جانسون به نمایندگان محافظه‌کار: با برکسیت موافقت نکنید اخراج می شوید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

جانسون به نمایندگان محافظه‌کار پارلمان: با برکسیت من موافقت نکنید از حزب اخراج می‌شوید بیشتر بخوانید🔽

رسانه های بریتانیایی روز دوشنبه این تهدید را به تیتر یک خود تبدیل کردند و به انعکاس چالش جدید حزب محافظه کار برای پیشبرد طرح خروج از اتحادیه اروپا پرداختند.

گاردین نیز با انتشار مطلبی به این موضوع اشاره دارد که بوریس جانسون در صورت یکصدایی حاضر است با حمایت حزب کوچک وحدت گرای ایرلند شمالی اکثریت خود را در پارلمان قربانی کند. دیوید گوک، وزیر دادگستری سابق بریتانیا و یکی از محافظه کاران مخالف «نو دیل» صبح روز دوشنبه در گفتگو با شبکه بی بی سی گفت: «فکر می کنم که استراتژی آنها بی ثمر کردن این هفته از فعالیت پارلمانی و سپس فراخوان برای انتخابات زودرس است تا از این طریق برخی از ما که مخالف برکسیت و خروج از اتحادیه اروپا نیستند اما معتقدند که این طرح باید با توافق صورت گیرد را حذف کنند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدیو؛ تظاهرات مردم بریتانیا در اعتراض به تعلیق فعالیت پارلمانتصمیم نخست وزیر بریتانیا در تعلیق فعالیت پارلمان که موافقت ملکه الیزابت دوم را به همراه داشته در بحبوحه تنش های این کشور با اتحادیه اروپا بر سر برکسیت اتخاذ شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تدابیر ویژه یونان برای مقابله با مهاجران غیرقانونی و اخراج پناهجویاندولت یونان پس از ورود صدها پناهجو در تنها یک روز به جزیره لسبوس، تصمیم گرفت تدابیر ویژه ای برای مقابله با مهاجرت های غیرقانونی و اخراج پناهجویان اتخاذ کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دومین کارت زرد مجلس به وزیر اقتصاد در یک روزدومین کارت زرد مجلس به وزیر اقتصاد در یک روز فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه علنی امروز مجلس دومین کارت زرد خود را از نمایندگان دریافت کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دژپسند از مجلس کارت زرد گرفتنمایندگان مجلس پاسخ‌های وزیر اقتصاد به سوال منصور مرادی را قانع‌کننده ندانستند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض سراسری در بریتانیا به طرح بوریس جانسون برای تعلیق کار پارلمانشعارهای «از دموکراسی دفاع کنید» و «کودتا را متوقف کنید» شنیده می‌شد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا: در آستانه توافق با گروه طالبان هستیمزلمی خلیلزاد قرار است روز یکشنبه برای رایزنی های بیشتر به کابل سفر می کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »