حضور جنجالی پلوسی در آرایشگاه؛ رئيس مجلس نمایندگان آمریکا: به «دام» افتادم

03/09/2020 05:00:00 ب.ظ

حضور جنجالی پلوسی در آرایشگاه؛ رئيس مجلس نمایندگان آمریکا: به «دام» افتادم #ویروس_کرونا #ماسک بیشتر بخوانید🔽

ویروس_کرونا, ماسک

حضور جنجالی پلوسی در آرایشگاه؛ رئيس مجلس نمایندگان آمریکا: به «دام» افتادم ویروس_کرونا ماسک بیشتر بخوانید🔽

رئيس دموکرات مجلس نمایندگان ایالات متحده: «تازه موهایم را شسته بودند، من وقتی موهایم را می‌شویم ماسک نمی‌زنم. آیا شما هنگام شستشوی موهایتان از ماسک استفاده می‌کنید؟»

نانسی پلوسی، رئيس مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به انتقادهای مطرح شده از حضور جنجالی خود در یکی از آرایشگاه های شهر سانفرانسیسکو گفت که برای او «دام» گذاشته شده بود.شبکه فاکس نیوز گزارش داده که نانسی پلوسی روز دوشنبه با حضور در آرایشگاهی در شهر سانفرانسیسکو مقررات وضع شده برای جلوگیری از شیوع بیماری «کووید ۱۹» را نقض کرده است. بنا بر همین گزارش رئیس این آرایشگاه از عدم رعایت این مقررات در جریان حضور رئیس مجلس نمایندگان خشمگین شده است. فاکس نیوز همچنین تصویری از دوربین های مدار بسته آرایشگاه منتشر کرد که نانسی پلوسی را بدون ماسک در داخل آرایشگاه نشان می داد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

احتمال حذف آزمون ارشد ودکتری تاسال ۱۴۰۰/اعلام آمادگی مجلس برای اصلاح سهمیه‌هادبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از اعلام آمادگی نمایندگان مجلس برای تهیه طرح دو فوریتی برای اصلاح سهمیه‌های ورود به دانشگاهها خبر داد و گفت: در حال حاضر کمیته مشترکی در این خصوص متشکل از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و ستاد نقشه جامع علمی کشور شکل گرفته است که امیدواریم کارکرد آن به نتیجه مفید و موثر منتهی شود.

میرزایی: وزیر ورزش برای توضیح درباره قرارداد ویلموتس به مجلس می رودیک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت که کمیسیون اصل ۹۰ هفته آینده جلسه ای برای بررسی قرارداد ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال برگزار خواهد کرد.

افتتاح طرح‌های ملی وزارت نیرو توسط روحانی- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimبهره‌برداری از طرح‌های وزارت_نیرو واحد شماره ۲ بخش گاز نیروگاه سیکل ترکیبی دالاهو در کرمانشاه، سد مخزنی کلقانچای در آذربایجان شرقی و ۲ نیروگاه خورشیدی و پست ۲۳۰ کیلوولت آرتا در اردبیل ۳ طرح ملی وزارت نیرو بود که امروز با دستور روحانی به بهره‌برداری رسید

دیدار کارگران هفت‌تپه با رئیس مجلس / تاکید قالیباف بر رسیدگی به مشکلات کارگران هفت تپه- اخبار خوزستان - اخبار استانها تسنیم - Tasnim🎥 دیدار کارگران هفت‌تپه با رئیس مجلس این کارگران با شرح وضعیت بد شرکت و شرایط اقتصادی خانواده‌های خود و سایر کارگران، خواستار تسریع در روند رسیدگی به این موضوع و در اولویت‌ قرار گرفتن آن توسط دستگاه های مربوطه شدند هفت_تپه

توئیت‌بازی بر سر برندِ هفت تپه/ آشنا: از روی بی‌اطلاعی به مشکلات دامن نزنید/ نماینده مجلس: لازم باشد وزیر اقتصاد را استیضاح می‌کنیماحمد نادری می‌گوید: ما محکم پای خلع ید ایستاده‌ایم و اعتقاد داریم این مالک، کفایت و اهلیت لازم را ندارد. ما اصرار داریم هرچه زودتر بحث خلع ید عملی شود تا هم کارگران آسیب نبینند و هم تولید ملی ضربه نخورد؛ ما می‌خواهیم در کوتاهترین زمان ممکن این اتفاق بیفتد اما در مورد ابزارهای کار، باید بگویم مجلس ابزارهای قوی دارد

حاجی میرزایی: همه دانش‌آموزان در همه مناطق از 15 شهریور در مدارس حضور پیدا کنند- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnim🎥 وزیر آموزش و پرورش: اصل بر برگزاری حضوری کلاس‌هاست اگر تعداد دانش‌آموزان بیش از حد پروتکل باشد، گروه‌بندی و زوج و فرد می‌شوند برای رفع نگرانی خانواده‌ها دستورالعمل‌های سخت گیرانه‌ای در نظر گرفته شده است کرونا

Aa نانسی پلوسی، رئيس مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به انتقادهای مطرح شده از حضور جنجالی خود در یکی از آرایشگاه های شهر سانفرانسیسکو گفت که برای او «دام» گذاشته شده بود.به گزارش ایسنا، دکتر سعیدرضا عاملی در حاشیه جلسه مشترک ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین وضعیت اصلاح سهمیه های ورود به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی اظهار کرد: برخی سهمیه های شاخص مثل سهمیه ایثارگران مصوب مجلس شورای اسلامی هستند.حسین میرزایی در گفت وگو با ایسنا بیان کرد: به دنبال جلسه هفته گذشته کمیسیون اصل ۹۰ با حضور برخی از اعضای کمیسیون فرهنگی و فراکسیون ورزش قرار است شنبه هفته آینده مجددا نشستی با حضور وزیر ورزش و اعضای فدراسیون فوتبال درباره قرارداد سرمربی سابق تیم ملی فوتبال تشکیل شده و جمع بندی صورت گیرد.، صبح امروز مراسم افتتاح طرح های ملی وزارت نیرو در استان های کرمانشاه، آذربایجان شرقی و اردبیل توسط رئیس جمهور انجام شد.

شبکه فاکس نیوز گزارش داده که نانسی پلوسی روز دوشنبه با حضور در آرایشگاهی در شهر سانفرانسیسکو مقررات وضع شده برای جلوگیری از شیوع بیماری «کووید ۱۹» را نقض کرده است. بنا بر همین گزارش رئیس این آرایشگاه از عدم رعایت این مقررات در جریان حضور رئیس مجلس نمایندگان خشمگین شده است. در مجموع امیدوارم تغییرات در سهمیه ها به کنکور و آزمون‌های بعدی برسد. فاکس نیوز همچنین تصویری از دوربین های مدار بسته آرایشگاه منتشر کرد که نانسی پلوسی را بدون ماسک در داخل آرایشگاه نشان می داد. بنا به مقرراتی که هم اکنون در شهر فرانسیسکو اجرا می شود آرایشگاه ها تنها اجازه دارند در فضای باز به اصلاح موهای مشتریان بپردازند. وزارتخانه های علوم، بهداشت همچنین دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی می توانند در این زمینه به حسب شرایط تغییراتی را انجام دهند. آنها همچنین اجازه ارائه برخی خدمات مانند شستشوی موها با شامپو، رنگ کردن موها و استفاده از محصولات شیمیایی را ندارند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید تازه موهایم را شسته بودند، من وقتی موهایم را می‌شویم ماسک نمی‌زنم. وی تاکید کرد: قصد داریم به سمت تغییر روش سنجش و پذیرش دانشجو برویم، حتی مجلس قانونی را در این زمینه تصویب کرد که بر اساس آن حذف کنکور تا پنج سال آینده قطعی شود اما پنج سال گذشت و این اتفاق هم نیفتاد. آیا شما هنگام شستشوی موهایتان از ماسک استفاده می‌کنید؟ نانسی پلوسی رئيس مجلس نمایندگان آمریکا رئیس ۸۰ ساله مجلس نمایندگان ایالات متحده در واکنش به گزارش فاکس نیوز اظهار داشت: «به حرف [مسئول] یک آرایشگاه محله که طی سال‌های گذشته بارها به آن مراجعه کرده ام اعتماد کردم، مسئولیت آن را می پذیرم. من وقتی گفتند می‌توانیم مشتریان را جداگانه و تنها پذیرش کنیم به این حرف اعتماد کردم. استاد دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: به نظر می رسد در زمینه تصمیم گیری برای حذف کنکور  به چند اصل توجه کرد، اصل اول تمایز ایجاد کردن بین سنجش و پذیرش است چرا که در حال حاضر سازمان سنجش آموزش کشور  کار سنجش و  پذیرش انجام می دهد در حالی که می توانیم سنجش را در دوره کارشناسی به صورت متمرکز انجام دهیم ولی پذیرش را بر عهده دانشگاه ها بگذاریم. حالا مشخص شده که این یک دام بوده است. در نتیجه من مسئولیت این را که به دام افتاده‌ام می پذیرم. سنجش را به صورت متمرکز انجام می دادند و فرد با نمره سنجش اقدام به درخواست پذیرش در دانشگاه های مختلف می کرد؛ روشی که در بسیاری از کشورها متداول است حتی افراد در این کشورها بر اساس برآورد نمره سال آخر دبیرستان به صورت موازی برای پذیرش در چند دانشگاه اقدام می کردند.

