حمله به تاسیسات نفتی رژیم اسد در حمص

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تاسیسات نفت و گاز رژیم بشار اسد در استاد حمص سوریه توسط چند فروند پهپادی هدف قرار گرفتند. - خبرگزاری آناتولی

21.12.2019به گزارش تلویزیون دولتی سوریه، یک پالایشگاه نفت و دو تاسیسات گازی رژیم بشار اسد در شهر حمص با چند فروند پهپاد مورد حمله قرار گرفته است.

وزارت نفت رژیم اسد نیز اعلام کرده که در این حمله واحدهای تولیدی تاسیسات مذکور آسیب دیده و تلاش برای اطفای حریق ادامه دارد. هنوز هیچ گروهی مسولیت این حمله را برعهده نگرفته است. پیش از آغاز جنگ سوریه در سال 2011، ظرفیت تولید نفت در این مجتمع 350 هزار بشکه بوده که به 24 هزار بشکه کاهش یافته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سه غیرنظامی دیگر توسط رژیم اسد در ادلب کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ قانون جدید آمریکا علیه رژیم اسد را تصویب کردرئیس‌جمهور آمریکا قانونی را امضا کرد که به موجب آن، رژیم اسد و حامیانش به دلیل ارتکاب جنایت جنگی مورد تحریم قرار می‌گیرند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پمپئو: سیاست سازشکاری با رژیم ایران سودی نخواهد داشتمایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریکا، با بیان اینکه «سیاست سازش کاری با رژیم ایران به کار نمی‌آید»، 👏👏👏👏
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ادعای مجدد آمریکا مبنی بر 'نقش ایران در حملات آرامکو'ادعای مجدد آمریکا مبنی بر 'نقش ایران در حملات آرامکو' دولت آمریکا در گزارشی جدید مدعی شده است که پهپادهایی که در حمله به تاسیسات آرامکوی عربستان نقش داشتند بسیار شبیه به پهپادهای ایرانی هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سه غیرنظامی دیگر توسط رژیم اسد در ادلب کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گزارش رویترز از ارزیابی اطلاعاتی آمریکا درباره حملات آرامکوخبرگزاری رویترز می گوید دولت آمریکا در یک ارزیابی اطلاعاتی خود از حملات ماه سپتامبر گذشته به تاسیسات نفتی عربستان سعودی، چند تشابه بین پهپادهای به کار گرفته شده در آن حمله و یک مدل پهپاد ایرانی پیدا کرده اما نتیجه گرفته است که بقایای آن پهپادها 'به طور قطع' منشا حمله را آشکار نمی کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »