جو بایدن: برنامه‌های هسته‌ای ایران و کره شمالی تهدیدی جدی علیه امنیت آمریکا و جهان است

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جو بایدن، رییس‌جمهوری آمریکا، در اولین سخنرانی خود در کنگره برنامه‌های هسته‌ای ایران و کره شمالی را تهدیدی جدی برای امنیت جهانی خواند و تاکید کرد آمریکا به همراهی متحدان خود از راه‌های دیپلماتیک با این تهدیدها برخورد می‌کند.

رییس‌جمهوری آمریکا گفت: «برنامه‌های هسته‌ای ایران و کره شمالی تهدیدی جدی علیه امنیت آمریکا و امنیت جهان هستند. ما از نزدیک با متحدان خود همکاری خواهیم کرد تا از طریق دیپلماسی و بازدارندگی‌ شدید به تهدید این دو کشور رسیدگی کنیم.»

جو بایدن گفت: «به رییس‌جمهوری چین گفته‌ام آمریکا همانطور که از اروپا و ناتو حمایت نظامی‌ می‌کند، به حضور قدرتمند نظامی خود در آبهای هند و اقیانوسیه ادامه خواهد داد، نه برای اینکه ایجاد درگیری کند، بلکه برای اینکه از وقوع درگیری جلوگیری کند.» او در عین حال خاطرنشان کرد: «آمریکا و روسیه می‌توانند با هم همکاری نیز داشته باشند، همانطور که در زمینه توافق کنترل سلاح‌های هسته‌ای و مقابله با تغییرات اقلیمی با هم همکاری کرده‌اند. اما پوتین می‌داند اگر اقدامی کند، پاسخ می‌دهیم.»

جو بایدن با اشاره به موفقیت دولت و کنگره در تصویب بسته کمک اقتصادی در زمان شیوع کرونا گفت که درپی این کار دولت توانست در صد روز اول کاری خود به جای صد میلیون دوز، ۲۰۰ میلیون دوز واکسن کرونا به مردم ارائه دهد. بایدن به برخی از طرح‌های دولت برای بازسازی زیرساخت‌های آمریکا اشاره کرد، از جمله اینکه دولت تمامی لوله‌های سربی در سراسر آمریکا را تعویض خواهد کرد تا همه مردم بتوانند آب آشامیدنی سالم داشته باشند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اخه پیری شما که مذاکره هم بلد نیستی احتمالا یه هواپیما پول دیگه هم برا اخوندها میفرستی. مایک پمپئو خب حرفی زد: جمهور اسلامی فقط زبان زور را میفهمد.

زوال امپراطوری ها معمولا از حوادث کوچک شروع میشه آمریکا هم در همین راه افتاده یعنی مسیر زوال اکثر کارهایی که دولت بایدن انجام میده تظاهر و ظاهر سازیه کمیت جای کیفیت رو گرفته یه نوع عوامفریبی مدرن داره ظهور پیدا میکنه

بزرگترین تهدید برای امنیت جهانی اینکه یک آدم ضعیف رئیس جمهور قدرتمندترین کشور جهان بشه

چقد شما خوبین اگه نبودین چی میشد؟

یکی به این آلزایمری بگه دفعه دیگه خواستی تحریم برداری یادت یه این حرفت باشه کودن خرفت 🤨

