تیم ملی ازبکستان برای دیدارهای فیفادی با هنگ کنگ آماده می‌شود

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

ورزش اخبار

تیم ملی، ازبکستان، فیفادی، هنگ کنگ، بازیکنان

تیم ملی ازبکستان در حالی آماده دیدارهای فیفادی مقابل هنگ کنگ می‌شود که سرکو کاتانچ اسامی بازیکنان موردنظر خود را اعلام کرده است. به گزارش ورزش سه، بر این اساس اوستون اورونوف و جلال الدین ماشاریپوف نیز در لیست نهایی او حضور دارند و در این فیفادی باید خود را به کاتانچ معرفی کنند. این دو ستاره ازبک که امروز در شهرآورد مقابل هم قرار خواهند گرفت، احتمالا جزو بازیکنان اصلی تیمشان نیز خواهند بود

تیم ملی ازبکستان در حالی آماده دیدارهای فیفادی مقابل هنگ کنگ می‌شود که سرکو کاتانچ اسامی بازیکنان موردنظر خود را اعلام کرده است. به گزارش ورزش سه، بر این اساس اوستون اورونوف و جلال الدین ماشاریپوف نیز در لیست نهایی او حضور دارند و در این فیفادی باید خود را به کاتانچ معرفی کنند.

این دو ستاره ازبک که امروز در شهرآورد مقابل هم قرار خواهند گرفت، احتمالا جزو بازیکنان اصلی تیمشان نیز خواهند بود

تیم ملی، ازبکستان، فیفادی، هنگ کنگ، بازیکنان

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نامجو مطلق: شاهد داربی خوبی خواهیم بودپیشکسوت فوتبال ایران گفت: استقلال تیم آماده و سرحالی برای داربی است و تصور می‌کنم با خریدهای خوبی که هر دو تیم انجام داده‌اند شاهد داربی خوب و جذابی باشیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آندریاس برمه، زننده گل پیروزی آلمان در فینال جام جهانی ۱۹۹۰، درگذشتآندریاس برمه در مجموع ۸۶ بار برای تیم ملی آلمان غربی و تیم ملی آلمان متحد به زمین رفت.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

هشدار سرویس اطلاعات خارجی استونی: روسیه برای رویارویی نظامی با غرب آماده می‌شودسرویس اطلاعات خارجی استونی روز سه‌شنبه اعلام کرد که روسیه در حال آماده شدن برای رویارویی نظامی با غرب ظرف ده سال آینده است ولیکن با تقویت آرایش نیروهای مسلح می‌توان در مقابل آن بازدارندگی ایجاد کرد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا ناتو برای جنگ با روسیه آماده می‌شود؟برنامه «۶۰ دقیقه» در شبکه دولتی راسیا-۱ و همین طور برنامه «زمان خواهد گفت» در کانال یک تلویزیون روسیه،‌ اخیرا برنامه‌های خود را با گفت‌وگوهایی درباره ناتو و افزایش فعالیت‌های نظامی این پیمان در اروپا آغاز کردند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نیروی دریایی ایران برای رزمایش قریب‌الوقوع با روسیه و چین آماده می‌شودگروهی از ناوهای روسیه برای شرکت در رزمایش مشترک با ایران و چین به منطقه رسیدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

صعود ساحلی‌بازان به نیمه‌نهایی جام جهانی/ ایران به برزیل رسید +فیلمتیم ملی فوتبال ساحلی ایران توانست با غلبه بر امارات، به نیمه‌نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی برسد و حریف تیم قدرتمند برزیل شود.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »