جنجال پارتی نخست‌وزیر فنلاند؛ سانا مارین تست مواد مخدر داد – DW – ۱۴۰۱/۵/۲۹

29/05/1401 01:25 ب.ظ

ویدیوی پارتی نخست‌وزیر جوان فنلاند بحث‌های زیادی را در این کشور درباره احتمال مصرف مواد مخدر از سوی او برانگیخته است. سانا مارین این اتهامات را رد کرده و تست مواد مخدر داده است.

ویدیوی پارتی نخست‌وزیر جوان فنلاند بحث‌های زیادی را در این کشور درباره احتمال مصرف مواد مخدر از سوی او برانگیخته است. سانا مارین این اتهامات را رد کرده و تست مواد مخدر داده است. نخست وزیر سوسیال دموکرات فنلاند گفته است: «من تا کنون حتی یک بار و حتی در دوران تینیجری هم مواد مخدر مصرف نکردم. واقعا آرزو می‌کنم کسانی که این چیزها را مطرح می‌کنند بدون مدرک حرف نزنند.

» روز پنج‌شنبه ۱۸ اوت ویدیویی از سانا مارین در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که او را در یک پارتی با دوستانش در حال رقص و آواز خواندن نشان می‌داد. برخی روزنامه‌نگاران گفته‌اند در این ویدیو حرف‌هایی درباره مواد شنیده‌اند.

نخست‌وزیر اما می‌گوید در آن پارتی مشروب نوشیده اما هیچ حرفی از مصرف مواد مخدر نبوده است. او تاکید کرده که"هیچ کار خلافی" انجام نداده‌ است. انتشار این ویدیو به خصوص در شبکه‌های اجتماعی فنلاند به بحث‌های زیادی درباره نحوه حضور نخست‌وزیر در برابر افکارعمومی دامن زده است.چرا کرونا در فنلاند مغلوب شده است؟

علاوه بر اینها صحبت از این است که آیا خانم نخست‌وزیر به دلیل حضور در این پارتی از چند هفته پیش جانشینی برای خودش تعیین کرده بوده است یا نه. سانا مارین گفته کوتاه مدتی پیش از این مهمانی خصوصی، به دلیل یک قرار ملاقات زودتر از موعد از تعطیلات برگشته بود و به گفته دولت فنلاند در روز برگزاری این مهمانی جانشینی برای نخست وزیر تعیین نشده بود. headtopics.com

از فنلاند انتظار بیشتری داشتم.

ادامه مطلب:
dw_persian »

تصاویر جنجالی از نخست‌وزیر فنلاند؛ سانا مارین آزمایش مصرف مواد مخدر دادگروهی از رسانه‌ها و شخصیت‌های سیاسی فنلاند نحوه رقص سانا مارین در این تصاویر را «در شأن» نخست‌وزیر این کشور ندانسته‌اند. این در حالی است که گروهی دیگر بر حق سانا مارین برای خوشگذرانی با دوستانش تاکید می‌کنند. هر شخص که در مقابل پوتین قرار گرفته به بسیار شرمساری از قدرت سیاسی حذف شده 😂. درود بر جناب پوتین بزرگ یه نخست وزیر با حال!

ویدئو جنجالی نخست وزیر فنلاند؛ سانا مارین آزمایش مواد مخدر دادسانا مارین، نخست‌وزیر فنلاند، به دنبال انتشار ویدئویی جنجالی از حضور او در مهمانی، رقص و نوشیدن مشروبات الکلی روز جمعه اعلام کرد آزمایش مواد مخدر داده است. بازی کثیف روسیه که میخواد با این روش جلوی الحاق به ناتوشون رو شاید بتونه بگیره احتمالا اون موقع که به ترامپ فحاشی می کرد، مست بوده 😂

نخست وزیر فنلاند تست مواد مخدر دادنخست وزیر فنلاند تست مواد مخدر داد نخست وزیر فنلاند گفته پس از انتشار ویدئوهایی نامتعارف از وی که نشان دهنده مشارکت فعال او در یک پارتی همراه با مصرف نوشیدنی و احتمالا مواد مخدر بود، تست اعتیاد داده تا ثابت کند مواد مصرف نکرده و بزودی جواب تست مشخص می‌شود حاجی لاکن فرمانده ,اعضای دولت وزرا وکلای مجلس علمای حوزه ... در خلافت اهل بیت تست اعتیاد به مواد مخدر میدهند کذب محض است

روسیه از سرنگون کردن دو پهپاد بر فراز کریمه خبر داد – DW – ۱۴۰۱/۵/۲۸به گفته مقام‌های روسی، پدافند ضدهوایی فرودگاه نظامی روسیه در شبه‌جزیره کریمه، یک پهپاد اوکراینی را سرنگون کرده است. در روزهای اخیر چند انفجار در کریمه رخ داده و منابع روسی از سرنگونی یک پهپاد دیگر خبر داده‌اند.

اینفوگرافی| جوان‌ترین رهبران جهان در سال ۲۰۲۲بعد از حواشی‌ای که برای سانا مارین، نخست‌وزیر فنلاند، به خاطر حضور در یک پارتی شبانه به وجود آمد، نگاهی به لیست جوان‌ترین رهبران سیاسی جهان انداختیم. جالب اینجاست اولین فرد از این لیست دغدغه مهمانی دارد و آخرین نفر از لیست دغدغه جنگ و دفع حمله پوتین به کشورش!

