جشن چهارشنبه سوری در ایران

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مردم تهران پایتخت ایران در مناطق مختلف این شهر با روشن کردن آتش به همراه خانواده‌ و دوستانشان چهارشنبه سوری را جشن گرفتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«مخلان امنیت عمومی در چهارشنبه سوری» تا پایان تعطیلات نوروزی در بازداشت خواهند بوددادستان عمومی و انقلاب تهران، گفت: با افرادی که با اخلال در نظم و امنیت عمومی، امنیت خاطر شهروندان را به مخاطره اندازند قاطعانه برخورد خواهد شد و تا پایان تعطیلات نوروزی در بازداشت خواهند بود. دقت کردین دیشب هم چه قبل از شلیک موشک به اربیل و چه بعد شلیک موشکها اسمان ایران کلیر نشده بود چون جان انسانها هرگز برای رژیم اخوندی ارزش و اهمیت نداره و همه مردم بیگناه فقط برای اخوند یک سپر گوشتی محسوب میشن مسولین رژیم فاسد اخوندی چقدر بی وجدان و حیوان صفتن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رفتارهای پر خطر به بهانه جشن چهارشنبه سوری- عکس خبری تسنیم | Tasnimرفتارهای پرخطر به بهانه جشن چهارشنبه_‌سوری چهارشنبه سوری که روزگارانی بهانه‌ای بود برای دور هم جمع شدن و جشن و شادی، در حدود دو دهه است که با افزایش روند استفاده از مواد محترقه به جولانگاهی برای خودنمایی برخی از جوانان تبدیل شده است گزارش تصویری: آخه این چه نوع تبلیغ کردنی هستش؟ جشن چهارشنبه سوری؟مگه ما داریم همچین جشنی؟ خود شما خبرنگارا عامل ترویج این فرهنگ منحط غربی شدین وقتی سیستم حکومتی مخالف اجرای درست سنت های ایرانیه خودش پیش قدم نمیشه برای اجرای صحیح سنت چهار شنبه سوری میدان میفته دست سودجویان ونتیجه اش میشه مرگ ومیر ونقص عضو
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

استان تهران درصدر مصدومان چهارشنبه سوری/ ۱۱ فوتی و ۵٠ قطع عضو در کشورسخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدومیت ۵۳۹ و جانباختن ۱۱ تن در سطح کشور در حوادث چهارشنبه سوری خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمار تلفات «چهارشنبه سوری» در ایران؛ دست‌کم ۱۷ کشته و ۱۱۰۰ مصدومرئیس سازمان اورژانس کشور می‌گوید از ابتدای بهمن تا ۲۴ اسفند سال جاری ۱۱۰۰ نفر در حوادث چهارشنبه سوری مصدوم و ۱۷ نفر کشته شده‌اند. جعفر میعادفر روز سه‌شنبه ۲۴ اسفند به... آبان 98 چی؟ اونو هنوز آمارشو اعلام نکردن؟ مازرتشتیان اصیل در خانه نشستیم ونظاره گر توحش ملتی اسلام زده بیفرهنگ هویت باخته وبیگانه با پیشینه ایین وفرهنگ پاک اریایی هستیم در ایین پاک ما کی به هوا طبیعت محیط زیست صدمه میزدن ؟؟کجا وگی باایجاد صداهای ناهنجار موجب ازار انسانها وحیوانات میشدیم؟؟ ننگ بر ملتی افراط گرای بیهویت تلفات چهارشنبه سوری؟! مگر جشن چهارشنبه‌سوری جنایتکار است؟!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی🔺نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی بخش قابل توجهی از این آثار در ایران و به ویژه در اصفهانِ دوره‌ صفوی آفریده شده‌‌اند؛ تمرکز نمایشگاه «دیدار در اصفهان» نیز بر همین آثار است. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

۸ کشته و ۳۵ قطع عضو در حوادث مربوط به آخرین چهارشنبه سالسخنگوی اورژانس کشور از فوت ۸ نفر از ابتدای بهمن در حوادث مربوط به آخرین چهارشنبه سال خبر داد. اگه واقعا دلتون برا جان ملت میسوزه چهارشنبه سوری و جشن های اصیل ایرانی را بع شکل ملی برگذار کنید تا حوادث کم بشه.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »