حمله طرفداران ی.پ.گ/ پ.ک.ک به خودروی نظامی روسیه

19/11/2019 01:01:00 ق.ظ

روسیه, روسیه

حمله طرفداران ی.پ.گ/ پ.ک.ک به خودروی نظامی روسیه

19.11.2019عین‌العرب- آنکارا/ عمر کوپاران/ خبرگزاری آناتولیطرفداران گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک هنگام تصویربرداری خبرنگار آناتولی از گشت‌زنی مشترک ترکیه و روسیه در شهرستان عین‌العرب سوریه با پرتاب کوکتل مولوتف به سمت خودروهای نظامی روسیه قصد داشتند از آنها ممانعت کنند.

این افراد همچنین در مقابل این خودروها ایستاده و با گذاشتن موانعی مانند بلوک بتنی در جاده‌ها تلاش کردند تا فعالیت‌های گشت‌زنی را خدشه‌دار کنند.درحالی که یکی از خودروهای نظامی روسیه آتش گرفت، این خودرو پس از توقف کوتاه مدت به راه خود ادامه داد.پیش از این نیز در تاریخ 8 نوامبر جاری شماری از هواداران گروه مذکور برای سیاه‌نمایی علیه عملیات چشمه صلح ادعا کردند یک خودرو نیروهای ترکیه هنگام گشت‌زنی مشترک با پلیس نظامی روسیه رود فرات یکی از اهالی شرق فرات را زیر گرفته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

ادعای یک رسانه آمریکایی: قطر از «حمله ایران به شناورهای نفتی» مطلع بودسرویس‌های اطلاعاتی غربی اعلام کردند که قطر از تصمیم ایران برای حمله به شناورهای نفتی در دریای عمان که ماه مه گذشته رخ داده، مطلع بوده ولی از گزارش آن به متحدان غربی خود امتناع کرده است.

حمله به حوزه علمیه کازرون

نه غیرنظامی در حمله روسیه به ادلب کشته شدندنه غیرنظامی در حمله روسیه به ادلب کشته شدند

اسرائیل در پاسخ به راکت‌پراکنی فلسطینی‌ها مواضع نظامی حماس را هدف حمله قرار داد🔺اسرائیل در پاسخ به راکت‌پراکنی فلسطینی‌ها مواضع نظامی حماس را هدف حمله قرار داد ⚡️اسرائیل روز شنبه ۲۵ آبان اعلام کرد در پاسخ به پرتاب دو راکت از سوی اراضی فلسطینی، برخی مراکز نظامی حماس را در غزه هدف قرار داده است.

تظاهرات گسترده یونانی‌ها در سالگرد حمله به دانشگاه پلی‌تکنیک آتندانشجویان شعار می‌دادند: «اعتراض در موزه تاریخ پایان نمی‌یابد»

حمله ناموفق اشرار مسلح به منزل و دفتر نماینده ولی فقیه در یزدحمله ناموفق اشرار مسلح به منزل و دفتر نماینده ولی فقیه در یزد تعدادی از اشرار مسلح به سلاح سرد که قصد حمله به منزل و بیت آیت‌الله ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد را داشتند، دستگیر و چند شرور دیگر متواری شدند.

طرفداران گروه تروریستی ی.Aa سرویس‌های اطلاعاتی غربی اعلام کردند که قطر از «تصمیم ایران برای حمله به شناورهای نفتی در دریای عمان» که ماه مه گذشته رخ داده، مطلع بوده ولی از گزارش آن به متحدان غربی خود امتناع کرده است.در استان فارس اقدام به آتش زدن بخش‌هایی از ساختمان این مدرسه دینی کردند.17.

پ.گ/ پ. این شبکه همچنین تاکید کرد که دولت ایران و قطر از وقوع این حمله آگاه بوده‌اند.ک. یکی از مسئولان حوزه علمیه استان فارس هم گفته «فرصت‌طلبان همچنین به یک مجتمع فرهنگی در شیراز حمله کرده و خساراتی را به مدرسه خاتم الانبیاء شیراز وارد کرده‌اند.ک در شهرستان عین‌العرب سوریه با پرتاب کوکتل مولوتف قصد داشتند از گشت‌زنی مشترک ترکیه و روسیه ممانعت کنند. وزارت خارجه قطر در واکنش به انتشار این گزارش با صدور بیانیه‌ای ضمن تاکید بر اتحاد استراتژیک این کشور با ایالات متحده، هر گونه اطلاع این کشور از برنامه‌ریزی انجام شده برای حمله به شناورهای نفتی در دریای عمان را تکذیب کرد. 19.

11. بیشتر بخوانید:. آن‌طور که خبرگزاری فارس نوشته در جریان این اعتراض‌ها دست‌کم هزار نفر بازداشت شده و ۱۰۰ بانک نیز به آتش کشیده شده است.2019 عین‌العرب- آنکارا/ عمر کوپاران/ خبرگزاری آناتولی طرفداران گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.

ک هنگام تصویربرداری خبرنگار آناتولی از گشت‌زنی مشترک ترکیه و روسیه در شهرستان عین‌العرب سوریه با پرتاب کوکتل مولوتف به سمت خودروهای نظامی روسیه قصد داشتند از آنها ممانعت کنند. این افراد همچنین در مقابل این خودروها ایستاده و با گذاشتن موانعی مانند بلوک بتنی در جاده‌ها تلاش کردند تا فعالیت‌های گشت‌زنی را خدشه‌دار کنند. درحالی که یکی از خودروهای نظامی روسیه آتش گرفت، این خودرو پس از توقف کوتاه مدت به راه خود ادامه داد. پیش از این نیز در تاریخ 8 نوامبر جاری شماری از هواداران گروه مذکور برای سیاه‌نمایی علیه عملیات چشمه صلح ادعا کردند یک خودرو نیروهای ترکیه هنگام گشت‌زنی مشترک با پلیس نظامی روسیه رود فرات یکی از اهالی شرق فرات را زیر گرفته است. ولی بلآخره مشخص شد که جوانی که سعی کرده همراه با گروهی از طرفداران پ.

ک.ک/ی.پ.گ درب یک خودرو نظامی ارتش ترکیه در شمال سوریه را باز کند و سوار آن شود اما به زمین خورده، از عناصر این گروه تروریستی بوده است. این درحالی است تصویر این جوان با لباس گروه تروریستی پ.

ک.ک در شبکه های اجتماعی به وفور دیده می‌شود. او در یکی از این تصاویر نیز با لباس غیرنظامی کنار یک خمپاره‌انداز ایستاده و آماده شلیک به سمت ترکیه است. .