جهانبخش: این بهترین گل دوران فوتبالم بود

بازیکن ایرانی برایتون گل زیبای خود برابر چلسی را زیباترین گل دوران فوتبالش دانست.

01/01/2020 07:40:00 ب.ظ

جهانبخش بعد از گل زنی به چلسی: خیلی خوشحالم که توانستم در این دیدار برای تیمم گلزنی کنم و سهمی در امتیاز گرفتن تیمم داشته باشم. در طول فصل گل‌های زیبایی زده می‌شود و این گل زیباترین گل دوران فوتبال من بود.

بازیکن ایرانی برایتون گل زیبای خود برابر چلسی را زیباترین گل دوران فوتبالش دانست.

او در ادامه گفت: همیشه دوست داشتم که برای تیمم بازی کنم و بتوانم بازیکن موثر باشم و به همین خاطر بازی و گلزنی برابر بورنموث به من انگیزه و اعتماد به نفس داد و خوشحالم در این دیدار نیز توانستم برای تیمم گلزنی کنم.جهانبخش بعد از بازی تیمش برابر چلسی به عنوان برترین بازیکن این دیدار انتخاب شد.

رضا پهلوی با انتقاد از اتحادیه اروپا: مشروعیت بخشیدن به رئیسی همانند یک سیلی بود المپیک توکیو؛ علی داودی در وزنه‌برداری مدال نقره گرفت - BBC News فارسی شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

Telegram: Instant View

ایرانی‌ها از دوران نوسنگی عاشق تجملات بودند/ کشف گورهای باستانی مملو از طلا و سفال/ آیا روح شیطان در تل ابلیس جامانده است؟نادر علیدادی سلیمانی می‌گوید: شواهدی در دست است که گفته می‌شود بسیاری از مجسمه‌های بین‌النهرینی که از عراق در موزه‌های بین‌المللی شاهد هستیم و قدمت آن به اواخر هزاره سوم پیش از میلاد می‌رسد، از سنگ‌هایی تهیه می‌شد که منابع آن از محوطه‌ای نزدیک به جنوب کرمان بدست آمده است.

در پنجم دی حکومت پیروز شد یا اپوزیسیون؟پرسش کلیدی این است که اساسا 'ایجاد توقع پیروزی یا شکست' در آستانه مناسبت هایی چون پنجم دی، تا چه حد مبتنی بر واقعیت خواهد بود؟ به تو چه تو‌ برو‌ واسه ملا بمال خدمت آیت الله بی بی سی عرض شود وقتی رژیم مثل سگ ترسیده بود که تمام اراذل و اوباش خودش،و راهی خیابون کرد یعنی اینکه مردم پیروز شدن هیچ کدام، مردم پیروز شدند

سایت چکی: استراماچونی پولش را گرفت و هرگز به ایران برنمی‌گردد- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimیک سایت چکی به وضعیت سرمربی تیم فوتبال استقلال اشاره کرد و نوشت که دوران حضور او در این تیم قطعاً به پایان رسیده است.

لیلا صوفی‌زاده، نایب‌رئیس فراموش‌شده فدراسیون فوتبالدر این میان آنچه فراموش شده این است که فدراسیون فوتبال نایب‌رئیس دیگری نیز دارد. نایب‌رئیس سوم این فدراسیون لیلا صوفی‌زاده است که اگر قرار بود قانون بازنشستگی در این فدراسیون اعمال شود، طبق آیین‌نامه او محتمل‌ترین گزینه برای ریاست فدراسیون بود.

بهترین «تصاویر سال» خبرگزاری آناتولی انتخاب شدند

مسئولیت اعلام کشته‌شدگان حوادث آبان با شورای امنیت است/هر اطلاعاتی خواستند دادیم- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی قوه_قضائیه: مسئولیت اعلام کشته‌شدگان حوادث آبان با شورای امنیت است از اغتشاشاتگران افراد زیادی مجروح و به قتل رسیدند که بررسی می‌شود از ما به عنوان دستگاه قضایی هر آنچه اطلاعات می‌خواستند، قرار دادیم سخنگوی قوه قضائیه: سکه_ثامن فعلا ۳۲۵۰ شاکی دارد ۱۸ دی اولین جلسه محاکمه برگزار می‌شود