حمایت بایدن از معترضان در پنجمین شب تظاهرات ضد‌حکومتی مردم ایران

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حمایت بایدن از معترضان در پنجمین شب تظاهرات ضد‌حکومتی مردم ایران العربيه_فارسى

همزمان خبرگزاری «مهر»، از رسانه‌های نزدیک به اطلاعات سپاه پاسداران، به نقل یک فرمانده یگان ویژه، اعلام کرد: «برای نخستین بار یگان زنان یگان‌های ویژه برای کنترل ناآرامی‌ها وارد میدان شدند و این ماموریت را می‌توان به عنوان اولین ماموریت رسمی این خانم‌ها دانست.»

سرکوب معترضان در حالی در شهرهای ایران ادامه دارد که روز چهارشنبه 30 شهریور، علی خامنه‌ای، رهبر ایران در دیدار با فرماندهان جنگ ایران و عراق از عملکرد سپاه پاسداران دفاع کرده و خواستار پشتیبانی سایر مقامات دولتی و قانون‌گذار این کشور از نیروهای مسلح ایران شد. او به اعتراضات مردم علیه خود و نظام سیاسی تحت امرش هیچ اشاره‌ای نکرد.

جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا نیز در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل، معترضان ایرانی را شجاع خواند و گفت: «در کنار شهروندان شجاع و زنان شجاع ایران که برای حفاظت از حقوق اساسی خود هم‌اکنون تظاهرات می‌کنند، می‌ایستیم.» ماسک پیش‌تر وعده داده بود که از دولت آمریکا مجوز خواهد گرفت و دولت آمریکا نیز در بیانیه‌ای این موضوع را مجاز دانسته بود. اسپیس ایکس پیش‌تر به شهروندان جنگ‌زده اوکراینی اینترنت ماهواره‌ای داده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چهارمین شب اعتراضات؛ گسترش دامنه تظاهرات ضد‌حکومتی در ایرانتظاهرات ضد‌حکومتی مردم ایران در اعتراض به سرکوب و خشونت علیه زنان در پی قتل مهسا (ژینا) امینی توسط گشت ارشاد، برای چهارمین شب متوالی ادامه یافت.شهروندان خوشحال هستید؟ 😂 این روش‌تون هم به جایی نمی رسه.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بایدن در مجمع عمومی سازمان ملل از معترضان «شجاع» ایران حمایت کردرئیس‌جمهوری آمریکا روز چهارشنبه ۳۰ شهریور گفت ایالات متحده «در کنار شهروندان شجاع و زنان شجاع ایران که برای حفاظت از حقوق اساسی خود هم‌اکنون تظاهرات کرده‌اند، می‌ایستد». جو... اینها خود شان تروریست اند تروریست های بزرگ اند فقط جمهوری اسلامی ایران میفهمند که چگونه با اینها رفتار کند بایدن گوه خورد ویزابه تروریستهامیدی که کرسی مردم ایران رااشغال کنند در صورتی که او مردم ایران را نمایندگی نمیکند اینهم تریبونی که مماشاتگران به اودادند وتبلیغی که اومیکندآقای بایدن کلاه تو بزاربالاتر اگردر کنارمردم بودی به او که نفر دوم مملکت است و در قانون خودتان هم میتوانستید به او ویزا ندهید
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بایدن: اگر ایران متعهد باشد، آماده‌ایم به برجام برگردیم/از اعتراضات مردم ایران حمایت می‌کنیمرئیس‌جمهوری آمریکا در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، به بحران‌های فزاینده جهان از جمله ناامنی غذایی، بحران انرژی، گرمای بی‌سابقه، خشکسالی، همه‌گیری کرونا، تورم، جنگ - بویژه جنگ روسیه و اوکراین - و اتفاقات اخیر ایران و مساله برجام اشاره کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اینستاگرام در ایران فیلتر شددر حالی که اعتراضات ضد حکومتی در ایران وارد پنجمین روز خود شده است، برخی گزارش‌ها از ایران از فیلترینگ اینستاگرام حکایت دارند. برخی کاربران دسترسی به این شبکه اجتماعی بدون فیلتر شکن را غیر ممکن می دانند. اینستاگرام سانسور
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حمایت آمریکا از درخواست برای تامین خدمات اینترنت ماهواره‌ای در ایرانامروز چهارشنبه سی‌ام شهریورماه، وزارت دارایی آمریکا اعلام کرد که از تقاضا برای صدور مجوز خاص در حمایت از آزادی اینترنت در ایران حمایت می‌کند. اخبار_ایران I don’t like Elon Musk
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

«گیس بران» زنان ایران؛ خشم و طلب انتقام برای قتل مهسا امینیدر پی تظاهرات گسترده ضدحکومتی در واکنش به سرکوب و خشونت نیروهای دولتی علیه زنان و در اعتراض به قتل مهسا امینی توسط گشت ارشاد، شماری از زنان ایرانی در داخل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »