جستجو برای نهنگ گوژپشت در بند ادامه دارد

04/11/1400 06:56:00 ب.ظ

یک تیم نجات پستانداران دریایی در حال جستجوی یک نهنگ گوژپشت بالغ است که در سواحل هاوایی در تور ماهیگیری گیر افتاده است بیشتر بخوانید:

موسسه‌های حفاظت از آبزیان معتقدند که سالیانه حدود ۳۰۰ هزار آبزی بزرگ نظیر نهنگ‌ها، دلفین‌ها و کوسه‌ها قربانی تورهای رها شده ‌می‌شوند. هم‌رسانی این مطلب: لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:

صدها هزار پرنده و فوک و لاک‌پشت نیز توسط این تورها و دیگر زباله‌های پلاستیکی کشته می‌شوند..قرار است مذاکرات طالبان با دیپلمات‌های غربی دوشنبه آغاز شود..جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین جزییات حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان اقامتی‌ تجمعی واقع در خیابان شوش غربی، نزدیک میدان راه آهن گفت: این حادثه صبح امروز در ساعت ۸:۵۵ صبح امروز به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد..صدف کاباش، مجری مشهور ترکیه، به اتهام «توهین» به اردوغان بازداشت شد.

هم‌رسانی این مطلب:.لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:.هیات نمایندگی طالبان صبح یکشنبه وارد فرودگاه بین‌المللی اسلو شد. از قرار معلوم دولت نروژ، میزبان این گفت‌وگوها، هزینه سفر اعضای «امارت اسلامی افغانستان» را پرداخت کرده است..کپی.ملکی تصریح کرد: حدود ۳۰ مسافر در این مسافرخانه حضور داشتند. آتش‌نشانان علیرغم اینکه حجم آتش بسیار زیاد بود و دیوارها، راه‌پله‌ها و سقف‌ها همه تخریب شده و عملیات را سخت کرده بود، به سرعت عملیات را آغاز کرده و هم از طریق نردبان هیدرولیکی و هم از طریق نفوذ به داخل ساختمان سریع موفق شدند آتش را تحت کنترل درآورند...شامگاه یکشنبه هدا خموش در سخنرانی خود با انتقاد شدید از رویه حکومت طالبان گفت «همین چهارشنبه گذشته پنج تن از همرزمان مرا هر یک تمنا زریاب پریانی با سه خواهرش زرمینه، شفیقه و کریمه و یک فعال مدنی دیگر به نام پروانه ابراهیم‌خیل که علیه سیاست‌های‌ طالبان معترض بودند، در تاریکی شب، پس از شکستن دروازۀ خانه‌شان با خود به جای نامعلومی بردند که از سرنوشت‌شان هیچ خبری نیست.» خانم خموش خطاب به وزیر خارجه طالبان گفت: «آقای امیرخان متقی! همین اکنون تلفنش را بردارد، به کابل زنگ بزند و دستور بدهد که تمنا زریاب پریانی با سه خواهرش (زرمینه، شفیقه و کریمه)، پروانه ابراهیم‌خیل و عالیه عزیزی را فوراً آزاد کنند و دروازه های مکاتب بدون قید و شرط باز گردد.».

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

هدا خموش از نمایندگان طالبان در نروژ خواست زنان در بند را آزاد کنندیک روز پیش از آغاز رسمی گفت‌وگوهای نمایندگان طالبان با جامعه جهانی در اسلو، پایتخت نروژ، هدا خموش، نماینده جنبش زنان افغانستان از وزیر امور خارجه طالبان خواست فورا با کابل تماس بگیرد و بگوید دختران در بند را آزاد کنند.

اعلام آخرین جزییات آتش‌سوزی در یک مسافرخانه در میدان راه‌‌آهن/ نجات جان ۳۰ مسافر+ فیلمسخنگوی سازمان آتش‌نشانی با اعلام جزییات آتش‌سوزی در یک مسافرخانه در میدان راه‌آهن از نجات جان حدود ۳۰ مسافر گرفتار شده در آتش و دود خبر داد.

یک کشته و یک مصدوم بر اثر آتش‌سوزی در مسافرخانه‌ای در میدان راه‌آهن تهراندر پی حادثه آتش‌سوزی در مسافرخانه‌ای در میدان راه‌آهن تهران که منجر به محبوس شدن ۳۰ مسافر در ساختمان شده بود، یک نفر کشته و یک نفر مصدوم شد. جلال ملکی، سخنگوی سازمان...

خطیب‌زاده درباره آزادی آمریکایی‌های زندانی در ایران: پیش‌شرط نمی‌پذیریم اما در کمترین زمان قابل حل استاظهارات خطیب‌زاده در واکنش به سخنان رابرت مالی است که گفته بعید است آمریکا بدون آن که تهران چهار شهروند آمریکایی «گروگان» را آزاد کند، با ایران به توافقی برسد و آزادی آنها را یک پیش‌شرط برای رسیدن به توافق هسته‌ای دانسته است. ماله کشان کجایید ... افتادن به التماس .. ماله هاتون آماده کنید 🤣🤣🤣 پیش شرط را نمیپذیرد ولی پیش شرط را می پذیرد😏 ضمنا سیامک دهقانپور نمیخاد غرامت از پول ملت!! سفره ای هست پهن بالاخره اینقدر هم پهنا داره که برادر قمیکلا کنگلس هم سهمی ببره.. دهقانپور بابت سیبیلهای سیاه تار کلفتش که بخاطر ربودن پیش از موعد مسیح، پیش بینی کرده بود رو زد غرامت بگیر ما هم پلن B داریم :) اینم برا اونایی که میگن ما ترسیدیم میخوایم زندانی هایی که ارازش و اوباش آمریکایی اند رو آزاد کنه آمریکا وضعیت بحرانی کشور خودش رو جمع کنه بعد..

روایت وزیر خارجه از حضور دیپلمات‌های زن ایرانی در دیدارهای اخیر با هیئت طالبان در تهرانوزیر خارجه کشورمان اعلام کرد: حدود ۳۰ درصد از همکاران ما در وزارت خارجه را بانوان تشکیل می‌دهند. مگر توالت است که می‌نویسید بانوان؟ بنویس زن. بله . ۷۰درصدگاوان این طویله نرن بقیه ماده در حکومتِ پدرخوانده طالبان،داعش و القاعده وجود این ۳۰ درصد مهم است،هرچند که ممکن است برخی از این زنان وزارت خارجه همانند معصومه ابتکار متحجر و مرتجع باشند

چندین مجروح در تیراندازی در دانشگاه هایدلبرگ | DW | 24.01.2022در یک تالار سخنرانی دانشگاه هایدلبرگ با شلیک مردی مسلح چندین نفر مجروح شدند. به گزارش پلیس فرد مهاجم کشته شده است. تشخیص هویت و انگیزه مهاجم در دست بررسی مقامات پلیس است.