حمایت روزنامه‌نگاران از خانواده‌های معترض به ربوده شدن فرزندانشان توسط پ.ک.ک

17/06/1398 04:48 ب.ظ

روزنامه‌نگاران زن از خانواده‌هایی که در اعتراض به ربوده شدن فرزندانشان توسط پ.ک.ک روزهاست در مقابل ساختمان حزب دموکراتیک خلق‌ها تحصن کرده‌اند، حمایت کردند. - خبرگزاری آناتولی

روزنامه‌نگاران زن از خانواده‌هایی که در اعتراض به ربوده شدن فرزندانشان توسط پ.ک.ک روزهاست در مقابل ساختمان حزب دموکراتیک خلق‌ها تحصن کرده‌اند، حمایت کردند. - خبرگزاری آناتولی روزنامه‌نگاران زن ترکیه از استانبول و آنکارا به شهر دیاربکر رفته و از خانواده‌هایی که در اعتراض به ربوده شدن فرزندانشان توسط پ.ک.ک روزهاست در مقابل ساختمان حزب دموکراتیک خلق‌ها تحصن کرده‌اند، حمایت کردند.

این روزنامه‌نگاران با مادران مذکور که می خواهند فرزندانشان را از چنگ گروه تروریستی پ.ک.ک نجات دهند، صحبت کردند. ناگهان آلچی، یکی از این روزنامه‌نگاران گفت:"فرزندان این خانواده‌ها، شبی سربه نیست می شوند. بعضی از آنها هم دختر و هم پسر خود را از دست داده‌اند. باید اعتراض این افراد به گوش همگان برسد".

آلچی افزود: همه این خانواده‌ها ساکن دیاربکر نیستند. در شرایط بسیار سختی به اینجا آمده‌اند. حلیمه کوکچه، یکی دیگر از این روزنامه‌نگاران نیز با بیان اینکه جویای حال مادران معترض شده‌اند، گفت:"همه آنها بسیار غمگین هستند. وقتی تک تک داستان‌های آنها را گوش می کنید، متوجه جدی بودن ماجرا می شوید. پسر 10 ساله یکی از این خانواده‌ها ربوده شده و پنج سال است که از او خبری ندارند". headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

حمایت آنجلینا جولی از اثر فیلمساز افغان حاضر در جشنواره ونیزآنجلینا جولی بازیگر معروف هالیوود از صحرا کریمی، فیلمساز افغان که اثر او در جشنواره فیلم ونیز حضور دارد، حمایت کرد.

آنجلینا جولی از فیلم افغانی در جشنواره بین المللی «ونیز» حمایت کردآنجلینا جولی، هنرپیشۀ مشهور امریکایی از اشتراک فیلم افغانستان تحت نام «حوا، مریم و عایشه» در

حمایت برخی بازیکنان فوتبال از «دختر آبی»پس از انتشار خبر خودسوزی دختری که به خاطر تلاش برای ورود به ورزشگاه، بازداشت و پرونده‌ای برای او تشکیل شده بود، شماری از بازیکنان فوتبال از جمله کاپیتان‌های تیم ملی فوتبال ایران و تیم استقلال از او حمایت کردند.

محسن کاوه: برخی کشتی‌گیران پول کرایه ماشین هم ندارند/ مجلس از مدال‌آوران حمایت کندمدیر تیم های ملی کشتی آزاد: *برخی کشتی‌گیران پول کرایه ماشین هم ندارند *کشتی ایران در یک سال گذشته سخت ترین شرایط را پشت سر گذاشت *باید فکری اساسی برای حمایت از ورزشکاران صورت گیرد *مجلس از مدال‌آوران حمایت کند

امروز فضای عمومی کشور عزم جدی برای مبارزه با فساد دارد/ دادگستری‌ها به حمایت از آمران به معروف بپردازندرئیس دستگاه قضا گفت: همه شعبات دادگستری به حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر باید بپردازند. سازمان‌های وابسته به دستگاه قضا نیز چنین کاری را باید انجام دهند. دولت و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی نیز باید در این راه ما را یاری کنند. اگر راست میگی تمام آیت الله ها را تحقیق کن چطور این همه ثروت را از کجا آورده اند. اگر گفتن خدا داده در جواب بگو خدا بانک نداره. از خانواده اژهی شروع کن فرزندانش و نوه هایش.

از گام سوم دولت در کاهش تعهدات برجامی حمایت می‌کنیم/ دولت در مبارزه با فساد به قوه قضائیه کمک کنددبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: این حزب از گام سوم دولت در کاهش تعهدات برجامی حمایت می‌کند و این اقدام را در ادامه پایبندی ایران به تعهداتش در برجام براساس بند ۳۴ و ماده ۲۶ برجام می‌داند.