حبس 25 ساله در انتظار متهمان پرونده مرگ مارادونا- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

02/04/1401 03:53 ب.ظ

مجازات سنگین در انتظار عاملان مرگ مارادونا هشت تن از افرادی که گمان می‌رود در مرگ اسطوره فوتبال آرژانتین مقصر بوده‌اند، در آینده‌ای نه چندان دور محاکمه خواهند شد فوتبال

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید و به نقل از آسوشیتدپرس، محاکمه عواملی که با کم‌کاری خود در مرگ ناگهانی دیه‌گو مارادونا در سال 2020 نقش داشته‌اند، سال آینده انجام خواهد شد.

در پی مرگ اسطوره فوتبال آرژانتین چند روز پس از آنکه تحت عمل جراحی قرار گرفت، مشخص شد که عدم رسیدگی کافی و انجام مراقبت‌های ویژه پس از عمل در مرگ کاپیتان سابق آلبی‌سلسته دخیل بوده است و به همین دلیل تیم پزشکی و پرستاران مراقبت‌کننده از مارادونا که هشت نفر هستند در مظان اتهام قرار گرفتند.

دادستانان پرونده بر کم‌کاری این افراد تأکید داشتند و اکنون یک دادگاه در آرژانتین اعلام کرده است که این افراد در سال میلادی پیش رو مورد محاکمه قرار خواهند گرفت. طبق تحقیقات دادستانان پرونده، مرگ مارادونا در نتیجه اهمال تیم پزشکی و کم‌کاری پرستاران در اجرای دقیق مراقبت‌های پس از عمل بوده است. مارادونا که در سن 60 سالگی جان سپرد، چند روز قبل از مرگش به دلیل وجود یک لخته خونی تحت عمل جراحی مغز قرار گرفت.

او پس از عمل جراحی در منزل خود و تحت نظر پزشک شخصی‌اش لئوپولدو لوکه، یک روانشناس با نام آگوستینا کاساچوف و یک دکتر روانپزشک به نام کارلوس دیاس قرار گرفت.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

هشدار درباره احتمال مرگ «میلیون‌ها نفر» در اثر بیماری در پی بحران جهانی غذامدیر بخش بهداشت یک صندوق جهانی هشدار داد که بحران جهانی غذا «میلیون‌ها نفر را به دلیل بیماری خواهد کشت.» واکسن هایی که به مردم زدن داره کار میکنه ابله میمون،خوراک،و... بهونه هستش

مسمومیت ۸۴ نفر در پی مصرف الکل تقلبی در خوزستان / مرگ دو تن تاکنونمعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز: *در پی مصرف الکل تقلبی در خوزستان ۸۴ نفر دچار مسمومیت شدند *دو نفر در پی این مسمومیت جان باخته‌اند *در حال حاضر ۳۳ نفر از این بیماران بستری و ۴۹ نفر ترخیص شده‌اند

تداوم حوادث هوایی در ایران؛ «ترکیدن لاستیک» در مشهد، فرود اضطراری در مهرآباددر ادامه حوادث پروازی در ایران، هواپیمای پرواز تهران به جیرفت صبح روز پنج‌شنبه به دلیل نقص فنی به زمین نشست و هواپیمای پرواز مشهد به یزد روز چهارشنبه مجبور به فرود اضطراری شد.

مسمومیت الکلی در خوزستان به مرگ دو نفر و بستری شدن ۷۶ نفر انجامیدمسمومیت الکلی در هفته آخر خرداد موجب مرگ دست‌کم دو نفر و بستری شدن ۷۶ نفر در بیمارستان‌های استان خوزستان شد.

موج چپ در آمریکای لاتین؛ آیا بادهای تغییر در «جنوب جهانی» وزیدن گرفته؟ - BBC News فارسیدر حال حاضر دستکم در شش کشور پر جمعیت آمریکای جنوبی چپ قدرت را به دست گرفته است: مکزیک، آرژانتین، پرو، ونزوئلا، کلمبیا و شیلی. آیا بادهای تغییر از «جنوب جهان» وزیدن گرفته است؟ آیا معترضان به نظم سرمایه‌دارانه و نظام نواستعماری قادر خواهند بود تا تغییری ایجاد کنند که تغییر باشد؟

۳ فوتی جدید کرونا در کشور/ ۲۵۱ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه۳ فوتی و ۲۶۵ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۲۶۵ نفر *جانباختگان جدید: ۳ نفر *مجموع مبتلایان: ۷۲۳۵۴۴۰ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۷۰۶۰۹۸۹ نفر مجموع جانباختگان: ۱۴۱۳۷۳ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۵۰۲۷۳۱۵۱ دُز