ثبت نام فریدون عباسی در انتخابات ریاست جمهوری

فریدون عباسی داوطلب انتخابات ریاست جمهوری شد.

14/05/2021 08:46:00 ق.ظ

فریدون عباسی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

فریدون عباسی داوطلب انتخابات ریاست جمهوری شد.

ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 یس به عنم

سبحانی‌نیا در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردیک نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با حضور در وزارت کشور در انتخابات ثبت نام کرد.

با توجه به شرایط کشور و اصرار مردم ثبت نام کردمادعای احمدی‌نژاد: *حضورم در انتخابات با توجه به شرایط کشور و اصرار مردم بود *شرایط کشور بسیار حساس و دشوار است *در صورت ردصلاحیتم اعلام می‌کنم در انتخابات شرکت نمی‌کنم *در صورت ردصلاحیتم با تجمع مردمی یا خشونت هم مخالف هستم کسی که میگوید اگر رد صلاحت شوم اعلام میکنم در انتخابات شرکت نمیکنم در حقیقت به عدم صلاحیت خودش اعتراف کرده است کسی که نامه نوشته به رهبر که بیا خانوادمو گروگان بگیر تا من چندتا طرح دارم اجرا کنم،اگه طرحام جواب نداد اعدامشون کن.. خداوکیلی تفکر این روزای ایشون قابل اعتماده؟ شما جای شورای نگهبان! زورتون میاره کسی به شما التماس نمیکنه؟!!😂😂😂😂

ثبت نام محمود صادقی در انتخابات ریاست جمهوریثبت نام محمود صادقی در انتخابات ریاست جمهوری محمود صادقی عضو فراکسیون مجلس دهم و دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

سومین روز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری- عکس خبری تسنیم | Tasnimسومین روز ثبت‌نام انتخابات_ریاست_جمهوری گزارش تصویری:

ثبت نام انتخابات؛ بالا رفتن احمدی‌نژاد از دیوار وزارت کشور | DW | 12.05.2021در دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جهوری در ایران به طرفداران محمود احمدی‌نژاد به دلیل تعداد زیاد اجازه ورود به وزارت کشور داده نشد اما او از دیوار این ساختمان بالا رفت و با هوادارانش صحبت کرد. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 یعنی محمود اندازه ابتکار دریده نیست.

رستم قاسمی ثبت نام کردرستم قاسمی ثبت‌نام کرد رستم قاسمی دقایقی پیش برای ثبت‌نام در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شد و با تحویل مدارک ثبت‌نام کرد. مگه این همون نیست که تو دوره وزارتش یه دکل نفتی گم شد!!!؟