حال مقام معظم رهبری عالی و سرشار از انگیزه و انرژی هستند

17/09/1399 08:48 ب.ظ

صادق خرازی: حال مقام معظم رهبری عالی و سرشار از انگیزه و انرژی هستند

دبیرکل حزب ندای ایرانیان با اشاره به انتشار برخی شایعات دروغ پردازان خارجی اعلام کرد که حال مقام معظم رهبری عالی و سرشار از انگیزه و انرژی هستند.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان با اشاره به انتشار برخی شایعات دروغ پردازان خارجی اعلام کرد که .

به گزارش ایلنا، صادق خرازی در پی انتشار برخی شایعات در مورد وضعیت سلامت رهبر معظم انقلاب با انتشار تصویری از ایشان در صفحه اینستاگرام خود نوشت: « بنام خدا من معمولا سعی کرده‌ام سکوت اختیار کنم ساختار و تشکیلات رهبری سیستم اطلاع رسانی خود را دارد و دلیلی ندارد فردی مثل من اظهارنظری کند اما به دلیل انبوه تماس‌هایی که با من گرفته شد این پست را میگذارم. امروز برای جلسه‌ای در بیت معظم‌له بودم و نهار را در آنجا صرف کردم و با یکی از نزدیکان حضرت آقا صحبت داشتم، بحمدلله حال مبارک ایشان عالی و سرشار از انگیزه و انرژی هستند. به شایعات دروغ و فرافکنی‌ها توجهی نشود کل سناریو ساخته و پرداخته شایعه افکنانه و دروغ پردازان خارجی است و بس.

ادامه مطلب:
ilnanews »

به ایشان بفرمایید جوانی_کنید انگیزه و انرژی😂😂😂😂 خدارا هزاران بارشکر پیک نیک و خاموش کرد مرده شور ببر خودت خبرت را جاکش خدا خایه های مبارکش رو از دهانتون کوتاه نکنه. ولی اینکه همه از اصلاح طلب و اصولگرا دارن از خیلی خوب بودن حال رهبر جمهوری اسلامی خبر میدن؛ نشون میده احتمالا یه خبری هست و شاید حالش اصلا خوب نیست!

جهنم اسفل اسافلين أَيْنَمَا تَكُونُوا يُدْرِكْكُمُ الْمَوْتُ وَلَوْ كُنْتُمْ فِي بُرُوجٍ مُشَيَّدَةٍ امروز نميره فردا حتما ميميره ولی جایی که داره نگاه میکنه یه چیز دیگه میگه... چشماش اما چیز دیگه‌ای میگه یه «چه‌کیری‌بسر کنیم»ِ خاصی تو چشماشه :)))

مقام معظم مگه خودش زبون نداره که این گه میخوره تمرکز چنین اختیاراتی غیرپاسخگو مثل آب پشت سده که شکستنش سیلابی از گل ولای راه میاندازه. کسی نگران خودش نیست.