معاون وزیر راه و شهرسازی, پلاسکو, صادق مالواجرد

معاون وزیر راه و شهرسازی, پلاسکو

حقوق مکتسبه در احداث پلاسکو ارجح بر ضوابط اعلام شد

معاون وزیر راه و شهرسازی در گفت‌وگو با ایلنا‌: حقوق مکتسبه در احداث پلاسکو ارجح بر ضوابط اعلام شد

20/05/2019 07:56:00 ق.ظ

معاون وزیر راه و شهرسازی در گفت‌وگو با ایلنا‌: حقوق مکتسبه در احداث پلاسکو ارجح بر ضوابط اعلام شد

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق اعلام سازمان سازمان میراث فرهنگی در احداث ساختمان پلاسکو حفظ حقوق مکتسبه در ساختمان ارجح بر ضوابط است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه ساختمان پلاسکو در یک محدوده تاریخی قرار دارد تمام تلاش این بود که تعداد طبقات کاهش پیدا کند.مالواجرد گفت:‌ مرجع قانونی برای تعیین تعداد طبقات ساختمان پلاسکو، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است که این نهاد هم اعلام کرد حفظ حقوق مکتسبه در ساختمان را ارجح بر ضوابط می‌داند. بنابراین، قرار بر این شد تعداد طبقات بر اساس رعایت حقوق مکتسبه باشد به این شرط که پارکینگ متناسب با ساختمان تامین شود.

دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

کرونا در ایران؛ شمار ابتلا و بستری روزانه به بالاترین سطح از زمان آغاز همه‌گیری رسید

شمار ابتلا و بستری روزانه در ایران به بالاترین سطح از زمان آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در این کشور و شمار قربانیان روزانه این بیماری نیز به بالاترین سطح از ۲۸ آوریل(۸ اردیبهشت) رسید.

در و پلاسکو و شد رو یادتون رفته فارسی نوشتین

حیات مجدد دریاچه هامونایرنا-زاهدان- تصاویر تالاب بین المللی هامون در سیستان و بلوچستان را نشان می دهد. هامون یکی از تالاب های مهم دنیا و بزرگترین دریاچه آب شیرین در سراسر فلات ایران محسوب می شود که با مساحتی حدود پنج هزار و 700 کیلومتر مربع و دامنه عمقی 1 تا 5 متر در زمان پرآبی در منطقه سیستان واقع در ناحیه کویری و بیابانی شرق کشور قرار دارد.در حال حاضر افزون بر 30 درصد ظرفیت این دریاچه آبگیری شده است و به گفته کارشناسان و مردم محلی عمر این آب کم است.افزایش شدت گرما، تبخیر بالای 4 متر در سال و شروع بادهای صدبیست روزه سیستان باعث تشدید در خشک شدن در دریاچه هامون می شود.*19*11*

هشدار در مورد سقف در حال ریزش بازار آهنگران تهرانرئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در مورد وضعیت خطرناک سقف بازار آهنگران هشدار داد.

ایران و آمریکا نه در سطح سران، در سطح سیاستمداران ارشد گفت‌و‌گو می‌کنندCameliaFard نرمش سبوعانه CameliaFard ده تا دیگه هم مذاکره بشه باز همین گروه از اول نظام تا الان بودن برا مذاکره، ته همه مذاکره هاش هم یا نرمشه یا جام زهره یا شکسته .ریدم پس کله همه شون CameliaFard سیاست آمریکا در مورد ایران کاملا نتیجه بخش بود این سیاست عدم دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای بود و دوم تضعیف نیروی نظامی ایران که در این مرحله هم با ایجاد کسری بودجه در کشور نتیجه بخش خواهد بود .. به طور کلی سیاست مهار ایران ادامه دارد

اعتراض گسترده در اتریش در پی برملا شدن فساد رهبرانپس از آن که ویدئویی از معاون صدراعظم اتریش منتشر شد که او را در حال وعده دادن قراردادهای دولتی در ازای حمایت رسانه‌ای نشان می‌داد، هاینز کریستین اشتراخه ناچار به استعفا شده و سباستین کورتس، صدراعظم، درخواست انتخابات زودهنگام کرده است. دوره های آموزش تخصصی فساد و اختلاس در دولت ایران : 100 در صد تضمینی ، بدون زندان و مجازات ، قابلیت ارتقاء درجه ، عضویت رایگان در مجمع تشخیص مصلحت نظام ، امکان اخذ اقامت و افتتاح حساب در سراسر دنیا ، و.....

