حمله مسلحانه در اتریش 5 کشته برجای گذاشت

14/07/1398 10:27 ب.ظ

پنج عضو یک خانواده طی حمله مسلحانه در اتریش کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

پنج عضو یک خانواده طی حمله مسلحانه در اتریش کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی 06.10.2019 وین/ خبرگزاری آناتولی والتر پاپ، رئیس پلیس ایالت تیرول اتریش اعلام کرد که 5 عضو یک خانواده طی حمله مسلحانه در شهر کیتزبوهل این ایالت کشته شده اند.

06.10.2019 وین/ خبرگزاری آناتولی والتر پاپ، رئیس پلیس ایالت تیرول اتریش اعلام کرد که 5 عضو یک خانواده طی حمله مسلحانه در شهر کیتزبوهل این ایالت کشته شده اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

حمله با نارنجک در کشمیر ۱۰ نفر را زخمی کرددر یک حمله با نارنجک در منطقه کشمیر، ده نفر از جمله یک مامور پلیس و یک خبرنگار زخمی شدند.

حمله به معدن طلا در بورکینافاسو 20 کشته برجای گذاشتبر اثر حمله مسلحانه افراد ناشناس به کارگران یک معدن طلا در شمال بورکینافاسو دست‌کم 20 نفر کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

مهاجم حمله مرگ‌بار به مرکز پلیس پاریس یک اسلام‌گرای افراطی بود«مایک هارپون از مدتی پیش از برخی تماس‌ها با زنان اجتناب می‌کرد. او با کنار گذاشتن پوشش غربی، برای رفتن به مسجد یک دست لباس سنتی می‌پوشید.» خفه یه یهودی بوده همه دنيا ضد إسلامه اين بازيها هم موش مردگى دولت هاى كثيف اروپا و غربيه يكى رو أجير ميكنن تا بگن مسلمونا ميخوان مارو نابود كنن اين ترفندها كهنه شده بابا يه بچه ٢ ساله كه كلاً ٨ تا دندون داشته باشه ميفهمه شما حيوانات ايلوميناتى پدر مكر شديد و پيرو ابليس لعنت شده حالا فتوى هم ميديد. عجب!

اردوغان: از آسمان و زمین به شبه نظامیان کرد شمال سوریه حمله می‌کنیمسخنگوی نیروهای دموکراتیک سوریه هشدار داد انجام عملیات از سوی ترکیه می‌تواند منطقه را به یک جنگ فراگیر بکشاند. خردوغان احمق هم کم کم به آخر خط نزدیک میشه اون الاغ رو هم باید در دادگاه محاکمه کرد خردوغان یه جنایتکار خونریزه زباله دانی تاریخ انتظارش رو میکشه دیکتاتور طبیعی است تا کار خود را از وحشت مردم با حمله و یورش انجام دهد اما همیشه و در تمامی کشورها این نیروی مردم بوده است که به پیروزی رسیده و این دیکتاتور ها بوده‌اند که در سطل آشغالی تاریخ ملتها جای گرفته‌اند کیرم به اسمان و زمین اتاتورک و برنامه هفتگیش

نیروی‌های سوریه دمکراتیک : هر حمله از سوی ترکیه به جنگی فراگیر تبدیل خواهد شددر پی تهدیدهای مکرر رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه علیه کردها و اظهارات وی در باره احتمال آغاز دولت فاشیست ترکیه تنها منظورش درهم شکستن مبارزات کردها است. حتی بکشب را دیکتاتور ترکیه از وحشت کوردها با آرامش و خوابی راحت طی نکرده است، دیر و یا زود تمامی ملت‌های منطقه به حقوق حقه خود خواهند رسید و جای دیکتاتور ها همواره زباله‌دان تاریخ است زنده باد ارتش دموکرات رئیس جمهور ترکیه اردوغان،خیلی از خودش در اومده و خودشو ابر قدرت میدونه

روسیه پس از 24 روز دوباره به ادلب حمله کرد

پنج عضو یک خانواده طی حمله مسلحانه در اتریش کشته شدند.

06.10.2019

وین/ خبرگزاری آناتولی

والتر پاپ، رئیس پلیس ایالت تیرول اتریش اعلام کرد که 5 عضو یک خانواده طی حمله مسلحانه در شهر کیتزبوهل این ایالت کشته شده اند.

طی این حمله، فردی 25 ساله با یورش به خانه دوست دختر سابقش، تمام اعضای خانواده دختر و دوست پسر جدیدش را کشته است.