حمله نژادپرستانه به دو زن ترکیه‌ای در آلمان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دو زن ترکیه‌ای در برلین پایتخت آلمان به دلیل مکالمه به زبان ترکی با یکدیگر هدف حمله قرار گرفتند. - خبرگزاری آناتولی

13.08.2019دو زن ترکیه‌ای دیشب در ایستگاه قطار شهری برلین پایتخت آلمان به دلیل اینکه با یکدیگر به زبان ترکی صحبت می کردند، هدف حمله یک مرد 37 ساله قرار گرفتند.

پلیس برلین اعلام کرد: «فرد مهاجم به زنان مذکور که با نوزادان خود بر روی یک نیمکت در ایستگاه ویتنام نشسته و با یکدیگر به زبان ترکی مکالمه می کردند، نزدیک شده و از آنها خواست به زبان آلمانی صحبت کنند. فرد مهاجم در پی اعتراض این دو زن، با آنها بدرفتاری کرد».تحقیقات قضایی درباره فرد مهاجم به اتهامات «حمله نژادپرستانه» و «اقدام به زخمی کردن»آغاز شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش ظریف به حمله صهیونیست‌ها به نمازگزاران فلسطینیواکنش ظریف به حمله صهیونیست‌ها به نمازگزاران فلسطینی ظریف، در صفحه توییتر خود با انتشار عکسی در این ارتباط نوشت: ما مسلمان‌ها قدرت پایان دادن به این ظلم را داریم، اما فقط در صورتی که متحد شویم ظریف پروفسور وقاحت تو و‌دولت تو منافق هستید. بیش از ۷۰۰۰۰۰ مسلمان را درسوریه شهید کردید و‌در ایران بیش از ۱۲۰۰۰۰ مسلمان را اعدام تجاوز و شکنجه کردید. شما موج سوار هستی و فقط برای ماندن در قدرت این مزخرفات را می گویی. اکثر کشور های مسلمان دشمن شما هستند. به زودی حساب رسی خواهید شد. ما هم اگر متحد شویم کفتار های ج ا دو روز هم دووم نمیارن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه حمله به کارکنان سازمان ملل در لیبی را محکوم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آتش‌بس موقت لیبی در اثر حمله موشکی به فرودگاه معیتیقه شکسته شد | DW | 12.08.2019توافق بر سر آتش‌بس موقت در لیبی که با میانجیگری سازمان ملل کسب شده بود، دوام چندانی نداشت. اخبار حکایت از حمله به فرودگاه معیتیقه دارند. بر اساس اظهارات مسئولان این فرودگاه، همه پروازها تا اطلاع ثانوی لغو شده‌اند. هر جایی که پول سعودی وارد شد حاصلش جنگ و بدبختی ست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بسکتبالیست مشهور به یک خانواده کمک بشردوستانه ای به مبلغ 10 هزار دلار کردجیمز هاردن، سوپراستار تیم بسکتبال هاستون راکت، برای تامین غذایش توسط یک خانواده ماهیگیر، 10 هزار
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

لیدی گاگا به یاد قربانیان تیراندازی های اخیر، به مدارس این شهرها کمک کردلیدی گاگا به یاد قربانیان تیراندازی های اخیر، به مدارس این شهرها کمک کرد لیدی گاگا از علاقه خود برای کمک به پروژه های دانش آموزی در سایر شهرهای آمریکا خبر داد و از دیگران خواست در این کارزار به او ملحق شوند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هشدار ائتلاف به رهبری عربستان به جدایی‌طلبان یمنجدایی طلبان جنوب یمن، که از پشتیبانی امارات برخوردارند، دیشب، کاخ ریاست جمهوری را در شهر عدن تصرف کردند، تا تسلطشان بر این شهر کامل شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »