حمله خبرگزاری سپاه به مهدوی‌کیا به خاطر حضور در کنار مربی اسراییلی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مهدی_مهدوی‌کیا،ستاره سابق تیم ملی فوتبال و سرمربی کنونی تیم زیر ۲۳ ساله‌های ایران،به دعوت فیفا در تیم منتخب جهان حضور داشت.خبرگزاری امنیتی فارس اما به عنوان خبر اول ورزشی،از تیتر«مهدوی کیا کنار مربی صهیونیست» استفاده کرد. اطلاع‌_رسانی گزارشyounesipour

سال برگزاری، به رسمیت شناخت و در تقویم خود ثبت کرد، یک بازی نمادین به میزبانی شهر دوحه، میان دو تیم «ستارگان اعراب» و «منتخب جهان» برگزار شد.» وابسته به سپاه پاسداران حضور مهدی مهدوی‌کیا در این تیم را به دلیل «همراه شدن در پروژه عادی‌سازی روابط با اسراییل» مورد نقد قرار داده است.رقابت‌های عرب کاپ از سالآغاز شد. لبنان نخستین کشوری بود که میزبانی این مسابقات را پذیرفت.­ یک سال بعد کویت و دو سال بعد، عراق میزبانی این مسابقات را پذیرفتند.

فدراسیون جهانی فوتبال همچنین در آستانه پایان این مسابقات از قطر خواسته بود به مناسبت به رسمیت شناختن تورنمنت جدیدی به نام عرب کاپ، یک دیدار نمادین میان دو تیم ستارگان عربی و تیم منتخب جهان برگزار کند. خبرگزاری فارس مدعی شده است که آورام گرانت، در تلاش است کشورهای عربی و اسراییل را در جهت آن‌چه «عادی‌سازی روابط» خوانده، حرکت دهد. بعید به نظر می‌رسد مربی فوتبال در سطح آقای گرانت، در معادله‌های سیاسی کشورها چنین جایگاهی داشته باشد.

خبرگزاری فارس نوشته است: «مهدی مهدوی‌کیا در حالی در این بازی حضور داشت که رابح ماجر و دو ستاره دیگر فوتبال الجزایر در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، حاضر نشدند در کنار یک صهیونیست بازی کنند تا در این فرآیند که هدف نهایی آن عادی‌سازی روابط با این رژیم کودک‌کش است، مشارکت کنند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش کامل نخستین حضور تیم‌ ملی هندبال زنان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان🔺 گزارش کامل نخستین حضور تیم‌ ملی هندبال زنان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان ▪ بیست و پنجمین دوره رقابت‌های هندبال قهرمانی بانوان جهان در سال ۲۰۲۱ با شرکت ۳۲ تیم از ۱۰ تا ۲۸ آذر ۱۴۰۰ در اسپانیا برگزار شد. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مرور رسانه‌ها؛ خبرگزاری فارس و تاکتیک حمله به مخالفانPTahavori قبول کنید سرتان کلاه رفته. مایه عبرت است برای شما اگر کمی انصاف داشته باشید.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

خبرگزاری رسمی عراق از شلیک دو راکت کاتیوشا به منطقه سبز بغداد خبر داد🔺 رویترز به نقل از خبرگزاری رسمی عراق از شلیک دو راکت کاتیوشا به منطقه سبز بغداد خبر داد ▪ یکی از این دو راکت توسط سامانه پدافندی سی-رام منهدم شد و دیگری در نزدیکی سالن جشنواره‌ها فرود آمد که در نتیجه آن دو ماشین آسیب دیدند. ⬇ بیشتر بخوانید: ان شاالله نابودی شما یانکی ها نزدیکه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پناهجوی یک ساله به تنهایی با عبور از دریای مدیترانه به ایتالیا رسیدگزارش رسانه‌های ایتالیا از این پناهجوی یک ساله آخرین مورد از رشته روایت‌هایی است که از سرنوشت کودکان پناهجو منتشر می‌شود. امدادگران ایتالیایی اخیرا نوجوانی ۱۴ ساله را نجات دادند که مادرش را در جریان عبور از دریای مدیترانه از دست داده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اختصاصی؛ دفتر خامنه‌ای به امامان جمعه اهل سنت هشدار داده به عزل مولوی گرگیج اعتراض نکنندبر اساس گزارش‌های رسیده به ایران‌اینترنشنال، در پی عزل غیرقانونی مولوی محمدحسین گرگیج، امام جمعه‌ اهل سنت آزادشهر در استان گلستان، دفتر علی خامنه‌ای در تماس با برخی از امامان جمعه‌ اهل سنت به آنها هشدار داده است که به این اقدام اعتراض نکنند. عزل غیر قانونی یعنی تایید برگذاری نماز جمعه که تشکیلش و مدیریتش و منصوبش با رهبر عزیز و مقتدر ایران هست رسانه_بی_اعتبار اخه دستور رو نور مفیدی داده!نورمفیدی اولا فامیل خامنه ای و وصل به نظامه و تنها امام جمعه تو ایرانه که از سال ۵۷ عوض نشده پس معلومه چیکارست! منو تــو و ایران اینترناشنال و BBC صدای مــردم یــا قرص مسکن وسوپاپ اطمینان حکومت اسلام کثافت خونخوار ؟ چراایران اینترناشنال ومنو تواز شکم ایت الله BBC زاییده شدن؟ نقشBBCدربراندازی شاه یادتون رفته؟؟ ارتبات اوضاع خراب حکومت ملایان کوسکش با ته کشیدن سریال های گران منوتو؟ بپاخیزید
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

قالیباف: اگر اقتصاد ما به گِل نشسته به دلیل دولتی‌سازی است نه تحریمرئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ساختار اداری و مدیریت دولتی در کشور گفت: باید توجه کنیم که اگر امروز اقتصاد ما به گل نشسته و دچار بحران شده، پیش از تحریم، دچار مشکل دولتی سازی شده ایم. مشکل کشور ما انواع رانت،ضعف مدیریتی و ناآمدی هزار فامیل،اختلاس های ریز ‌درشت ،ناسازگاری با کشورها خصوص همسایه ها و تحریم می باشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »