خودکشی دو جوان عاشق در اندیکا

25/06/2020 12:40:00 ق.ظ

اندیکا, خوزستان

جسد پسر و دختر جوان اهل اندیکا در استان خوزستان از آب سد «گدار‌لندر» بیرون‌ کشیده شد. مخالفت خانواده‌ها با ازدواج این دو جوان باعث شده تا آنها تصمیم‌ به خودکشی بگیرند. اخبار_ایران متن این خبر را در ایران‌وایر بخوانید👇

کانال«عصر جنوب»گزارش کرده که جسد این دو جوان روز چهارشنبه چهارم تیر۱۳۹۹ پیدا شده است.آن‌طور که محلی‌ها گفته‌اند، مخالفت خانواده‌ها با ازدواج این دو جوان باعث شده است تا آن‌ها تصمیم‌ به خودکشی بگیرند.گزارش شده است که این دو جوان با بستن طناب به هم‌دیگر، هم‌زمان خود را به درون دریاچه سد انداخته‌اند.

جزییات دیگری تاکنون درباره این خودکشی از سوی رسانه‌ها یا مقام‌های محلی در استان‌ خوزستان منتشر نشده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

نتیجه کالبد‌شکافی هم ثابت کرد که قاضی منصوری اهل خودکشی نبودوکیل قاضی منصوری گفت: سیستم قضایی رومانی باید نسبت به ادامه تحقیقات تا کشف حقیقت و روشن شدن جزئیات کامل و اعلام نتیجه به افکار عمومی و مقامات رسمی جمهوری اسلامی ایران اقدام نماید

اعمال مقررات منع تردد در دو ناحیه آلمان در پی شیوع کرونامقام های آلمانی در ایالت راین-وستفالیای شمالی در پی جهشی در موارد ابتلا به ویروس کرونا محدودیت های منع تردد را دوباره در دو ناحیه با بیش از نیم میلیون سکنه اعمال کرده اند.

دو کشته در 'حمله هوایی اسرائیل' به سوریهسوریه می گوید که در حملات هوایی اسرائیل به اهدافی در جنوب و شرق سوریه حداقل دو سرباز کشته و چهار نفر دیگر زخمی شده اند. ارتش سوریه می گوید پدافندش به این حملات واکنش نشان داده و موشک هایی را رهگیری کرده است.

انتشار هزار سند در سامانه انتشار آزاد اطلاعات در دو ماهه اول سال ۹۹وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها در فروردین و اردیبهشت ماه ۹۹ به ترتیب، ۱۱۶ و ۹۴۵ سند شامل قوانین و آیین‌نامه‌ در حوزه‌های تخصصی و ماموریتی خود در سامانه «انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات» منتشر کرده‌اند که سازمان برنامه ‌و بودجه با انتشار ۴۰۸ سند در این مدت، در رتبه نخست انتشار اسناد قرار دارد.

تایمز اسرائيل: در حملات هوایی به سوریه پنج شبه نظامی وابسته به ایران و دو سرباز سوری کشته شدندتایمز اسرائيل: در حملات هوایی به سوریه پنج شبه نظامی وابسته به ایران و دو سرباز سوری کشته شدند به نوشته تایمز اسرائيل، حملات هوایی نسبت داده شده به اسرائيل در اواخر روز سه شنبه ۳ خرداد در سوریه، دست کم هفت کشته برجای گذاشت.

روحانی: توسعه روابط صمیمانه ایران و جمهوری دمکراتیک خلق کره به نفع دو ملت و منطقه خواهد بودرئیس جمهوری تاکید کرد: مطمئنا توسعه روابط صمیمانه ایران و جمهوری دمکراتیک خلق کره به نفع دو ملت و منطقه خواهد بود.

استان‌وایر- جسد پسر و دختر جوان اهل «اندیکا» در استان خوزستان از آب سد «گدار‌لندر» بیرون‌ کشیده شد.امیرحسین نجف‌پور ثانی، وکیل قاضی منصوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در خصوص نتیجه کالبدشکافی که از سوی دادستانی رومانی اعلام شد، اظهار کرد: نتیجه کالبدشکافی به نوعی مؤید اولین اظهارات بنده است که گفته بودم موکلم اهل خودکشی نبود.یک کارخانه بسته‌بندی گوشت که تست کرونا بر بیش از ۱۵۰۰ کارگر آن مثبت بوده در یکی از این دو ناحیه قرار دارد.رسانه‌ های دولتی سوریه روز سه شنبه (۲۳ ژوئن)‌ اعلام کردند که این حملات در نزدیکی شهر سویدا و در استان دیرالزور در نزدیکی مرز عراق رخ داده است.

کانال «عصر جنوب» گزارش کرده که جسد این دو جوان روز چهارشنبه چهارم تیر۱۳۹۹ پیدا شده است. آن‌طور که محلی‌ها گفته‌اند، مخالفت خانواده‌ها با ازدواج این دو جوان باعث شده است تا آن‌ها تصمیم‌ به خودکشی بگیرند. به گزارش ایلنا، دادستانی بخارست نتیجه نهایی کالبدشکافی غلامرضا منصوری را اعلام کرد و براساس این گزارش، مرگ غلامرضا منصوری با خشونت و با شتابزدگی بوده است. گزارش شده است که این دو جوان با بستن طناب به هم‌دیگر، هم‌زمان خود را به درون دریاچه سد انداخته‌اند. کارل جوزف لومان وزیر بهداشت این ایالت با اعلام این مقررات گفت که برای"حفاظت از جمعیت" تدابیر بیشتری لازم است. جزییات دیگری تاکنون درباره این خودکشی از سوی رسانه‌ها یا مقام‌های محلی در استان‌ خوزستان منتشر نشده است. 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: . اسرائیل در سال‌های اخیر صدها حمله هوایی در سوریه انجام داده که به گفته مقام‌های این کشور نیروهای ایرانی و شبه‌ نظامیان مورد حمایت جمهوری اسلامی به ویژه حزب‌الله لبنان هدف قرار داده است.