جلسه رسیدگی به اتهامات نازنین محمدنژاد، نویسنده برگزار شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

اولین جلسه رسیدگی به اتهامات «نازنین_محمدنژاد»، نویسنده و فعال دانشجویی برگزار شد. به گفته «مصطفی نیلی»، وکیل دادگستری، علاوه بر خانم محمدنژاد پرونده چهار متهم دیگر نیز در این شعبه مورد بررسی قرار گرفته است. اطلاع_رسانی بازداشت_فعالان_دانشجویی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اولین جلسه رسیدگی به اتهامات «نازنین محمدنژاد»، نویسنده و فعال دانشجویی در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب برگزار شد.

مصطفی نیلی، وکیل دادگستری روز چهارشنبه ۸اردیبهشت۱۴۰۰، در حساب کاربری خود در توییتر از برگزاری اولین جلسه رسیدگی به اتهام موکلانش در دادگاه انقلاب خبر داد و در این‌باره آقای نیلی اشاره‌‌ای به اتهامات موکلانش و زمان برگزاری جلسه بعدی رسیدگی به این پرونده نکرده است. سمیه کارگر که ۲۵مهر۱۳۹۹، به دلیل آنچه «جرایم اینترنتی» گفته شد، بازداشت شده است؛ با وجود تعیین قرار وثیقه ۵۰۰ میلیونی برای آزادی موقتش در فروردین۱۴۰۰، با توجه به عدم توانایی در تامین وثیقه در زندان قرچک ورامین زندانی است. او مبتلا به بیماری نادر چشمی است و باید تحت نظر پزشک متخصص قرار گیرد؛ اما حتی طی دوران بازجویی از دسترسی به داروهای خود محروم بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جلسه رسیدگی به پرونده شکایت برادران افکاری برگزار شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جزئیاتی از رسیدگی به شکایت برادران افکاری؛ کارشکنی مقامات قضایی و عدم دسترسی به وکیلصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

باید فریاد نهادهای حکومتی، سران قوا، نهادهای مدنی و دلسوزان کشور رسیدگی به مسائل مردم باشدمعاون اول رییس جمهور خطاب به همه نهادهای حکومتی، سران قوا، نهادهای مدنی و دلسوزان کشور تأکید کرد: باید فریاد و صدای ما فریاد و صدای رسیدگی به مسایل مردم و حرف و سخن دلسوزی برای مردم باشد تا کشور از بحران‌های ساختگی که دشمنان علیه ملت طراحی کرده اند عبور کند. گه نخور با تشکر ۴۲سال دروغ وریا بسه دیگه خجالت بکشید تو خودت بحرانی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

موکل من سیستم قضایی بلژیک را برای رسیدگی به پرونده‌ خود قبول نداردوکیل دیپلمات ایرانی بازداشت شده در بلژیک گفت: موکل من سیستم قضایی بلژیک را برای رسیدگی به پرونده‌ خود قبول ندارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اعتصاب غذای رضا جلودارزاده به دلیل عدم رسیدگی پزشکی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »