جریمه اقامت غیرقانونی شهروندان افغان در هند کاهش یافت

14/09/2019 01:23:00 ب.ظ

جریمه اقامت غیرقانونی شهروندان افغان در هند کاهش یافت

جریمه اقامت غیرقانونی شهروندان افغان در هند کاهش یافت

سفارت افغانستان در شهر دهلی نو پایتخت هند شنبه 14 سپتامبر اعلام کرد که جریمه اقامت غیرقانونی

این سفارت با نشر خبرنامه‌ای نوشت، شهروندان افغان به دلیل مشکلات بیشتر از مدت اعتبار ویزای‌شان در هند اقامت می‌کنند، پرداخت جریمه‌اش کاهش یافته است.این سفارت در ادامه نوشت: «بعد از پیگیری و تلاش‌های مکرر این سفارت، حکومت جمهوری هند جریمه اضافه اقامت را به میزان قابل توجه برای شهروندان افغانستان کاهش داده است».

در این خبرنامه تاکید شده که شهروندان افغان به دلیل مشکلات بیش از مدت اعتبار ویزای شان در هند اقامت می‌‌کنند، ملزم به پرداخت چنین جریمه هستند: «از 1 الی 15 روز 500 روپیه هندی، از 16 الی 90 روز 5 هزار روپیه هندی، از 91 روز تا دو سال 10 هزار روپیه هندی و بیش از دو سال 20 هزار روپیه هندی».

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

اقدام نیک

هند جریمه اقامت غیرمجاز را برای افغان‌ها کاهش دادسفارت افغانستان در هند اعلام کرده که هند جریمه اقامت بدون ویزای اتباع افغانستان را در این کشور کاهش داده و این جریمه از ۵۰۰ تا ۲۰ هزار روپیه هندی رسیده است. قبل از این اتباع افغانستان برای اقامت غیر مجاز از یک روز تا سه ماه مجبور به پرداخت حدود ۳۰۰ دلار آمریکایی بودند.

فیسبوک، نتانیاهو را به دلیل اظهارات تبعیض‌آمیز علیه اعراب جریمه کردفیسبوک، نتانیاهو را به دلیل اظهارات تبعیض‌آمیز علیه اعراب جریمه کرد شبکه اجتماعی فیسبوک نخست وزیر رژیم صهیونیستی را پس از اظهارات تبعیض‌آمیزش علیه شهروندان عرب، از امکان ارسال پیام‌های شخصی محروم کرد.

هند جریمه اقامت غیرمجاز را برای افغان‌ها کاهش دادسفارت افغانستان در هند اعلام کرده که هند جریمه اقامت بدون ویزای اتباع افغانستان را در این کشور کاهش داده و این جریمه از ۵۰۰ تا ۲۰ هزار روپیه هندی رسیده است. قبل از این اتباع افغانستان برای اقامت غیر مجاز از یک روز تا سه ماه مجبور به پرداخت حدود ۳۰۰ دلار آمریکایی بودند.

کاهش ۱۴ درصدی نرخ بلیت هواپیما در ۶۰ مسیر پرتردد/ کمتر از سقف قیمت‌ها بلیت فروشی می‌شود+ جدول قیمت‌ها | خبرگزاری ایلنادبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی در گفت‌وگو با ایلنا: کاهش ۱۴ درصدی نرخ بلیت هواپیما در ۶۰ مسیر پرتردد/ کمتر از سقف قیمت‌ها بلیت فروشی می‌شود+ جدول قیمت‌ها MrBilit شوخیه ؟ اصفهان مشهد 650 هزار تومن

تولید صنعتی منطقه یورو در ماه جولای کاهش یافتتولیدات صنعتی در منطقه یورو در ماه جولای نسبت به ماه ژوئن 0.4 درصد و در مقایسه با جولای سال 2018 نیز 2 درصد کاهش داشته است. - خبرگزاری آناتولی

شمار ناپدید شدگان طوفان «دوریان» در باهاما کاهش یافتشمار ناپدید شدگان بر اثر طوفان دوریان در باهاما به 1300 نفر کاهش یافته است. - خبرگزاری آناتولی

شهروندان افغان در کشور هند کاهش یافته است.بیومتریک، گامی به سوی مبارزه با فساد در افغانستان؟ بخش ثبت اتباع خارجی کشور هند نیز اعلام کرده که اقلیت‌های از کشورهای پاکستان، بنگلادش و افغانستان برای دو سال اقامت بعد از ختم روادید ۵۰۰ روپیه جریمه شده، از دو ماه تا دو سال ۲۰۰ روپیه و تا سه ماه نیز ۱۰۰ روپیه جریمه می‌شوند.به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مطلبی که در صفحه شخصی خود در فیسبوک منتشر کرد دنبال کنندگان خود را علیه شهروندان عرب ساکن اراضی اشغالی و به ویژه ایمن عوده، نماینده عرب کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) تحریک کرد و نوشت: نباید اجازه دهیم در هفته آینده دولتی چپ‌گرا و خطرناک تشکیل شود، با لاپید و عوده، گانتس و لیبرمن کابینه چپ‌گرایی سکولار و ضعیف خواهیم داشت که متکی بر اعرابی خواهد بود که به دنبال نابودی همه ما هستند، این کابینه می‌تواند به ایران اجازه دستیابی به بمب هسته‌ای را برای نابودی همه ما بدهد.بیومتریک، گامی به سوی مبارزه با فساد در افغانستان؟ بخش ثبت اتباع خارجی کشور هند نیز اعلام کرده که اقلیت‌های از کشورهای پاکستان، بنگلادش و افغانستان برای دو سال اقامت بعد از ختم روادید ۵۰۰ روپیه جریمه شده، از دو ماه تا دو سال ۲۰۰ روپیه و تا سه ماه نیز ۱۰۰ روپیه جریمه می‌شوند.

این سفارت با نشر خبرنامه‌ای نوشت، شهروندان افغان به دلیل مشکلات بیشتر از مدت اعتبار ویزای‌شان در هند اقامت می‌کنند، پرداخت جریمه‌اش کاهش یافته است. این سفارت در ادامه نوشت: «بعد از پیگیری و تلاش‌های مکرر این سفارت، حکومت جمهوری هند جریمه اضافه اقامت را به میزان قابل توجه برای شهروندان افغانستان کاهش داده است». تردد افغان‌ها به هند زیاد است. در این خبرنامه تاکید شده که شهروندان افغان به دلیل مشکلات بیش از مدت اعتبار ویزای شان در هند اقامت می‌‌کنند، ملزم به پرداخت چنین جریمه هستند: «از 1 الی 15 روز 500 روپیه هندی، از 16 الی 90 روز 5 هزار روپیه هندی، از 91 روز تا دو سال 10 هزار روپیه هندی و بیش از دو سال 20 هزار روپیه هندی». کمپین انتخاباتی نتانیاهو تلاش می‌کند او را از بحران انتشار این مطلب که موجی از انتقادات را به دنبال داشت، دور کند. براساس گزارش ها، شهروندان افغانستان قبل از این مجبور بودند که برای اقامت غیرقانونی شان در هند از یک روز تا سه ماه 300 دالر امریکایی پرداخت کنند. براساس اعلام نهادهای مرتبط از ۳۰۰ نفری که روزانه از افغانستان ویزای هند را می‌گیرند، ۷۰ درصد آنان برای درمان به هند سفر می‌کنند. . آموزش یکی از بخش‌های عمده دیگر است که هند در سال‌های گذشته روی آن سرمایه گذاری بزرگ کرده است.