حمایت روسیه از عادی سازی روابط ترکیه و ارمنستان

08/10/1400 12:10:00 ق.ظ

روسیه از آغاز گفت‌وگوها میان نمایندگان ویژه ترکیه و ارمنستان برای راه‌های عادی سازی روابط حمایت کرد. - خبرگزاری آناتولی

روسیه از آغاز گفت‌وگوها میان نمایندگان ویژه ترکیه و ارمنستان برای راه‌های عادی سازی روابط حمایت کرد. - خبرگزاری آناتولی 29.12.

2021 نیویورک/ خبرگزاری آناتولی دیمیتری پولیانسکی، نماینده دائمی روسیه در سازمان ملل طی نشست خبری در مقر این سازمان درباره آغاز گفت‌وگوها میان نمایندگان ویژه ترکیه و ارمنستان به منظور بررسی راه‌های عادی سازی روابط گفت: تمام جهان از برقراری مجدد روابط عادی همسایگی بین ارمنستان و ترکیه سود خواهد برد.

پولیانسکی در پاسخ به سوال خبرنگار آناتولی مبنی بر مذاکرات عادی‌سازی روابط میان نمایندگان ویژه ترکیه و ارمنستان که قرار است در مسکو، پایتخت روسیه برگزار شود، اظهار داشت که از این مذاکرات استقبال و حمایت می‌کنند.

وی تصریح کرد: ما طرفدار تعامل نزدیک منطقه‌ای هستیم و از عادی‌سازی روابط ترکیه و ارمنستان استقبال می‌کنیم. جای تعجب نیست که این نشست در مسکو برگزار خواهد شد، ما همکاری خوبی با ترکیه و ارمنستان داریم. ما شبکه‌های اقتصادی و منطقه‌ای را ترویج می‌کنیم. headtopics.com

روسیه کشور خیلی خوبیه به نظرتون امکان مهاجرت تحصیلی به روسیه هست برای ما ایرانیا؟ یه سری سایت هستن مثل خوبن به نظرتون؟

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

آذربایجان: از عادی سازی روابط ترکیه و ارمنستان استقبال می‌کنیموزیر امور خارجه آذربایجان گفت که این کشور از عادی سازی روابط میان ترکیه و ارمنستان استقبال می‌کند. - خبرگزاری آناتولی ارمنستان عملا در اشغال روسیه است از کنترل مرزهای این کشور گرفته تا پایگاه های نظامی و بدهکار کردن ارمنستان به روسیه. زنگه زور از اشغال ارمنیهای مهاجر رها و آزاد نشود در اختیار کامل حکومت آزربایجان شمالی قرار نگیرد هرگونه رابطه با ارمنستان جعلی، بیخردانه است.ارمنیها در آن منطقه ملت بومی نیستند نباید اجازه داد حکومت داشته باشند.ارمنیها باید شناسنامه آزربایجانی بگیرند یا آن منطقه را ترک کنند.

حمایت از نوآوری و بازتوزیع کارامد منابع کشور از مهمترین رویکردهای دولت استمعاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به عزم دولت برای اصلاحات بنیادین اقتصادی به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری تاکید کرد: حمایت از نوآوری و تولیدات خلاقانه و بازتوزیع کارامد منابع کشور از مهمترین رویکردهای دولت برای رسیدن به اهداف خود می باشد. نترسین نترسین ما همه با هم هستیم ahmad_golestan بیشتر شعارهای معروف ایران را من ساخته ام نترسین نترسین ما همه با هم هستیم من سیاسی نیستم من نویسنده هستم من مخترع زبان شیرین برره هستم درود بر امام خامنه ای.. Translate bio معافیت مالیاتی ندهید تخفیف مالیاتی بدهید

طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی به مرکز پژوهش های مجلس بازگشتاعضای کمیسیون مشترک حمایت از حقوق کاربران در دوازدهمین جلسه کمیسیون مصوب کردند که طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی برای اعمال پیشنهادات کارشناسی و بررسی بیشتر به مرکز پژوهش‌های مجلس بازگردد. اگر مردم اصلا نخوان شما از حقوقشون صیانت کنید کیو باید ببینند؟؟ هر اقدام ضدمردمی را دقیقا برعکسش اسمشو میگذارید: «دفاع از حقوق مردم» واقعا این مردم شما چه کسانی هستند؟

اومیکرون باعث لغو بیش از هزار پرواز در آمریکا طی کمتر از یک روز شدآمارها حاکی است که خطوط هوایی تجاری ایالات متحده ۱۰۰۱ مورد پرواز داخلی و خارجی را تا اواسط بعدازظهر یکشنبه لغو کردند.

دادگاه عالی عراق شکایت شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران دربارهٔ انتخابات را رد کرددادگاه عالی عراق روز دوشنبه شکایت گروه‌های شبه‌نظامی مورد حمایت ایران درباره نتیجه انتخابات پارلمانی آن کشور را رد کرد. کمیسیون مستقل انتخابات عراق روز سه‌شنبه ۹ آذرماه نتایج...

دیوان عالی عراق با رد شکایت احزاب تحت حمایت ایران، نتایج انتخابات پارلمانی را تایید کردبرنده بزرگ انتخابات پارلمانی اخیر در عراق جنبش تحت هدایت مقتدی صدر، روحانی شیعه مخالف نفود ایران و آمریکا در این کشور بود.