اندیکا, خوزستان, خودکشی

اندیکا, خوزستان

خودکشی دو جوان عاشق در اندیکا

25/06/2020 12:40:00 ق.ظ

جسد پسر و دختر جوان اهل اندیکا در استان خوزستان از آب سد «گدار‌لندر» بیرون‌ کشیده شد. مخالفت خانواده‌ها با ازدواج این دو جوان باعث شده تا آنها تصمیم‌ به خودکشی بگیرند. اخبار_ایران متن این خبر را در ایران‌وایر بخوانید👇

کانال«عصر جنوب»گزارش کرده که جسد این دو جوان روز چهارشنبه چهارم تیر۱۳۹۹ پیدا شده است.آن‌طور که محلی‌ها گفته‌اند، مخالفت خانواده‌ها با ازدواج این دو جوان باعث شده است تا آن‌ها تصمیم‌ به خودکشی بگیرند.گزارش شده است که این دو جوان با بستن طناب به هم‌دیگر، هم‌زمان خود را به درون دریاچه سد انداخته‌اند.

ت مثل تحلیف؛ رئیسی گفت ما مدافع واقعی حقوق بشریم | DW | 05.08.2021 طرح بایدن برای ملاحظات حقوق بشری بیشتر در صادرات تسلیحات | DW | 05.08.2021 سازمان جهانی بهداشت خواهان توقف واکسیناسیون سوم شد | DW | 05.08.2021

جزییات دیگری تاکنون درباره این خودکشی از سوی رسانه‌ها یا مقام‌های محلی در استان‌ خوزستان منتشر نشده است. ادامه مطلب: ایران وایر »

Telegram: Instant View

نتیجه کالبد‌شکافی هم ثابت کرد که قاضی منصوری اهل خودکشی نبودوکیل قاضی منصوری گفت: سیستم قضایی رومانی باید نسبت به ادامه تحقیقات تا کشف حقیقت و روشن شدن جزئیات کامل و اعلام نتیجه به افکار عمومی و مقامات رسمی جمهوری اسلامی ایران اقدام نماید

اعمال مقررات منع تردد در دو ناحیه آلمان در پی شیوع کرونامقام های آلمانی در ایالت راین-وستفالیای شمالی در پی جهشی در موارد ابتلا به ویروس کرونا محدودیت های منع تردد را دوباره در دو ناحیه با بیش از نیم میلیون سکنه اعمال کرده اند.

دو کشته در 'حمله هوایی اسرائیل' به سوریهسوریه می گوید که در حملات هوایی اسرائیل به اهدافی در جنوب و شرق سوریه حداقل دو سرباز کشته و چهار نفر دیگر زخمی شده اند. ارتش سوریه می گوید پدافندش به این حملات واکنش نشان داده و موشک هایی را رهگیری کرده است.

انتشار هزار سند در سامانه انتشار آزاد اطلاعات در دو ماهه اول سال ۹۹وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها در فروردین و اردیبهشت ماه ۹۹ به ترتیب، ۱۱۶ و ۹۴۵ سند شامل قوانین و آیین‌نامه‌ در حوزه‌های تخصصی و ماموریتی خود در سامانه «انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات» منتشر کرده‌اند که سازمان برنامه ‌و بودجه با انتشار ۴۰۸ سند در این مدت، در رتبه نخست انتشار اسناد قرار دارد.

تایمز اسرائيل: در حملات هوایی به سوریه پنج شبه نظامی وابسته به ایران و دو سرباز سوری کشته شدندتایمز اسرائيل: در حملات هوایی به سوریه پنج شبه نظامی وابسته به ایران و دو سرباز سوری کشته شدند به نوشته تایمز اسرائيل، حملات هوایی نسبت داده شده به اسرائيل در اواخر روز سه شنبه ۳ خرداد در سوریه، دست کم هفت کشته برجای گذاشت.

روحانی: توسعه روابط صمیمانه ایران و جمهوری دمکراتیک خلق کره به نفع دو ملت و منطقه خواهد بودرئیس جمهوری تاکید کرد: مطمئنا توسعه روابط صمیمانه ایران و جمهوری دمکراتیک خلق کره به نفع دو ملت و منطقه خواهد بود.