جو بایدن: «رهبر داعش» در عملیات نیروهای آمریکایی در سوریه کشته شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺جو_بایدن: «رهبر داعش» در عملیات نیروهای آمریکایی در سوریه کشته شد ▪️جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، در بیانیه‌ای اعلام کرد، به دستور او با اجرای یک عملیات ویژه ضدتروریستی در سوریه رهبر داعش کشته شده است.

جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، در بیانیه‌ای اعلام کرد، به دستور او با اجرای یک عملیات ویژه ضدتروریستی در سوریه رهبر داعش کشته شده است.

رئیس جمهوری آمریکا در این بیانیه که روز پنجشنبه ۱۴ بهمن منتشر شد گفت: «شب گذشته به دستور من نیروهای نظامی ایالات متحده عملیات ضدتروریستی موفقیت‌آمیزی را در شمال غربی سوریه برای محافظت از مردم آمریکا و متحدان ما و تبدیل جهان به مکانی امن‌تر، انجام دادند.» جو بایدن افزود: «به لطف مهارت و شجاعت نیروهای مسلح ما، ابو ابراهیم الهاشمی القریشی، رهبر داعش، از میان برداشته شد.»

در ادامه بیانیه رئیس جمهوری آمریکا آمده است: «تمامی نیروهای آمریکایی به سلامت از این عملیات بازگشتند. صبح امروز در این مورد با شهروندان آمریکایی صحبت خواهم کرد.» پیشتر جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع ایالات متحده، با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد نیروهای آمریکایی در شمال غربی سوریه یک عملیات ضدتروریستی را اجرا کرده‌اند.سخنگوی پنتاگون گفت: «نیروهای عملیات ویژه ایالات متحده تحت کنترل فرماندهی مرکزی ایالات متحده سنتکام، عملیات ضدتروریستی در شمال غربی سوریه انجام دادند. این ماموریت موفقیت‌آمیز بود، و تلفاتی برای نیروهای آمریکایی در پی نداشت.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرا جو بایدن رهبر داعش رو تو سوریه میکشه یک اکیپ نمیفرسته ایران رهبر تروریست ها رو بکشه چرا؟؟؟؟

مهره سوخته خودشون بود اگه راست بگن.

به افتخارش دست مرتب بزنید هورا گوزو

ای بابا مگه سردار کتلت نگفته بود داعش رو از بین بردیم ما

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عملیات هوابرد نیروهای ویژه آمریکایی در سوریه: دست‌کم ۱۳ نفر کشته شدنددر یک عملیات نظامی ائتلاف ضد داعش در شمال سوریه ۹ تن کشته شدند. این عملیات بزرگترین عملیات از زمان کشته شدن ابوبکر البغدادی توصیف شده است. که هفت نفر از کشته‌شدگان کودک بودند. آفرین که ۷ نفر شون کودک بودن ائتلاف کودک کش، حامی داعش باباداعش که ساخته خودآمریکاویامتحدانش هست!!🤣بیشترنیروهاشم ازدل القاعده که آمریکاازاعرابی جاهلی عربستان ساخته بود،بیرون اومده!مقدارزیادی ازاعضاش هم ازاروپا از طریق حامی لجستیکی و متحد عزیزتون وپل عبور اعضای داعش (ترکیه!!)رفتن عراق یاسوریه!الان به بهانه داعش دوباره کجا رو می‌زنید!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ائتلاف بین‌المللی از انجام بزرگترین عملیات نظامی علیه «داعش» در شمال سوریه خبر دادائتلاف بین‌المللی علیه «داعش» به رهبری آمریکا، پنج‌شنبه 3 فوریه از انجام بزرگترین عملیات نظامی علیه نیروهای باقی‌مانده این گروه تروریستی در شمال سوریه خبر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ ۷۷ شهر در وضعیت قرمز و آماده‌باش در همه مراکز درمانیهمزمان با افزایش بیش از ۶۰ درصدی آمار بستری کرونا طی یک هفته در ایران، وزارت بهداشت از آماده‌باش همه مراکز درمانی کشور برای مقابله با موج ششم این بیماری خبر داد. کـــــــــــــــــــوسکشهای خدا کیری پرچم🇹🇷🇹🇷 کثافت کوسکون نامو جندتونو روی تاریخ ایران می اندازید ولی ار چین لجن خوار واکسن نمیگیرید کرونارو ریشه کن کنید دنیارا گاییده خود کوسکششون یک مبتلا نداره ریـــــــــــــــــــــــدم 💩💩💩تو قـــــرانتون
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

حمله هوایی ترکیه به مواضع کردها در عراق و سوریه | DW | 02.02.2022وزارت دفاع ترکیه از حملاتی به مواضع شبه‌نظامیان کرد در شمال عراق و سوریه خبر داده است. هدف از این حملات تأمین امنیت مرزها و نابودی 'تروریست‌ها' خوانده شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تروریست‌های ی.پ.گ/پ.ک.ک 9 غیرنظامی را در الباب سوریه کشتنددر حمله گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک در شمال سوریه 9 غیرنظامی کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ابراهیم، کودک‌کار در ادلب سوریه؛‌ جنگی که حال و آینده کودکان را دزدیدبرای بسیاری از خانواده‌های این منطقه، کار کودکان لازمه بقاست. بر اساس آمار یونیسف از سال ۲۰۲۰ تا کنون نیازهای بشردوستانه در سوریه با ۲۷ درصد افزایش روبرو بوده است. واقعیت جنگ نه تنها حال کودکان، بلکه آینده آنها را نیز می دزدد. وضعیت کودکان در بیش از یک دهه جنگ در سوریه به شدت آسیب دیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »