زندان, امیرسالار_داودی, قوه_قضاییه, صدای آمریکا

زندان, امیرسالار_داودی

حکم ۳۰ سال زندان برای «امیرسالار داودی» وکیل مدافع فعالان زندانی قطعی شد

حکم ۳۰ سال زندان امیرسالار داودی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز قطعی شد.

31/07/2019 08:43:00 ب.ظ

حکم ۳۰ سال زندان برای « امیرسالار_داودی » وکیل مدافع فعالان زندان ی قطعی شد مصطفی ترک همدانی در توئیتر خود نوشت «تمام تلاش حقوقی و قانونی را بکار خواهیم بست تا با استفاده از اختیارات رئیس محترم قوه_قضاییه و دادستان محترم تهران این حکم نقض شود.

حکم ۳۰ سال زندان امیرسالار داودی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز قطعی شد.

مرداد ۰۹, ۱۳۹۸بخش انگلیسیصدای آمریکا - سیاست‌های مرتبط با مراقبت‌های درمانی ایالات متحده در کانون مناظره سه شنبه شب نامزدان دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود. چالشگران میانه‌روتر در این مناظره سناتور الیزابت وارن و سناتور برنی سندرز، نامزدهای پیشرو و امیدوار به شکست پرزیدنت ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰، را هدف حمله قرار دادند.

شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است عفو بین‌الملل: «جنایات علیه بشریت» بر مراسم تحلیف رئيسی «سایه‌ای سهمگین» انداخته؛ افزایش انتقادها از سفر نماینده اتحادیه اروپا به تهران وزیر دفاع اسرائیل می‌گوید آمادگی حمله به ایران را دارند

وارن و سندرز خواهان پایان یافتن سریع و فراگیر نظام مراقبت‌های درمانی کنونی شدند؛ نظامی که بر بیمه‌گری شرکت های خصوصی برای ۱۵۰ میلیون کارگر و کارمند از طریق کارفرما بنا گذاشته شده است. ایده های سندرز و وارن تقریبا از آغاز مناظره در شهر دیترویت در ایالت میشیگان، قلب صنایع خودروسازی آمریکا، زیر حمله قرار گرفت.

جان دلینی، نماینده سابق کنگره از ایالت مریلند، گقت: «ما لازم نیست حزب کاستن باشیم و به نیمی از کشور که بیمه درمانی خصوصی دارند بگوییم: بیمه شما غیرقانونی است. این یک سیاستگذاری بد است. این [اقدام] منابع مالی این صنعت را کم می کند، بسیاری از بیمارستان ها تعطیل خواهند شد، و به لحاظ سیاست روز هم [اقدام] بدی است.» headtopics.com

برنی سندرز، سناتور ایالت ورمانت و قانونگذاری که خود را دموکرات سوسیالیست توصیف می کند، و سناتور الیزابت وارن، که پیشتر استاد حقوق دانشگاه هاروارد بود، متحدان سیاسی نزدیکی هستند.سندرز انتقادها را چنین پاسخ داد: «این افراط‌گری نیست. گاهی از دست دموکرات هایی که از ایده های بزرگ می ترسند خسته می شوم.»

اما دیگر نامزدهای حاضر در این مناظره از ایده های سناتور سندرز و سناتور وارن به شدت انتقاد کرده و گفتند که طرح های پیشنهادی آنها طی مدت تقریبا چهار سال نظام مراقبت‌های درمانی دیرپای ایالات متحده،‌ از جمله بیمه موسوم به «قانون مراقبت‌های درمانی مقرون به صرفه»، را از هم فرو خواهند پاشید.

ایمی کلوبشار، سناتور ایالت مینه سوتا، گفت: «من ایده های جسورانه‌ای دارم؛ اما آنها ریشه در واقعیت دارند.»جان هیکِنلوپر، فرماندار پیشین ایالت کلورادو، یادآوری کرد که دموکرات ها در انتخابات میان‌دوره ای سال ۲۰۱۸ چهل کرسی در مجلس نمایندگان به دست آوردند که هیچ کدامشان مروج خدمات درمانی همگانی وارن-سندرز نبودند. وی گفت: «من کمی عملگراتر هستم.»

نامزدهای میانه رو همچنین سندرز و وارن را بر سر مساله مهاجرت هدف حمله قرار دادند.استیو بولاک، فرماندار ایالت مونتانا، گفت: «در حال حاضر با ۱۰۰ هزار نفر در مرز روبرو هستیم. اگر ورود غیرقانونی به کشور را جرم محسوب نکنیم، اگر به همه آنها بیمه درمانی مجانی بدهیم، شاهد چند برابر شدن شمار مهاجران در مرز خواهیم بود.» headtopics.com

وزارت خارجه آمریکا: ایران به‌احتمال زیاد در تلاش برای ربودن «آسفالت پرینسس» دست داشته‌ است مرد ۲۱ ساله برای اعتراض به تغییرات آب و هوایی از برج ۳۶ طبقه بالا رفت دانشمندان: مدافعان بیش از سایر فوتبالیست‌ها در معرض خطر زوال عقل هستند

تیم رایان، نماینده کنگره از ایالت اوهایو، نیز گفت: «اگر می خواهید وارد کشور بشوید، دست کم باید زنگ در را به صدا دربیاورید.»سندرز پاسخ داد: «مادر و کودکی که هزاران کیلومتر راه خطرناک را پیاده طی می کنند، مجرم نیستند.»سناتور وارن نیز گفت که برای ورود غیرقانونی به ایالات متحده باید جریمه مدنی تعیین شود، نه ایراد جرم.

