تکلِ «اومیکرون» زیر پای مسی؛ تست کرونای ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن مثبت شد

12/10/1400 04:19 ب.ظ

پاری‌ سن ژرمن در چارچوب رقابت‌های لیگ یک فرانسه (لوشامیونا) قرار است روز نهم ژانویه در یک دیدار خارج از خانه مقابل تیم المپیک لیون به میدان برود؛ مسابقه‌ای که لیونل مسی به احتمال زیاد آنرا نیز از دست خواهد داد.

پاری‌ سن ژرمن در چارچوب رقابت‌های لیگ یک فرانسه (لوشامیونا) قرار است روز نهم ژانویه در یک دیدار خارج از خانه مقابل تیم المپیک لیون به میدان برود؛ مسابقه‌ای که لیونل مسی به احتمال زیاد آنرا نیز از دست خواهد داد. باشگاه ونس که حریف روز دوشنبه پاری سن ژرمن در مسابقات جام حذفی است در لیگ دسته چهارم فرانسه جایگاه هشتم گروه خود را تصاحب کرده است.

این در حالیست که باشگاه متمول پایتخت فرانسه رکورد ۱۴ قهرمانی در مسابقات جام حذفی باشگاه‌های این کشور را به نام خود ثبت کرده است.

پاری سن ژرمن که دست کم برای دو هفته لیونل مسی را به همراه نخواهد داشت حدود سه هفته نیز از در اختیار داشتن نیمار، ستاره برزیلی خود محروم خواهد بود. نیمار روز بیست و هشتم نوامبر در جریان مسابقه پاری‌سن‌ژرمن با سنت اتین که با پیروزی پاریسی‌ها همراه بود از ناحیه مچ پا دچارمصدومیت شد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

مراسم سال نو میلادی زیر سایه «اومیکرون»اگرچه از آفریقای جنوبی، محل شناسایی اولین موارد ابتلا به اومیکرون، سویه جدید ویروس کرونا خبر رسیده که موج گسترده ابتلا در این کشور در حال افت است ولی اکثر کشورها به دلیل نگرانی...

انگلستان استفاده از قرص ضد کرونای فایزر را تایید کردانگلستان استفاده از قرص ضد کرونای فایزر را برای بیماران در معرض خطر تایید کرد. - خبرگزاری آناتولی

بریتانیا اثربخشی قرص ضد کرونای فایزر را تایید کردبریتانیا، روز جمعه دهم دی‌ماه، قرص ضد کووید-۱۹ شرکت فایزر را برای درمان بزرگسالانی که عفونت‌های خفیف تا متوسط دارند، تایید کرد. آژانس تنظیم مقررات داروها و محصولات بهداشتی... مثل واكسن هاش 🤭

واکسیناسیون باید با قوت ادامه یابدرئیسی با تاکید بر ضرورت اجرای کامل قانون نسخه الکترونیکی، گفت: تا تکمیل زیرساخت‌ها در برخی شهرها برای موارد ضروری و استثنایی با تشخیص وزارت بهداشت و درمان به منظور جلوگیری از اجتماع و ازدحام جمعیت و خطر شیوع بیماری مجوزهای لازم صادر شده تا مشکلی برای شهروندان بوجود نیاید.

کرونا در ایران | افزایش ابتلا به «اومیکرون»؛ ممکن است مازندران «به کانون شیوع کرونا» تبدیل شودبر اساس اعلام وزارت بهداشت ایران در روز شنبه، در ۲۴ ساعت گذشته حدود هزار مورد جدید از ابتلا به ویروس کرونا، ۲۲۲ مورد بستری و ۳۳ مورد مرگ و میر مرتبط با این بیماری گزارش شده است. از تلفات و ابتلاهای جدید اومیکرونی آمریکا چه خبر ؟! میگن فقط 3نفر فوتی دارد و 10 نفر مبتلای جدید! بابا ایول به این ابر قدرت !😂

تایید قرص کرونای فایزر در انگلیستایید قرص کرونای فایزر در انگلیس انگلیس قرص کرونای تولید شرکت فایزر را برای بزرگسالان مبتلا به نوع خفیف تا متوسط​​ کووید۱۹ که در معرض خطر بالای وخیم تر شدن بیماری هستند، تایید کرده است.

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن روز یکشنبه در جریان کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل ونس، ضمن اعلام خبر ابتلای لیونل مسی به بیماری کووید۱۹ گفت که ستاره پاریسی‌ها قرار است برای گذارندن دوران قرنطینه در آرژانتین بماند و پس از طی کردن این دوره به پاریس بازگردد.

باشگاه ونس که حریف روز دوشنبه پاری سن ژرمن در مسابقات جام حذفی است در لیگ دسته چهارم فرانسه جایگاه هشتم گروه خود را تصاحب کرده است.

این در حالیست که باشگاه متمول پایتخت فرانسه رکورد ۱۴ قهرمانی در مسابقات جام حذفی باشگاه‌های این کشور را به نام خود ثبت کرده است.

پاری سن ژرمن که دست کم برای دو هفته لیونل مسی را به همراه نخواهد داشت حدود سه هفته نیز از در اختیار داشتن نیمار، ستاره برزیلی خود محروم خواهد بود.

نیمار روز بیست و هشتم نوامبر در جریان مسابقه پاری‌سن‌ژرمن با سنت اتین که با پیروزی پاریسی‌ها همراه بود از ناحیه مچ پا دچارمصدومیت شد.

ستاره برزیلی پاری‌ سن ژرمن قرار است تا نهم ژانویه در کشورش به مراحل درمان ادامه دهد و به گفته مسئولان باشگاه بازگشت او به تمرینات دست کم سه هفته دیگر زمان خواهد برد.