روسیه, روسیه, گشت‌زنی, ی.پ.گ/ پ.ک.ک

روسیه, روسیه

حمله طرفداران ی.پ.گ/ پ.ک.ک به خودروی نظامی روسیه

19/11/2019 01:01:00 ق.ظ

حمله طرفداران ی.پ.گ/ پ.ک.ک به خودروی نظامی روسیه

19.11.2019عین‌العرب- آنکارا/ عمر کوپاران/ خبرگزاری آناتولیطرفداران گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک هنگام تصویربرداری خبرنگار آناتولی از گشت‌زنی مشترک ترکیه و روسیه در شهرستان عین‌العرب سوریه با پرتاب کوکتل مولوتف به سمت خودروهای نظامی روسیه قصد داشتند از آنها ممانعت کنند.

آیا مدال طلای جواد فروغی پس‌گرفته می‌شود؟ | DW | 01.08.2021 جلال ستاری، نویسنده و اسطوره‌شناس ایرانی درگذشت | DW | 31.07.2021 شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim

این افراد همچنین در مقابل این خودروها ایستاده و با گذاشتن موانعی مانند بلوک بتنی در جاده‌ها تلاش کردند تا فعالیت‌های گشت‌زنی را خدشه‌دار کنند.درحالی که یکی از خودروهای نظامی روسیه آتش گرفت، این خودرو پس از توقف کوتاه مدت به راه خود ادامه داد.پیش از این نیز در تاریخ 8 نوامبر جاری شماری از هواداران گروه مذکور برای سیاه‌نمایی علیه عملیات چشمه صلح ادعا کردند یک خودرو نیروهای ترکیه هنگام گشت‌زنی مشترک با پلیس نظامی روسیه رود فرات یکی از اهالی شرق فرات را زیر گرفته است.

ولی بلآخره مشخص شد که جوانی که سعی کرده همراه با گروهی از طرفداران پ.ک.ک/ی.پ.گ درب یک خودرو نظامی ارتش ترکیه در شمال سوریه را باز کند و سوار آن شود اما به زمین خورده، از عناصر این گروه تروریستی بوده است. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

ادعای یک رسانه آمریکایی: قطر از «حمله ایران به شناورهای نفتی» مطلع بودسرویس‌های اطلاعاتی غربی اعلام کردند که قطر از تصمیم ایران برای حمله به شناورهای نفتی در دریای عمان که ماه مه گذشته رخ داده، مطلع بوده ولی از گزارش آن به متحدان غربی خود امتناع کرده است.

حمله به حوزه علمیه کازرون

نه غیرنظامی در حمله روسیه به ادلب کشته شدندنه غیرنظامی در حمله روسیه به ادلب کشته شدند

اسرائیل در پاسخ به راکت‌پراکنی فلسطینی‌ها مواضع نظامی حماس را هدف حمله قرار داد🔺اسرائیل در پاسخ به راکت‌پراکنی فلسطینی‌ها مواضع نظامی حماس را هدف حمله قرار داد ⚡️اسرائیل روز شنبه ۲۵ آبان اعلام کرد در پاسخ به پرتاب دو راکت از سوی اراضی فلسطینی، برخی مراکز نظامی حماس را در غزه هدف قرار داده است.

تظاهرات گسترده یونانی‌ها در سالگرد حمله به دانشگاه پلی‌تکنیک آتندانشجویان شعار می‌دادند: «اعتراض در موزه تاریخ پایان نمی‌یابد»

حمله ناموفق اشرار مسلح به منزل و دفتر نماینده ولی فقیه در یزدحمله ناموفق اشرار مسلح به منزل و دفتر نماینده ولی فقیه در یزد تعدادی از اشرار مسلح به سلاح سرد که قصد حمله به منزل و بیت آیت‌الله ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد را داشتند، دستگیر و چند شرور دیگر متواری شدند.