این حرف نمیشه، هروقت قید مذاکره را زد، اون موقع به تهدید بودن ایمان داره. نه‌_به‌_جمهوری‌_اسلامی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جو بایدن: با متحدان‌مان برای جلوگیری از تهدید هسته‌ای ایران همکاری می‌کنیم«ما به‌منظور برخورد با تهدید‌ این کشورها از راه دیپلماسی و بازدارندگی شدید، با متحدان‌مان همکاری تنگاتنگ خواهیم داشت.» خوبه دو دسته شدید.یکی با حرفهای اینجوری متحدین خودتون رو مشغول کنید و گروه بایدن،مشغول خیانت.آخر کار هم همه چیز از دست متحدین رفته و از شما لجن ها هم خبری نیست.۴۳ سال همین کار رو با ملت ایران کردید و صداهاشون رو بریدید و دولت هم، هم چپاول هم بعنوان ابزار جاسوسی استفاده کردید چون خجالت میکشد بگوید با خامنه‌ای همکاری میکنیم، پای متحدان را بمیان میکشد تا فشار افکار عمومی داخل آمریکا و اسرائیل و کشورهای عربی کمتر شود بایدن_کارتر_دوم Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بایدن: برنامه هسته‌ای ایران تهدید جدی علیه امنیت جهان است | DW | 29.04.2021رئیس_جمهور_آمریکا در اولین نطق خود در کنگره اعلام کرد که واشنگتن از طریق دیپلماسی و بازدارندگی شدید، به تهدیدات ایران و کره شمالی برخورد خواهد کرد. او افزود که آمریکا به حضور قاطع در آب‌های هند و اقیانوسیه ادامه می‌دهد. باید از ایشون پرسید که پس چرا رئیس سی آ ای با جنایتکار ج.ا که در آبانماه چهار هزار ایران را در سه روز قتل عام کرد ملاقات پنهانی کرده وشاید ملاقات باشمخانی هم برای بایدن فریبکارربطی به بازدارندگی که ایشون نظرشون است ربط دارد .خر خودشه . برنامه صلح آميز ايران، يا سلاح هاى هسته اى صهيونيست هاى كودك كش ؟؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جو بایدن: ایران در مذاکرات وین جدی است اما نمی‌دانیم چقدر جدیدر سومین سالگرد خروج آمریکا از برجام، رئيس جمهوری ایالات متحده می‌گوید ایران در مذاکرات وین جدی است ولی اینکه آنها حاضرند چه کارهایی انجام دهند مسئله دیگری است. 😯 اگر میخوای بدونی چقدر جدی باید بگم هیچی‌ چرا که حاضر قدرت هسته ای خودمون فدای دروغای شما بکنیم با این حرفهای بایدن، بایدن، بیخردی خود و تشگیلات حاکم در آمریکا را اعتراف میکند!... همین بیخردی سردمداران آمریکا باعث رویکرد به گلیسا و مشکل اصلی در آمریکا و جهان شده.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دستاوردهای پرزیدنت بایدن در ۱۰۰ روز ریاست جمهوری؛ اشاره به تهدید برنامه هسته‌ای ایران در نشست مشترک کنگره🔺دستاوردهای پرزیدنت بایدن در ۱۰۰ روز ریاست جمهوری؛اشاره به تهدید برنامه هسته‌ای ایران در نشست مشترک کنگره پرزیدنت بایدن در کنگره تهدید هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و کره‌شمالی را همردیف قلمداد کرد و از درپیش گرفتن دیپلماسی و بازدارندگی در مقابل آن خبر داد والا تا این سپاه هست هیچ دیپلماسی راه به جایی نمیبره. LeiliSadr چه دستاورد شگرف و پیچیده و موفقیت‌آمیز و بی‌نظیر و بی‌سابقه‌ای! LeiliSadr بزرگترین دستاوردش تقلب بر انتخابات و همکاری با ج ا جان کری خائن و جاسوس لعنت بر همتون که ایران و ایرانی و نابود کردید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جو بایدن: نمی‌دانیم ایرانی‌ها در مذاکرات وین چقدر جدی هستندجو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا روز جمعه 7 می 2021 در پاسخ به سوال خبرنگار «العربیه» در آمریکا گفت که احساس می‌کند ایران در مذاکرات وین جدی است، اما نمی‌داند بازی دیپلماسی و بازی با وقت می کنند ۵+۱ را بازی می دهند از همان روشی استفاده می کنند که ۵+۱ پیش از این برایشان استفاده می کرد کس ننت جو تو چقدر خری جو عجب
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »