جمهوریخواهان برای دفاع سرسختانه از پرزیدنت ترامپ در جریان استیضاح برنامه‌‌ریزی می‌‌کنند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

بخش انگلیسی صدای آمریکا - با آغاز جلسات رسیدگی علنی کنگره درباره تحقیقات برای استیضاح پرزیدنت ترامپ که روز چهارشنبه آغاز شد، جمهوریخواهان حامی دونالد ترامپ برای دفاع سرسختانه از او برنامه‌ریزی می‌‌کنن

ایران اخبار, ایران سرفصلها

صدای آمریکا - با آغاز جلسات رسیدگی علنی کنگره درباره تحقیقات برای استیضاح پرزیدنت ترامپ که روز چهارشنبه آغاز شد، جمهوریخواهان حامی دونالد ترامپ برای دفاع سرسختانه از او برنامه‌ریزی می‌‌کنند.

پرزیدنت ترامپ در مکالمه ای تلفنی با زلنسکی در اواخر ماه ژوئیه از رهبر اوکراین می خواهد لطف کند و درباره فعالیت هانتر بایدن، پسر جو بایدن، در شرکت گاز طبیعی اوکراین، و این تئوری مردود که اوکراین، و نه روسیه، در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا مداخله کرده است، تحقیق کند. پرزیدنت ترامپ به انتقاد از جلسات تحقیق برای استیضاح ادامه می دهد. این چهارمین مورد استیضاح رئیس جمهوری در ۲۴۳ سال تاریخ ایالات متحده است.

روز جمعه، ماری یووانوویچ، سفیر پیشین آمریکا در اوکراین، در برابر کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا حاضر خواهد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ وضعیت اضطراری ملی علیه ایران را برای یک سال دیگر تمدید کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفر اردوغان به آمریکا برای دیداری دشوار با ترامپ | DW | 13.11.2019رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه سفر کاری خود به آمریکا را آغاز کرد. او با دونالد ترامپ دیدار می‌کند. به رغم مناسبات بحرانی و پرتنش آمریکا و ترکیه رابطه اردوغان و ترامپ رهبران دو کشور صمیمی و دوستانه است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تحقیقات برای استیضاح ترامپ؛ آغاز جلسات علنی استماع شاهدان در کنگرهویلیام تیلور، کاردار سفارت آمریکا در کی یف و جورج کنت، مسئول عالی رتبه وزارت خارجه ایالات متحده و کارشناس امور اوکراین در این وزارتخانه اولین شاهدانی هستند که به طور علنی در کمیته تحقیق مجلس نمایندگان شهادت می دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ در دیدار با اردوغان: آمریکا نگرانی ترکیه برای حفظ امنیت خود را درک می‌کنددونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده چهارشنبه ۲۲ آبان در مورد سیاست واشنگتن در برابر سوریه گفت، ما نیروهایمان را از سوریه خارج کرده‌ایم و تنها میزان محدودی را برای حفاظت از منابع نفتی در آن کشور نگه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: استعفای مورالس لحظه‌ای تاریخی برای دموکراسی بوددونالد_ترامپ، رییس جمهور آمریکا، از کناره‌گیری مورالس، رییس جمهوری مستعفی بولیوی، استقبال کرد و آن را «لحظه‌ای مهم برای دموکراسی در نیم‌کره غربی» توصیف کرد. به گفته ترامپ، با کناره‌گیری مورالس، امکان شنیدن صدای مردم در بولیوی فراهم می‌شود. بیشتر بخوانید
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

مصاحبه| وزیر پیشین فنلاند: ترامپ خواستار تجزیه اروپا است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر سابق کار فنلاند که اکنون در یکی از اندیشکده‌ها به ارایه تحلیل‌ و دیدگاه از مسایل اروپا می‌پردازد اعتقاد دارد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا خودش هیچ علاقه‌ای به پروژه اروپایی ندارد و بیشتر نزدیک به کسانی است که خواستار تجزیه اروپا هستند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »