ثمره برنامه های امروز دولت تا چندماه آینده قابل مشاهده خواهد بود

09/10/1400 06:39 ب.ظ

وزیر اقتصاد: *ثمره برنامه‌های امروز دولت تا چندماه آینده قابل مشاهده خواهد بود *توانسته‌ایم حرکت نقطه‌ای قیمت‌ها را به ثبات نزدیک کنیم *شکایت مردم از وضعیت موجود برحق است *باید پیام لزوم صبر برای رسیدن به موفقیت را به جامعه برسانیم

سید احسان خاندوزی در نشستی که با حضور وزیر اقتصاد با اساتید دانشگاه که بعد از ظهر امروز در تالار اندیشه دانشگاه قم برگزار شد، با اشاره به اینکه خودم را درس آموز حوزه اقتصاد اسلامی می‌دانم، اظهار کرد: سیاست‌گذاری اقتصادی دولت ناشی از تیم تشکیل شده در دولت است و بسیاری از سیاست‌ها در گفتمان‌های این تیم مورد بحث و گفت‌وگو قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه عملکرد اقتصادی دولت در چهارماهه نخست در ادامه قابل مشاهده خواهد بود، مطرح کرد: اقتصاد ایران در سال‌های گذشته در حالت انتظار قرار گرفته بود که بخش عمده تلاش ما در این مدت رفع این انتظار بود.

توانسته‌ایم حرکت نقطه‌ای قیمت‌ها را به ثبات نزدیک کنیم وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به اینکه توانسته‌ایم حرکت نقطه‌ای قیمت‌ها را به ثبات نزدیک کنیم، عنوان کرد: بودجه 1401 یکی از گام‌های کمک کننده برای رفع فضای کسری بودجه و پیامدهای آن خواهد بود.

وی با بیان اینکه باید پیام لزوم صبر برای رسیدن به موفقیت را به جامعه برسانیم، خاطرنشان کرد: در اقتصاد غیر از جبران نقدی یارانه‌ای راهکار فوری برای حل مسائل خانوارها نداریم ولی نقاط شروعی داریم که در آینده چندماهه می‌توانیم نتیجه آن‌ها را ببینیم.دکتر خاندوزی با اشاره به اینکه مردم به حق شکایت‌هایی از وضعیت دارند، تصریح کرد: اصلاح ساختارهای نامناسب در برخی از سازمان‌ها یک حرکت زمان‌بر است که با صبر و شکیبایی به نتیجه خواهد رسید. headtopics.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

دست‌کم دو کشته در پی حملات روز سه‌شنبه اسرائیل به بندر لاذقیه سوریهپیش از این سانا، خبرگزاری دولتی سوریه از وارد شدن خسارات قابل توجه در پی وقوع این حملات خبر داده بود اما از تلفات جانی چیزی منتشر نکرده بود.

سازمان جهانی بهداشت: وضعیت بهداشتی در سال 2022 بسیار دشوار خواهد بوداحمد المنظری، مدیر منطقه شرق مدیترانه سازمان جهانی بهداشت، در بیانیه‌ ناامید‌کننده جدیدی، تاکید کرد که همه‌گیری کووید-19 همچنان باعث بروز زیان‌های هنگفتی برای گاو_شیرده آل_سعود بحرانی تر... یمن موشک

صدراعظم پیشین اتریش در شرکت «تیل کپیتال» مشغول به کار می‌شوددو رسانه اتریشی گزارش داده‌اند که سباستین کورتس از سه ماهه اول سال آینده برای شرکتی که پیتر تیل، میلیاردر آمریکایی بنیانگذاری کرده است کار خواهد کرد جزئیات بیشتر🔽 کاری رو که قراره ۲۰ سال دیگه انجام بده الان شروع کرده به این میگن برنامه استراتژیک

جلسه هماهنگی و بررسی اجرای طرح های اولویت دار استان گلستان برگزار شدجلسه هماهنگی و بررسی اجرای طرح های اولویت‌دار استان گلستان بعدازظهر امروز(سه شنبه) به ریاست دکتر محمد مخبر معاون اول رییس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. آقای مخبر تیرماه قول داده بودند تا ۲ماه دیگر واکسن فایزر و مودرنا در سطح گشور قابل فروش خواهد شد 😂😂😂😂 دولت بدنبال کلاهبرداری بنزینی هست چرا؟ ما ۲۳م خودرو داریم که هرماه۶۰ لیتر میداد میشه۱۳۸۰ م لیتر حدودا حالا میخواد به هر ایرانی۱۵لیتر بنزین بده یعنی ۱۵در ۸۵م میشه ۱۲۷۵م لیتر یا اگه۸۰ م باشه که کمتره یعنی هرماه بیش از ۱۰۰ میلیون لیتر بزنین و میخواد بالا بکشه کسکشهای دیوث

euronews - اخبار بین المللی در مورد سرزمین‌های فلسطینیسربازان اسرائیلی خانه یک خانواده فلسطینی را تخریب کردند خبرها و گزارش‌ها درباره تنش‌ها در کرانه باختری رود اردن را در صفحه مخصوص وب‌سایت یورونیوز بخوانید: اروپایی های کثیف، یهودی ها رو فریب دادن و فرستادن فلسطین که از شرشون خلاص شن اروپایی های لجن که دو جنگ جهانی به دنیا تحمیل کردن 😭😭😭😭😭 😓😓😓

واکسن های داخلی کم عارضه ترین واکسن های دنیاهستندوزیر بهداشت: *برکت، یکی از کم عارضه‌ترین و بهترین واکسن‌های دنیا است *در برخی از واکسن‌ها، عوارض مشاهده شده اما واکسن‌های ایرانی، کمترین عارضه را داشته‌اند *الان خیلی از کشورها گرفتار موج جدید بیماری هستند اما در ایران وضعیت مناسبی وجود دارد تا ستاد اجرایی فرمان امام پرانتز:))))))))) آخه کسخل آب مقطرم عوارض میده؟ طبق کدام آمار؟ چرا خبرنگاران منبع این حرفها را از وزیر نمی‌پرسند؟

سید احسان خاندوزی در نشستی که با حضور وزیر اقتصاد با اساتید دانشگاه که بعد از ظهر امروز در تالار اندیشه دانشگاه قم برگزار شد، با اشاره به اینکه خودم را درس آموز حوزه اقتصاد اسلامی می‌دانم، اظهار کرد: سیاست‌گذاری اقتصادی دولت ناشی از تیم تشکیل شده در دولت است و بسیاری از سیاست‌ها در گفتمان‌های این تیم مورد بحث و گفت‌وگو قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه عملکرد اقتصادی دولت در چهارماهه نخست در ادامه قابل مشاهده خواهد بود، مطرح کرد: اقتصاد ایران در سال‌های گذشته در حالت انتظار قرار گرفته بود که بخش عمده تلاش ما در این مدت رفع این انتظار بود.

توانسته‌ایم حرکت نقطه‌ای قیمت‌ها را به ثبات نزدیک کنیم

وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به اینکه توانسته‌ایم حرکت نقطه‌ای قیمت‌ها را به ثبات نزدیک کنیم، عنوان کرد: بودجه 1401 یکی از گام‌های کمک کننده برای رفع فضای کسری بودجه و پیامدهای آن خواهد بود.

وی با بیان اینکه باید پیام لزوم صبر برای رسیدن به موفقیت را به جامعه برسانیم، خاطرنشان کرد: در اقتصاد غیر از جبران نقدی یارانه‌ای راهکار فوری برای حل مسائل خانوارها نداریم ولی نقاط شروعی داریم که در آینده چندماهه می‌توانیم نتیجه آن‌ها را ببینیم.دکتر خاندوزی با اشاره به اینکه مردم به حق شکایت‌هایی از وضعیت دارند، تصریح کرد: اصلاح ساختارهای نامناسب در برخی از سازمان‌ها یک حرکت زمان‌بر است که با صبر و شکیبایی به نتیجه خواهد رسید.

وی با بیان اینکه امیدواریم مردم تا سال آینده ثمرات حرکت امروز را ببینند، یادآور شد: در حوزه اصلاح سیاست‌های اقتصادی کشور کاملا از حوزه مسئولانه و راه‌گشا باید ورود پیدا کرد و در این راستا نیازمند همکاری جامعه دانشگاهی و حوزوی هستیم.

وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به اینکه انتظار ما پیشنهادهای متنوع از سوی صاحب‌نظران است، اضافه کرد: عرضه این تولیدات می‌تواند در سطوح کشور به کمک دولت بیاید.

وی با بیان اینکه سیاست‌های ارزی دست‌وپای ما در حوزه تصمیم‌گیری را بسته است، اظهار داشت: باید این موضوع در مجامع روایت شود و افکاری مانند بی‌تفاوتی دولت نسبت به برخی از تصمیم‌ها را از ذهن‌ها پاک کنیم.