خبرگزاری ایرنا on Instagram: “. مروری داشته‌ایم بر زندگی هنری محمد‌رضایی‌راد و پای صحبت‌های او درباره اجرای نمایش «فرشته تاریخ» نشسته‌ایم. نسخه کامل برنامه اتاق تئاتر ۱۲…”

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

- مروری داشته‌ایم بر زندگی هنری محمد‌رضایی‌راد و پای صحبت‌های او درباره اجرای نمایش «فرشته تاریخ» نشسته‌ایم. - باران کوثری، رضا بهبودی،میلاد شجره و میلاد رحیمی بازیگران نمایش «فرشته تاریخ» از اجرای این تئاتر می‌گویند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه فشار بر زنان برای حجاب اجباری| بنرهای ارشادی نصب و ماموران گشت‌ ارشاد در مترو مستقر شدند♦️ادامه فشار بر زنان برای حجاب اجباری| بنرهای ارشادی نصب و ماموران گشت‌ ارشاد در مترو مستقر شدند ⚡️در ادامه تشدید برخورد با مخالفان حجاب اجباری، خبرها حاکی از استقرار گشت ارشاد و نصب بنرهای ارشادی با موضوع «بدحجابی» در ایستگا‌ه‌های این مترو است. حجاب اجباری؟!!!! اینجوری باشه که قوانین راهنمایی رانندگی هم اجباریه و باید برداشته بشه😐 کار درست همینه... وقتی یک عده بول هوس مترو رو با اتاق خواب اشتباه می گیرند و از غرب فقط بی حیایی و فسادی رو بر میگیرند چاره ای نیست حجاب دروغی بیش نیست فقط برای سلطه بر زنان و تخریب روانشان کاسبکاران فاشیست تحمیل میکنن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک فروند هواپیمای نظامی در ساحل تنگستان سقوط کردفرماندار تنگستان استان بوشهر: - یک فروند هواپیمای جنگی دقایقی پیش در ساحل این شهرستان سقوط کرد - خلبان و کمک خلبان این هواپیما که دارای ۲ سرنشین بوده سالم نجات یافته‌اند - فرمانداری تنگستان : علت سقوط این هواپیما نقص فنی بوده است. این هواپیماها رو ادم میبینه یاد جنگ باصدام میفته IranianForum با این قارقارکا میخواین کاخ سفیدو طویله کنین؟ مشهد جنده خونه شد به جاش. سبحان‌الله 🤲🏼 IranianForum بارها تذکر دادیم که قبل از پرواز نماز جعفر طیّار بخوانید, نخواندید ان هم نتیجش!
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

نخستین بنزین ایران از پالایشگاه ستاره خلیج فارس صادر شدنخستین بنزین ایران از پالایشگاه ستاره خلیج فارس صادر شد مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس: بنزین تولیدی این پالایشگاه دارای چنان کیفیتی است که به عنوان نخستین محموله‌ صادراتی ایرانی به کشورهای همسایه انتخاب و وارد رینگ بین‌المللی بورس شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

بعد از ساندرو و برلیانس، تولید سراتو هم متوقف شدبعد از ساندرو و برلیانس، تولید سراتو هم متوقف شد شرکت کره‌ای کیاموتورز هم بعد از رنو فرانسه، سیتروئن فرانسه و برلیانس چین، به دلیل تحریم‌ها به‌همکاری با ایران و گروه خودروسازی سایپا پایان داد. پیش به سوی کوبا! IranianForum IranianForum خاک بر سر حقیراله خامنه‌ای بزدل مفلوک دزد فاسد که پس از چهل ساله دروغ و ادعای خودکفایی دروغین باید خودرو چینی را هم مونتاژ کنند. 💩💩💩
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: گام سوم کاهش تعهدات در شرایط فعلی اجرا خواهد شدتهران - ایرنا - وزیر امور خارجه گفت: گام سوم کاهش تعهدات برجامی در شرایط فعلی اجرا خواهد شد و تنها حق جمهوری اسلامی است که درباره اجرا یا عدم اجرای آن تصمیم بگیرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

۴۴ زن زیر ۱۵ سال در همدان مادر شدندهمدان- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال همدان گفت: ۴۴ زن زیر ۱۵ سال در این استان سال گذشته صاحب فرزند شدند. ۴۴ دختر بچه صحیح تره. کودکانی که خود کودکی نکرده اند، چگونه میتوانند کودکان خوبی پرورش دهند؟! نه_به_کودک_همسری
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »