خانواده‌های قربانیان پرواز اوکراین در ۹ شهر جهان گردهم می‌آیند | DW | 28.09.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خانواد‌ه‌های قربانیان ساقط شدن هواپیمای اوکراین توسط موشک‌های سپاه پاسداران، روز ۵ اکتبر (۱۴ مهر) در ۹ شهر جهان گرد هم می‌آیند. این خانواده‌ها از مردم خواسته‌اند تا با حضور آن‌لاین خود در این تجمعات از آنها حمایت کنند.

روز دوشنبه ۵ اکتبر ۹ شهر جهان محل گردهمایی خانواده‌های قربانیان ساقط شدن هواپیمای اوکراین توسط موشک‌های سپاه پاسداران ایران خواهد بود.

شهرهای ونکوور، تورنتو، اوتاوا، مونترال، ادمونتون و وینیپک در کانادا، واشنگتن دی‌سی در آمریکا، لندن در بریتانیا و فرانکفورت در آلمان، شهرهایی هستند که این تجمع در ساعت ۸ تا ۱۰ شب به وقت ایران در آنها برگزار خواهد شد. در سایت"دادخواهی جانباختگان پرواز PS752" محل برگزاری این تجمع در هر شهر و زمان آن به وقت محلی منتشر شده است.محکومیت جنایت جمهوری اسلامی ایران در سازمان ایکائو ارائه نقشه راه کشورهای ذینفع برای رسیدن به حقیقت و عدالتهواپیمای مسافربری خطوط هوایی اوکراین بامداد روز ۱۸ دی ماه ۹۸ دقایقی پس از برخاستن از باند فرودگاه"امام خمینی" تهران هدف دو موشک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت و تمام ۱۷۶ سرنشین آن کشته شدند.

در آخرین اقدام، خانواده‌های جان‌باختگان دو شکایت جمعی علیه جمهوری اسلامی ایران اقامه کرده و از سوی دو شرکت وکالتی به وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی تحویل داده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پیمان_نوین

اعدام نوید_افکاری_بیگناه دشمنی شدید ملایان را با ورزشکاران کاملا نشان داد. ورزشکاران جایگاه ویژه ای در قلب همه ملتها دارند. در زمان اوباما آقای بدنسازی جهان رونی_کلمن به ایران آمد و توسط سربازان امام زمان مورد حمله_شیمیائی_میکروبی قرار گرفت و اکنون کاملا معلول و ناتوان است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اجلاس سران اتحادیه اروپا و اوکراین در 6 اکتبر برگزار می‌شود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در استرالیا به 875 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شرایط «کاملا بحرانی» در تهران؛ عضو شورای شهر: ۱۵ هزار قبر ذخیره داریمهم‌زمان با سخنان علیرضا زالی، رییس ستاد مقابله با کرونا در تهران، درباره «وضعیت کاملا بحرانی» این شهر، یک عضو شورای شهر تهران خبر داد که متوسط روزانه جان‌باختگان در این شهر به ۹۰ نفر رسیده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

احتمال افزایش محدودیت‌های کرونایی/ تهران، شهر پایلوت در 'نظارت بر استفاده از ماسک'احتمال افزایش محدودیت‌های کرونایی استاندار تهران از انتخاب تهران برای پایلوت نظارت جدی بر استفاده از ماسک خبر داد و بر لزوم اعمال محدودیت‌های بیشتر تاکید کرد. ایران توسط این بیماری شکسته است ، آنها هنوز نتوانسته اند ماسک را پخش کنند. ایران ابتدا باید از شر آخوندها خلاص شود. چرا نظارت بر مراکز تعویض پلاک خودرو نیست، اینترنتی ثبت نام کرده بودیم ،رفتیم ۱۵۰ خودرو قبل ما بود . ۹۰ درصد مردم تو صف هم ماسک نزده بودن. کارمون انجام نشد. اگر ثبت نام اینترنتی هست این همه مراجعه حضوری برای چیه ؟ صف مردم فشرده و بدون ماسک بود. بعد میگن کرونا چرا زیاد شد ؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کنار 'نیمکت اندوه' در قلب شهر کابل چه می‌شنوی؟ - BBC News فارسیافغانستان همچنان شاهد افزایش خشونت‌هاست، در چند روز گذشته فقط در یک‌ شبانه‌روز حملات مرگ‌بار جان دست‌کم ۴۲ نظامی را گرفته و ده‌ها نفر دیگر را زخمی کرده است. خشونت‌ها، تنها در یک ماه گذشته بیش از پنج‌هزار نفر را بی‌خانمان کرده است. با وجود آغاز مذاکرات صلح در دوحه قطر بین دولت و طالبان، جنگ همچنان ادامه دارد و دروازه بسیاری افغان‌ها را می‌زند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تائید ناآرامی‌ها در شهر لیکک
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »