جهانبخش: این بهترین گل دوران فوتبالم بود

01/01/2020 07:40:00 ب.ظ

بازیکن ایرانی برایتون گل زیبای خود برابر چلسی را زیباترین گل دوران فوتبالش دانست.

جهانبخش بعد از گل زنی به چلسی: خیلی خوشحالم که توانستم در این دیدار برای تیمم گلزنی کنم و سهمی در امتیاز گرفتن تیمم داشته باشم. در طول فصل گل‌های زیبایی زده می‌شود و این گل زیباترین گل دوران فوتبال من بود.

بازیکن ایرانی برایتون گل زیبای خود برابر چلسی را زیباترین گل دوران فوتبالش دانست.

او در ادامه گفت: همیشه دوست داشتم که برای تیمم بازی کنم و بتوانم بازیکن موثر باشم و به همین خاطر بازی و گلزنی برابر بورنموث به من انگیزه و اعتماد به نفس داد و خوشحالم در این دیدار نیز توانستم برای تیمم گلزنی کنم.جهانبخش بعد از بازی تیمش برابر چلسی به عنوان برترین بازیکن این دیدار انتخاب شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

ایرانی‌ها از دوران نوسنگی عاشق تجملات بودند/ کشف گورهای باستانی مملو از طلا و سفال/ آیا روح شیطان در تل ابلیس جامانده است؟نادر علیدادی سلیمانی می‌گوید: شواهدی در دست است که گفته می‌شود بسیاری از مجسمه‌های بین‌النهرینی که از عراق در موزه‌های بین‌المللی شاهد هستیم و قدمت آن به اواخر هزاره سوم پیش از میلاد می‌رسد، از سنگ‌هایی تهیه می‌شد که منابع آن از محوطه‌ای نزدیک به جنوب کرمان بدست آمده است.

در پنجم دی حکومت پیروز شد یا اپوزیسیون؟پرسش کلیدی این است که اساسا 'ایجاد توقع پیروزی یا شکست' در آستانه مناسبت هایی چون پنجم دی، تا چه حد مبتنی بر واقعیت خواهد بود؟ به تو چه تو‌ برو‌ واسه ملا بمال خدمت آیت الله بی بی سی عرض شود وقتی رژیم مثل سگ ترسیده بود که تمام اراذل و اوباش خودش،و راهی خیابون کرد یعنی اینکه مردم پیروز شدن هیچ کدام، مردم پیروز شدند

سایت چکی: استراماچونی پولش را گرفت و هرگز به ایران برنمی‌گردد- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimیک سایت چکی به وضعیت سرمربی تیم فوتبال استقلال اشاره کرد و نوشت که دوران حضور او در این تیم قطعاً به پایان رسیده است.

لیلا صوفی‌زاده، نایب‌رئیس فراموش‌شده فدراسیون فوتبالدر این میان آنچه فراموش شده این است که فدراسیون فوتبال نایب‌رئیس دیگری نیز دارد. نایب‌رئیس سوم این فدراسیون لیلا صوفی‌زاده است که اگر قرار بود قانون بازنشستگی در این فدراسیون اعمال شود، طبق آیین‌نامه او محتمل‌ترین گزینه برای ریاست فدراسیون بود.

بهترین «تصاویر سال» خبرگزاری آناتولی انتخاب شدند

مسئولیت اعلام کشته‌شدگان حوادث آبان با شورای امنیت است/هر اطلاعاتی خواستند دادیم- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی قوه_قضائیه: مسئولیت اعلام کشته‌شدگان حوادث آبان با شورای امنیت است از اغتشاشاتگران افراد زیادی مجروح و به قتل رسیدند که بررسی می‌شود از ما به عنوان دستگاه قضایی هر آنچه اطلاعات می‌خواستند، قرار دادیم سخنگوی قوه قضائیه: سکه_ثامن فعلا ۳۲۵۰ شاکی دارد ۱۸ دی اولین جلسه محاکمه برگزار می‌شود

به گزارش ایسنا، علیرضا جهانبخش بعد از گلزنی برابر چلسی در لیگ برتر انگلیس گفت: خیلی خوشحالم که توانستم در این دیدار برای تیمم گلزنی کنم و سهمی در امتیاز گرفتن تیمم داشته باشم.به گزارش خبرنگار ایلنا،‌ نادر علیدادی سلیمانی (باستان‌شناس) در سال ۱۳۴۹ در روستای سرمشک رابر استان کرمان متولد شد.رمزگشایی از دستور رهبر برای 'شهید' خواندن قربانیان اخیر الگوی تکراری قابل انکار نیست که تحولات آبان ۱۳۹۸، به نمایشی بزرگ از آسیب پذیری حکومت ایران در مقابل اعتراضات مردمی تبدیل شد.خبرگزاری تسنیم ، سایت «Idens» جمهوری چک در گزارشی به اوضاع و احوال تیم فوتبال استقلال در روزهای پس از خروج آندره‌آ استراماچونی از کادر فنی این تیم اشاره و پیش‌بینی کرده که این مرد ایتالیایی هرگز به تهران بازنخواهد گشت.

در طول فصل گل‌های زیبایی زده می‌شود و این گل زیباترین گل دوران فوتبال من بود. او در ادامه گفت: همیشه دوست داشتم که برای تیمم بازی کنم و بتوانم بازیکن موثر باشم و به همین خاطر بازی و گلزنی برابر بورنموث به من انگیزه و اعتماد به نفس داد و خوشحالم در این دیدار نیز توانستم برای تیمم گلزنی کنم. باوجود آثار تاریخی که پیرامون محل زندگی خود می‌دید، این سوال در ذهنش ایجاد می‌شد که باید دانشی برای شناخت بناهای تاریخی و تپه‌های باستانی وجود داشته باشد. جهانبخش بعد از بازی تیمش برابر چلسی به عنوان برترین بازیکن این دیدار انتخاب شد. خانواده های گروهی از جانباختگان نیز، علی رغم فشارهای امنیتی، برگزاری مراسم ترحیم، هفتم یا چهلم‌ آنها را اعلان عمومی کردند. انتهای پیام . دراین باره می‌گوید: به خاطر دارم در دوران کودکی و نوجوانی به یکی از قبرستان‌های منطقه رفتم که سنگ قبرهای قدیمی داشت.