عکس روز: تولد دزد کره – DW – ۱۴۰۱/۵/۲۹عکس روز: تولد دزد کره ساخت این هرم انسانی در مومبای در هند یک هدف دارد. باید ظرفی که در آن کره و محصولات لبنی نگهداری می‌شود شکسته شود. این کار در جشن سنتی هندوها یادآور تولد کریشنا و دوران کودکی اوست. این خدای هندوها در کودکی به همراه دوستانش مواد لبنی را که شاه مصادره کرده بود و آنها را در ارتفاعی دور از دست مردم آویخته بود می‌ربود. کریشنا این مواد خوراکی لبنی را همیشه میان مردم تقسیم می‌کرد.

https://www.dw.com/fa-ir/%D8%AC%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%84-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C-%D9%86%D8%AE%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%A7-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%AE%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF/a-62875151پس از انتقادات فراوانی که به سانا مارین، نخست وزیر ۳۶ ساله فنلاند به دلیل نوش‌خواری و رقص در یک پارتی وارد شد، او اتهام مصرف مواد مخدر را رد کرده و آزمایش مواد مخدر داده است. نتیجه این آزمایش حدود یک هفته دیگر اعلام می‌شود.

نخست وزیر سوسیال دموکرات فنلاند گفته است: «من تا کنون حتی یک بار و حتی در دوران تینیجری هم مواد مخدر مصرف نکردم. واقعا آرزو می‌کنم کسانی که این چیزها را مطرح می‌کنند بدون مدرک حرف نزنند.»

روز پنج‌شنبه ۱۸ اوت ویدیویی از سانا مارین در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که او را در یک پارتی با دوستانش در حال رقص و آواز خواندن نشان می‌داد. برخی روزنامه‌نگاران گفته‌اند در این ویدیو حرف‌هایی درباره مواد شنیده‌اند.

نخست‌وزیر اما می‌گوید در آن پارتی مشروب نوشیده اما هیچ حرفی از مصرف مواد مخدر نبوده است. او تاکید کرده که"هیچ کار خلافی" انجام نداده‌ است. انتشار این ویدیو به خصوص در شبکه‌های اجتماعی فنلاند به بحث‌های زیادی درباره نحوه حضور نخست‌وزیر در برابر افکارعمومی دامن زده است.چرا کرونا در فنلاند مغلوب شده است؟

علاوه بر اینها صحبت از این است که آیا خانم نخست‌وزیر به دلیل حضور در این پارتی از چند هفته پیش جانشینی برای خودش تعیین کرده بوده است یا نه. سانا مارین گفته کوتاه مدتی پیش از این مهمانی خصوصی، به دلیل یک قرار ملاقات زودتر از موعد از تعطیلات برگشته بود و به گفته دولت فنلاند در روز برگزاری این مهمانی جانشینی برای نخست وزیر تعیین نشده بود.

سانا مارین تاکید کرد که در آخر هفته قرار برنامه‌ریزی‌شده‌ای نداشته و در طول مهمانی نیز کاملا در دسترس بوده است. او گفته: «جلسات در نیمه شب برگزار نمی‌شوند و اگر مورد ضروری پیش می‌آمد هرزمان که لازم بود پارتی را ترک می‌کردم و به سر کار باز می‌گشتم.»

بسیاری از مردم فنلاند نسبت به رفتار نخست‌وزیرشان در یک مهمانی خصوصی خیلی خونسرد برخورد کرده‌اند. یکی از اهالی شهر تِمپِره در فنلاند به شبکه Yle می‌گوید: «نخست وزیر اجازه دارد نوش‌خواری کند اما باید متوجه باشد که چگونه ظاهر می‌شود. او همیشه در معرض دید است.»روز جهانی خوشبختی: فنلاندی‌ها در صدر، ایران در میان ۱۵۶ کشور در رتبه ۱۱۷

سانا مارین گفته پیام‌های امیدوارکننده و دلگرم کننده‌ای از مردم دریافت کرده است.

وزیر دادگستری آلمان در واکنش به این مسئله گفته انتقادات به نخست وزیر فنلاند را نمی‌فهمد. مارکو بوشمن از حزب دموکرات‌های آزاد به ntv گفته: «من نمی‌فهمم، بدتر از یک سیاستمدار سرزنده و بانشاط، سیاستمدارانی با ابروهای گره‌خورده و درهم هستند که زندگی را بدون نشاط می‌گذرانند.»

او ادامه داده است: «ما باید آرزوی سیاستمدارانی را کنیم که هنوز انسان هستند.»

وزیر دادگستری آلمان، نخست وزیر فنلاند را شخصیتی تاثیرگذار دانسته که کشورش را در بحران‌های سخت رهبری کرده است. مارکو بوشمن گفته: «ما باید این حق را به او بدهیم که در اوقات فراغتش کمی خوش‌گذرانی کند.»

مردم فنلاند چهار سال مداوم است که خوشبخت‌ترین و شادترین مردم دنیا اعلام می‌شوند.نظر شما