حمله طرفداران ی.پ.گ/ پ.ک.ک به خودروی نظامی روسیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

طرفداران گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک در شهرستان عین‌العرب سوریه با پرتاب کوکتل مولوتف قصد داشتند از گشت‌زنی مشترک ترکیه و روسیه ممانعت کنند.طرفداران گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ک هنگام تصویربرداری خبرنگار آناتولی از گشت‌زنی مشترک ترکیه و روسیه در شهرستان عین‌العرب سوریه با پرتاب کوکتل مولوتف به سمت خودروهای نظامی روسیه قصد داشتند از آنها ممانعت کنند.

این افراد همچنین در مقابل این خودروها ایستاده و با گذاشتن موانعی مانند بلوک بتنی در جاده‌ها تلاش کردند تا فعالیت‌های گشت‌زنی را خدشه‌دار کنند.پیش از این نیز در تاریخ 8 نوامبر جاری شماری از هواداران گروه مذکور برای سیاه‌نمایی علیه عملیات چشمه صلح ادعا کردند یک خودرو نیروهای ترکیه هنگام گشت‌زنی مشترک با پلیس نظامی روسیه رود فرات یکی از اهالی شرق فرات را زیر گرفته است.

ولی بلآخره مشخص شد که جوانی که سعی کرده همراه با گروهی از طرفداران پ.ک.ک/ی.پ.گ درب یک خودرو نظامی ارتش ترکیه در شمال سوریه را باز کند و سوار آن شود اما به زمین خورده، از عناصر این گروه تروریستی بوده است. این درحالی است تصویر این جوان با لباس گروه تروریستی پ.ک.ک در شبکه های اجتماعی به وفور دیده می‌شود. او در یکی از این تصاویر نیز با لباس غیرنظامی کنار یک خمپاره‌انداز ایستاده و آماده شلیک به سمت ترکیه است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادعای یک رسانه آمریکایی: قطر از «حمله ایران به شناورهای نفتی» مطلع بودسرویس‌های اطلاعاتی غربی اعلام کردند که قطر از تصمیم ایران برای حمله به شناورهای نفتی در دریای عمان که ماه مه گذشته رخ داده، مطلع بوده ولی از گزارش آن به متحدان غربی خود امتناع کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله به حوزه علمیه کازرون
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نه غیرنظامی در حمله روسیه به ادلب کشته شدندنه غیرنظامی در حمله روسیه به ادلب کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اسرائیل در پاسخ به راکت‌پراکنی فلسطینی‌ها مواضع نظامی حماس را هدف حمله قرار داد🔺اسرائیل در پاسخ به راکت‌پراکنی فلسطینی‌ها مواضع نظامی حماس را هدف حمله قرار داد ⚡️اسرائیل روز شنبه ۲۵ آبان اعلام کرد در پاسخ به پرتاب دو راکت از سوی اراضی فلسطینی، برخی مراکز نظامی حماس را در غزه هدف قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تظاهرات گسترده یونانی‌ها در سالگرد حمله به دانشگاه پلی‌تکنیک آتندانشجویان شعار می‌دادند: «اعتراض در موزه تاریخ پایان نمی‌یابد»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله ناموفق اشرار مسلح به منزل و دفتر نماینده ولی فقیه در یزدحمله ناموفق اشرار مسلح به منزل و دفتر نماینده ولی فقیه در یزد تعدادی از اشرار مسلح به سلاح سرد که قصد حمله به منزل و بیت آیت‌الله ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد را داشتند، دستگیر و چند شرور دیگر متواری شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »