جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا به ریاست رئیس جمهور برگزار شد

31/06/1400 08:08 ب.ظ

جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا عصر چهارشنبه به ریاست آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و دراین جلسه موضوعات مهم اقتصادی کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا عصر چهارشنبه به ریاست آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و دراین جلسه موضوعات مهم اقتصادی کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، در این جلسه راهکارهای ثبات بخشی به بازار و تامین نهاده ها بررسی شد. همچنین اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی راهکارهای تحقق منابع بودجه سال جاری کشور را بررسی کردند.

ادامه مطلب:
PadDolat »

آقا اون دو تا تابلو در تراز هم نیستنا ! بچه های فنی اطلاع بدید اصلاح کنن. تابلو آیت الله خامنه ای بالاتر از آیت الله خمینیه. بابا بی خیال این آیت الله دکتر بشید۔۔خیلی ضایع است!

جلسه وزیران خارجه اتحادیه اروپا برای بررسی بحران «پیمان آکوس»جلسه وزیران خارجه اتحادیه اروپا برای بررسی بحران «پیمان آکوس» وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا امشب در نیویورک پیرامون بررسی بحران ایجاد شده پس از امضای «پیمان آکوس» تشکیل جلسه می‌دهند. من از این اتفاق خیلی خوشحال شدم،چونکه فرانسه همیشه با ترکیه دشمنی می کند و اینبار از دست هم پیمانانش خنجر خورد تا مزه خیانت های اروپا و آمریکا که به هر بهانه ای به ترکیه خنجر می زنند را حس کند.البته ترکها هیچ وقت به غربیها اعتماد ندارد چون عهد شکنی آنها را همیشه دیده است.در سوریه

انتخاب استانداران جدید بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد با رای اعتماد هیات وزیرانانتخاب استانداران جدید بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد با رأی اعتماد هیات وزیران در جلسه چهارشنبه هیأت وزیران، احمد محمدی زاده و سیدعلی احمدزاده به ترتیب به عنوان استانداران بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد انتخاب شدند. حقوق این لاشخورها هم مثل استاندار سیستان ۱۱۵ میلیون تومان بوده؟

برگزاری راهپیمایی و اجتماع جاماندگان اربعین در سراسر کشوررئیس شورای هیئات مذهبی کشور: تمهیدات لازم برای برگزاری زیارت از راه دور اربعین حسینی در کشور فراهم شده از آنجا که عده‌ای از زائرین اعزامی ممکن است از راه زمینی وارد کشور شوند، تمهیدات لازم با برپایی موکب‌ها برای پذیرایی از زائرین در مرز مهران انجام گرفته ساندیس فراموش نشود

هفتادوششمین مجمع عمومی سازمان ملل با سخنرانی گوترش آغاز شدهفتادوششمین مجمع عمومی سازمان ملل با سخنرانی گوترش آغاز شد گوترش با بیان اینکه ارزش‌های بشری در جهان در هیچ زمانی مانند امروز در معرض تهدید نبوده گفت: زمان آن فرا رسیده تا به بازنگری ساختار سیاسی جهان بپردازیم، ساختار کنونی جوابگوی چالش‌های جهان امروز نیست مزخرف گفته! الان پدر من داره طالبانو دیگر اقتدارگرایان رو حمایت میکنه؟ دور همی سیاستمداران عوضی! سازمان ملل دروغی بیش نیست در واقع سازمان همون پنج کشوریه که حق وتو دارن

تصمیم گیری درباره نحوه بازگشایی را به مدرسه و منطقه سپرده‌ایمسرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش مبنی بر تشکیل ستادی با مسئولیت معاون رئیس جمهور به منظور حل مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش گفت: بنا به دستور رئیس جمهور، مشکلات نظام تعلیم و تربیت و معلمان باید یک بار برای همیشه حل شود.

مصوبه ساماندهی صنعت خودرو به مجلس بازگشتسخنگوی شورای نگهبان گفت: مصوبه ساماندهی صنعت خودرو به مجلس شورای اسلامی بازگشت داده شده است. زیبنده_نظام واردات_خودرو_را_آزاد_کنید خون_مردم_رو_کردید_تو_شیشه