دانش‌آموزان تمرین اجتماعی شدن را از مدارس آغاز کنند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به نقش مهم مدارس در شکل‌گیری شخصیت دانش‌آموزان از آنان خواست تا تمرین اجتماعی شدن را از این اماکن آغاز کنند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

محمدخلیل عسکری امروز، ۲۲ آبان در طرح دوشنبه‌های مدرسه‌محوری از دانش‌آموزان خواست تا از ظرفیت‌های فرهنگی ایجاد شده در مدرسه استفاده کنند و تمرین اجتماعی شدن برای حضور در جامعه را از مدرسه آغاز کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با یادآوری اینکه معلمان در مدارس در تلاس برای ارتقای آگاهی دانش‌آموزان هستند، افزود: همراهی دانش‌آموزان با معلمان در موفقیت خودشان بسیار موثر است. وی یادآور شد: دوران تحصیل در مدارس یک دوره آموزش عمومی است لذا محتواهای مختلف کتب درسی پیش‌بینی شده است تا در کنار محتواهای تخصصی، اطلاعات عمومی دانش‌آموز نیز ارتقا یابد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز ارائه آموزش‌های خودایمنی به دانش‌آموزان خوزستانیمدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از آغاز ارائه آموزش‌های خودایمنی در برابر مواد مخدر و آسیب‌های اجتماعی به دانش‌آموزان در مدارس استان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روستاهای نیازمند کتابخانه در شهرستان بهار اعلام شودفرماندار شهرستان بهار از بخشداران شهرستان خواست تا روستاهای نیازمند کتابخانه را بررسی و اعلام کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کارگران ساختمانی برای بیمه ثبت‌نام کنندسامانه بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی جهت گذراندن مراحل فرایند شناسایی و تأیید شعب تأمین اجتماعی فعالیت مجدد خود را از سر گرفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دانش‌آموز خوافی جایزه نوبل ایرانی گرفتمدیر آموزش و پرورش خواف گفت: یکی از دانش‌آموزان خوافی در جشنواره علمی البرز، جایزه نوبل ایرانی را کسب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشتگ‌ها و ترندها برای تغییر ژئوپلیتیک خاورمیانه؛ «عملیات‌ آستروتورفینگ»تاثیرپذیری ساکنان خاورمیانه از رسانه‌های آمریکایی می‌تواند شبکه‌های اجتماعی را به ابزارهای جدید تغییرات ژئوپلیتیـک در منطقه تبدیل کند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

امکان دانلود برنامه‌های آیفون از فروشگاه‌های ثالثبا توجه به کدهایی که تحلیلگران در نسخه بتای iOs ۱۷.۲ یافته‌اند، کاربران آیفون احتمالا به زودی بتوانند برنامه‌ها را از فروشگاه‌های برنامه ثالث دانلود کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »