حضور گزینشی خبرنگاران ورزشی زن در ورزشگاه آزادی | DW | 03.01.2022

13/10/1400 08:02:00 ب.ظ

تعدادی از خبرنگاران زن و همچنین یکی از نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی در دومین هفته متوالی از مسابقات لیگ برتر فوتبال، مجوز حضور در ورزشگاه آزادی را کسب کردند.

تعدادی از خبرنگاران زن و همچنین یکی از نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی در دومین هفته متوالی از مسابقات لیگ برتر فوتبال، مجوز حضور در ورزشگاه آزادی را کسب کردند. روز دوشنبه ۱۳ دی‌ماه نیز تعداد دیگری از خبرنگاران زن ورزشی‌نویس و البته معصومه پاشایی، نماینده...

روز دوشنبه ۱۳ دی‌ماه نیز تعداد دیگری از خبرنگاران زن ورزشی‌نویس و البته معصومه پاشایی، نماینده مرند در مجلس شورای اسلامی، برای تماشای دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتور در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند. اما این مهم در حالی رقم خورده است که باز هم موضوع انتخاب گزینشی رسانه‌ها برای اعزام خبرنگاران زن به ورزشگاه‌ها مطرح شده است.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید هفته گذشته سایت"خبرآنلاین" در گزارشی در این خصوص نوشته بود که وزارت ورزش و جوانان بار دیگر"به صورت جزیره‌ای" عمل کرده و بسیاری از رسانه‌ها اطلاع نداشته‌اند که قرار است برای بازی‌های لیگ برتر، پای زنان خبرنگار به ورزشگاه باز شود.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

انتشار گزارش‌هایی از کشته شدن غیرنظامیان در حملات سپاه به روستایی در شهرستان زاهداندر پی حمله توپخانه‌ای و زمینی نیروهای نظامی و سپاه به روستای توابع کورین در شهرستان زاهدان، سپاه پاسداران اعلام کرد که در این حمله غلام شه‌بخش و پنج عضو گروه او کشته شده‌اند. غیرنظامیان 😂🤣😂 جنگ داخلی شروع شده و خود ج.ا آغاز گر آنست فعلا چنگ داخلی شروع نشده مزخرف نگو برادر پفیوز

دادگاه امام‌وردی؛ استفاده وکیل از گفتمان ضد زن و ضد غربی جمهوری اسلامی

بیانیه استانداری وان ترکیه درباره مرگ یک زن بر اثر سرما در مرز ایرانبیانیه استانداری وان ترکیه درباره مرگ یک زن بر اثر سرما در مرز ایران استانداری وان ترکیه در رابطه با انتشار اخبار مربوط به مرگ یک زن بر اثر سرما در مرز مشترک با ایران، اعلام کرد که فرد مذکور در قسمت ایرانی مرز، جان خود را از دست داده است.

سرمازدگی جان زن پناهجوی افغانستانی را در مرز ایران و ترکیه گرفت

از سرگیری ادامه دور هشتم مذاکرات وین از عصر امروزاز سرگیری ادامه دور هشتم مذاکرات وین از عصر امروز دور هشتم مذاکرات وین که همزمان با آغاز سال نو میلادی به مدت سه روز متوقف شده بود از عصر امروز (دوشنبه) در هتل کوبورگ از سر گرفته می‌شود.

اومیکرون و طوفان فریدا بیش‌ از ۲هزار پرواز را در آمریکا کنسل کردنددر نخستین روز کاری سال ۲۰۲۲ و همزمان با پایان تعطیلات، نزدیک به ۲ هزار و ۷۰۰ پرواز در فرودگاه‌های ایالات متحده آمریکا به‌دلیل شیوع گسترده گونه اومیکرون ویروس کرونا و طوفان زمستانی فریدا لغو شد.