موسویان: ایران پادزهر همه توطئه‌ها را فراهم کند/در مقطع فعلی جنگی در کار نیستدیپلمات پیشین کشورمان هدف اصلی محور بولتون ـ نتانیاهو را تغییر نظام ایران بدون جنگ دانست و گفت: جنجال‌های یکی دو هفته گذشته از جمله اعزام ناو آمریکایی بیش‌تر جنبه جنگ روانی دارد و تیم بولتون ـ نتانیاهو هم درمقطع فعلی، برنامه آغاز جنگ ندارند. درعین حال آن‌ها اجرای یک طرح دو مرحله‌ای درابعاد هشتگانه تا پایان دور اول ریاست جمهوری ترامپ را در دستور کار قرار داده‌اند. چی شد ، ایزی لایف بدیم خدمت تون 🤡🤡🤡🤡 چشم باز یا بسته غیب گفته!!! تنهایی به این نتیجه رسیده؟؟؟ امریکا نیروی نظامی نمیفرستد درس خوانده هاشو میفرسته TalebiAsal Warning of milanimohsen an Iranian historian to Mr. POTUS: Iran is one of the oldest civilizations/countries in the world. You can not 'officially destroy it'. Alexander/chingiz, & others tried, but they did not succeed. History has shown that Iran knows how to survive.

اعتراض نماینده دولت در شورای نظارت بر صداوسیما به تبلیغات پرتکرار تجاری در تلویزیون

انفجار در نزدیکی سفارت آمریکا در بغدادیک موشک کاتیوشا در منطقه سبز بغداد، در نزدیکی سفارت آمریکا، منفجر شد. ارتش عراق در بیانیه کوتاهی این حمله موشکی را تایید کرده است. پلیس نیز گفته است در جست‌وجو عوامل حمله و محل موشک‌انداز هستند. عوامل توی بیت رهبری نشستن بگردید شاید نخود سیاه پیدا کردید نفهمیدید از کجا خوردید 🤣🤣🤣 هرچی زوتر پیدا کن که ترامپ خبر نشه اگر نی باز

دشمن از طریق ابزار رسانه در صدد القای ناامیدی در بطن جامعه استوزیر دفاع گفت: دشمنان از طریق ابزار رسانه در فضای ارتباطات و عملیات روانی در صدد القاء حس ناامیدی و یاس به جامعه هستند و در این شرایط روابط عمومی‌ها در ایجاد امید و نشاط در آحاد جامعه و مردم از نقش موثر و بسزایی برخوردارند. روابط عمومی ها که مشغولن تازه امام جماعت ها هم مشغولن یادم اومد بسیج و سپاه و گشت ارشاد هم دارن کمک میکنن !!!!!!! وجدانی وقتی تریبون دستتون هست و حرف میزنید یه چیزی بگید که مردم باور کنن چون دارین برای همین مردم حرف میزنید. فکر نکنید با گفتن این حرفا وجه ما در خارج از مرزها عالی میشه، خودتون رو زدین به نفهمیدن بقدری وضع ما در خارج خرابه حتی وقتی براشون دلیل هم میاریم فکر میکنن دروغ میگیم که ما قحطی زده نیستیم. پس یه چیزی بگین که با رفتار شماها جور دربیاد.

اعلام تسهیلات در نظرگرفته برای زنان سرپرست خانوار در سال جاریمدیر کل بهزیستی استان تهران گفت: افتتاح دو مرکز توانمندسازی و صیانت اجتماعی از بهبود یافتگان را در نظر داریم.

اختلافی در واشنگتن در خصوص تهران وجود ندارد/ از تیمم ناراضی و خشمگین نیستمرئیس جمهوری آمریکا روز گذشته- جمعه- وجود اختلاف با مشاور امنیت ملی کاخ سفید درباره ایران را تکذیب و طی اظهاراتی از وی و وزیر خارجه حمایت کرد.

رانش زمین در روستای قلعه قافه بالا در شهرستان مینودشتایرنا-گلستان- وضعیت رانش زمین در روستای قلعه قافه بالا در شهرستان مینودشت پس از گذشت بیش از 45 روز درحال تخریب بیش از 200 خانه در این منطقه است.نبود زمین برای کوچ اهالی روستای قلعه قافه، یکی از مشکلات در این منطقه است.*12*11*