» وی در مورد تصویری که از او بدون ماسک در آرایشگاه منتشر شده است گفت: «تازه موهایم را شسته بودند، من وقتی موهایم را می شویم ماسک نمی زنم. آیا شما هنگام شستشوی موهایتان از ماسک استفاده می کنید؟» نانسی پلوسی همچنین افزود که از نظر وی آرایشگاهش به او یک «عذرخواهی» بدهکار است. اما به طور کلی و طبق تجارب موجود،  سیاست اصلاح روش سنجش و پذیرش اقدامی موفق است به همین جهت در حال حاضر آسیب شناسی وضعیت سنجش و پذیرش دانشجو به عنوان قدم اول شروع شده است تا با جمع بندی این آسیب شناسی و بررسی مطالعات تطبیقی در خصوص تجربیات جهانی در نهایت به مدلی برسیم که با شرایط ما سازگار باشد. رئيس مجلس نمایندگان آمریکا AP Photo فیسبوک ویدئویی که نانسی پلوسی را مست و نشئه نشان می‌داد، برچسب «تقریبا جعلی» زد در مقابل، رئيس آرایشگاه رئیس مجلس نمایندگان هرگونه «دام» گذاری سیاسی برای نانسی پلوسی را رد کرد. بسیاری از جمهوریخواهان از جمله دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده ضمن اشاره به حضور نانسی پلوسی در آرایشگاه از رئیس دموکرات مجلس نمایندگان انتقاد کرده‌اند. دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین در خصوص میزان تعامل این شورا با مجلس برای ساماندهی سهیمه های کنکور نیز خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای اصلاح سهمیه ها تمایل دارند حتی نمایندگان اعلام آمادگی کردند که طرح دو فوریتی برای این امر آماده کنند. دونالد ترامپ گزارش شبکه فاکس نیوز از حضور نانسی پلوسی در آرایشگاهی در سانفرانسیسکو را در صفحه توئیتر خود به اشتراک گذاشت و از لزوم شکست دادن دموکرات‌ها در انتخابات امسال مجلس نمایندگان نوشت.

شماری از دموکرات‌ها هفته گذشته از دونالد ترامپ به دلیل سخنرانی‌اش در کاخ سفید برای شرکت کنندگان در گردهمایی جمهوریخواهان بدون فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک انتقاد کرده بودند. انتهای پیام. هم‌رسانی این مطلب: .