نامزدها بر سر سیاست خارجی، طرح جنجالی وارن برای اخذ مالیات از دارایی ثروتمندان، بخشش وام های دانشجویی، پرداخت غرامت به بازماندگان برده ها، تجارت، بحران آب نوشیدنی در میشیگان، و حتی سن نامزدها به جدل پرداختند.پیت بوتجج، نامزد ۳۷ ساله که در کنار سندرز ۷۷ ساله ایستاده بود، در پاسخ به این پرسش که آیا سندرز برای ریاست جمهوری بیش از حد پیر است، پاسخ داد: «من به سن و سال شما اهمیتی نمی دهم. برای من بصیرت و دید شما مهم است. ... ما به بصیرتی نیاز داریم که در انتخابات برنده شود.»

ادامه مطلب: VOA Farsi »

چشم‌انداز: حمله به نفتکش اسرائیلی و ربودن کشتی آسفالت پرنسس در نزدیکی امارات؛ آیا جنگی در راه است؟

آسوشیتدپرس میگوید دست‌کم چهار کشتی در سواحل امارات متحده عربی هشدار داده‌اند که کنترل هدایتشان را از دست داده‌اند. منابع امنیتی به اسکای نیوز و رویترز گفته ا...

عالی وقتی حکومتی جعلی دزدسالار و فاسد تکیه بر جای بزرگان بزند وضعیت این چنین است همینجوری یعنی کیلویی اومدن محکوم کردن؟ بس کنید اراجیف رو؟

صدور حکم بدوی پرونده بانک سرمایه؛ داماد وزیر کار به ۲۰ سال زندان محکوم شدغلام‌حسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه، خبر داد که هادی رضوی، سرمایه‌گذار سریال شهرزاد و داماد محمد شریعتمداری، وزیر کار، رفاه و تعاون اجتماعی ایران به ۲۰ سال زندان محکوم شده است. به گزارش میزان، اس اونم زندونهای اینا از خونه ماها مرفه تره مدافعین حرم 😆 😆 😆 😆 😆 زندانی که مردم ما ارزو دارن ۳ روز به عنوان تعطیلات توش زندگی کنن

انتقاد خانه سینما از حکم زندان و ممنوع‌الکاری محمد رسول‌اف | DW | 30.07.2019جامعه اصناف سینمای ایران هم به جمع منتقدان حکم زندان و ممنوع‌الکاری محمد رسول‌اف پیوست. خانه سینما خواستار 'توجه' رئیس قوه قضائیه به پرونده این سینماگر و پرهیز دستگاه قضایی ایران از صدور 'احکام جنجال‌برانگیز' شد. greatVH

حکم ۱۰۰ ضربه شلاق خواننده کرد اهل ارومیه اجرا شد؛ پیمان میرزا زاده در اعتراض اعتصاب غذا کرد♦️ حکم ۱۰۰ ضربه شلاق خواننده کرد اهل ارومیه اجرا شد؛ پیمان میرزا زاده در اعتراض اعتصاب غذا کرد ⚡️ پیشتر او به اتهام شرب خرم و اجرای آهنگ‌های حماسی با لباس کردی در یک جشن ازدواج در کردستان ترکیه به دو سال زندان و ۱۰۰ ضربه شلاق محکوم شده بود. نباید میخورد کسی که شرب خمر میکنه یا خارج از قانون یه کشور عمل میکنه باید تبعات اونم بپذیره. خدا کمکش کنه که حد اقل بخاطر خدا دیگر چنین کاری نکنه نه بخاطر اجرای حکم قاضی در این دنیا . از اجرای حکم قاضی آخرت بترسیم بهتره شرب خرم 🤪 نمی دونستم ،خرم میشه شرب کرد🤔

اعتراض ۵۴ نویسنده و هنرمند داخل و خارج کشور به حکم زندان سه نویسنده | DW | 31.07.2019بیش از ۵۰ نویسنده و هنرمند داخل و خارج کشور به صدور حکم زندان برای سه نویسنده ایرانی اعتراض کرده‌اند. رضا خندان (مهابادی)، کیوان باژن و بکتاش آبتین، اعضای کانون نویسندگان ایران، مجموعا به ۱۸ سال زندان محکوم شده‌اند.

محکومیت نجفی به قصاص/ ارسال لیست دوتابعیتی‌ها به دادستانی کل/ صدور حکم ٢٠ سال حبس هادی رضوی/ بازداشت ٦ نفر در پرونده سایپاسخنگوی قوه قضائیه تاکید کرد: معتقدیم اگر مدیران با حراست‌ها وظایف خود را به درستی انجام دهند، این میزان فساد روی نخواهد داد که مردم از قوه قضائیه مطالبه داشته باشند.

تعقیب قضایی افراد و مراجعی که از اجرای حکم پدیده تمرد کنندتعقیب قضایی افراد و مراجعی که از اجرای حکم پدیده تمرد کنند دادستان مشهد: اگر احیانا فرد یا افرادی و یا مراجعی از اجرای دستورات مقام قضایی در اجرای حکم پدیده تمرد و کوتاهی کنند مطمئنا تحت تعقیب قانونی قرار خواهند گرفت.