جلسه دادگاه تجدید نظر رحیم غلامی، شاعر و نویسنده برگزار شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جلسه دادگاه تجدیدنظر«رحیم غلامی» شاعر ونویسنده اهل اردبیل برگزار شد. او درمرحله بدوی به ۱سال حبس تعزیری محکوم شده بود غلامی درجلسه دادگاه اتهامات خودرا بی‌اساس دانست وخواستار حفظ استقلال قوه قضاییه وتبعیت نکردن ازپرونده سازی نهادهای امنیتی شد. اخبار_ایران

جلسه دادگاه تجدیدنظر «رحیم غلامی»، شاعر و نویسنده اهل اردبیل روز سه شنبه پنجم شهریور ۱۳۹۸ برگزار شد. او در مرحله بدوی، به تحمل یک سال حبس تعزیری محکوم شده بود.

جلسه دادگاه بدوی رسیدگی به اتهامات رحیم غلامی در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ برگزار شده بود. اتهامات اوٰ «عضویت در تشکیلات گاماج»،«تبلیغ علیه نظام از طریق انتشار مطالب غیر واقع در جلسات فضای مجازی» و «توهین به بنیان‌گذار جمهوری اسلامی»عنوان شده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

الویری: برخی دنبال تسویه حساب با شوراهایند؛ پیگیر جلسه‌ صمیمانه با رئیسی هستیمالویری، رییس شورای عالی استان‌ها: - برای ما قابل درک نیست وقتی یک نماینده شورای شهر شیراز از حقوق شهروندی چند نفر دفاع می‌کند، چه مشکلی به لحاظ قانونی دارد و ثانیاً این موضوع چه ارتباطی دارد که تکلیف شود این فرد نباید در جلسات شورا شرکت کند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

اتهام تجاوز جنسی فرزند ملکه بریتانیا در دادگاه تکرار شدیکی از زنان شاکی در پرونده جفری اپستین، سرمایه‌دار آمریکایی، دوباره اتهام جنسی علیه شاهزاده اندرو، فرزند سوم ملکه بریتانیا را تکرار کرده است. او با آقای اپستین رابطه دوستانه‌ای داشت و ویرجینیا جوفره می‌گوید وقتی زیر سن قانونی بوده شاهزاده اندرو سه بار به او تجاوز کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رای دادگاه بلژیک بر ضد ممنوعیت پوشیدن روسری در مدرسهدر پی شکایت یک دختر نوجوان از مدرسه‌ای که قانون ممنوعیت روسری را در محیط آموزشی به اجرا گذاشته بود، دادگاهی در بلژیک به نفع او رای داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دادگاه اروپا به خاطر مرگ وکیل افشاگر فساد در زندان، علیه روسیه رای داد♦️ دادگاه اروپا به خاطر مرگ وکیل افشاگر فساد در زندان، علیه روسیه رای داد ⚡️ سرگی_ماگنیتسکی در سال ۲۰۰۸، ۲۳۰ میلیون دلار کلاهبرداری مالیاتی مقام های دولتی را فاش کرد اما به اتهام فرار مالیاتی بازداشت و مدتی بعد در زندان درگذشت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دادگاه شبنم نعمت زاده به زودی برگزار می شودرئیس شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی: پرونده شبنم_نعمت‌زاده، دختر وزیر اسبق صمت، و گروه شاملویی تا ۱۵ روز آینده مطرح خواهد شد. اتهامات مطرح شده در کیفرخواست شامل مسائلی در زمینه دارو و قاچاق است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ارسال پرونده سکه ثامن اواسط هفته آینده به دادگاه/پگاه آهنگرانی به اتهام امنیتی ممنوع‌الخروج استدادستان تهران: پرونده سکه ثامن اواسط هفته آینده به دادگاه ارسال می‌شود پگاه آهنگرانی به دلایل اتهام امنیتی و جرم عمومی ممنوع الخروج شده است پرونده مهناز افشار براساس شکایت شکات مفتوح و در حال رسیدگی است یکی از متهمان پرونده هفت تپه احضار شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »