حکم بازداشت راننده کامیونی که ۳۱ مهاجر را وارد آلمان کرد | DW | 16.07.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دادستان ایالت درسدن آلمان دستور بازداشت یک راننده کامیون را داد که قصد آوردن ۳۱ مهاجر غیرقانونی به این کشور را داشت. این کامیون توسط پلیس در مرز جمهوری چک و آلمان کشف شد.

به گزارش خبرگزاری آلمان دادستان شهر درسدن واقع در شرق آلمان روز پنجشنبه ۲۶ تیر دستور بازداشت راننده کامیونی را داد که با مخفی کردن ۳۱ مهاجر در یخچال کامیون قصد آوردن غیرقانونی آنها به آلمان را داشت.

بنابر این خبر مهاجران همگی مرد و بین ۱۸ تا ۴۷ ساله بوده‌اند. سه تن از آنها ایرانی و بقیه از کشورهای ترکیه، سوریه و عراق هستند. پلیس هنوز در حال تحقیق است و جزئیات بیشتری در این رابطه هنوز منتشر نشده است. این کامیون در پارکینگی در حاشیه یک بزرگراه کشف شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت ۳۱ مهاجر مخفی شده در کامیون یخچال‌دار در مرز آلمان و جمهوری چکپلیس آلمان می گوید ۳۱ پناهجو را در یخچال یک کامیون در حالی که پشت پالت های میوه پنهان شده بودند در مرز آلمان و جمهوری چک بازداشت کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراضات کارگران هفت تپه وارد دومین ماه خود شد؛ ماموران امنیتی ۴ کارگر را بازداشت کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انفجار بمب جاده‌ای در سوریه سه سرباز روس را زخمی کردوزارت دفاع روسیه می‌گوید سه نظامی این کشور در جریان انفجار یک بمب کنار جاده‌ای در استان ادلب سوریه زخمی شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سایه موج دوم کرونا بر سر فرانسه؛ ماکرون ماسک را دوباره اجباری می‌کندگروهی از پزشکان برجسته فرانسه این هفته از دولت خواسته بودند که برای جلوگیری از موج دوم کرونا و اشباع شدن بیمارستان‌ها، پوشیدن ماسک را اجباری کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزارت خارجه: ایران اجازه نمی‌دهد یک قلدر با ارعاب جامعه بین‌المللی منافعش را تضعیف کندوزارت امور خارجه با اشاره به گذشت پنج سال از امضای برجام تاکید کرد که ایران اجازه نخواهد داد که 'یک قلدر از طریق ارعاب جامعه بین‌المللی' منافع ایران را تضعیف کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اوکراین پس از یک دهه قمارخانه‌هایش را باز می‌کنددولت اوکراین امیدوار است که قمارخانه‌‌ها و موسسات شرط‌ بندی بتوانند با پرداخت مالیات و عوارض خود، سالانه حدود ۱۵۰ میلیون دلار به بودجهٔ کشور کمک کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »