگان ویژه و امنیتی جمهوری اسلامی با معترضان به بی‌آبی در اصفهان، گزارش‌ها نشانگر اختلال در شبکه اینترنت این استان و

استان‌وایر- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از وخامت حال دو نفر از مجروحان اعترضات روز جمعه در اصفهان خبر داده و گفته است از ارایه آمار مصدومان معذور است.

نورالدین سلطانیان، روز شنبه ششم آذر به خبرگزاری مهر گفت: حال ۲ نفر از مصدومان اعتراضات روز جمعه اصفهان مناسب نیست اما تاکنون فوتی گزارش نشده است.

این اظهارات در شرایطی بیان می‌شود که ویدیوهای منتشر شده از اعتراضات اصفهان حاکی از زخمی شدن چندین شهروند با شلیک مستقیم نیروهای نظامی جمهور اسلامی بود.

روز گذشته سازمان حقوق بشر ایران اعلام کرد ۳ نفر از معترضان با آمبولانس به بخش «بهداری و سردخانه» زندان دستگرد اصفهان منتقل شده‌اند که احتمال می‌رود کشته شده باشند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه از دادن آمار مصدومان اعتراضات در شهر اصفهان معذور است، مدعی شد: بسیاری از این مصدومان در هنگام مراجعه، سرپایی درمان و مرخص شدند.

وی ادامه داد: سایر مصدومانی که هم اکنون در مراکز درمانی بستری هستند به غیر از ۲ نفر که نسبت به بقیه حال عمومی مناسبی ندارند، حالشان خوب است.

تجمع اعتراضی مردم اصفهان به ناکارآمدی مدیریت آب‌رسانی در اصفهان در این استان روز جمعه، پنجم آذر، در پی مداخله نیروهای امنیتی به خشونت کشیده شد و از بستر خشک زاینده‌رود در ساعت‌های آغازین روز به سایر خیابان‌های شهر کشیده شد و تا ساعاتی از شب نیز ادامه پیدا کرد.

بر اساس ویدئوها و تصاویر منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی، نیروهای امنیتی به سوی معترضان تیرهای ساچمه‌ای و گاز اشک‌آور شلیک کردند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: