توکلی در نامه‌ای به قالیباف: شفاف‌سازی کنید

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 61 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نامه احمد توکلی به قالیباف در مورد حواشی سفر خانواده رییس مجلس به ترکیه: *شفاف‌سازی کنید *چرا برخی از جانبداران سعی کردند که موضوع را بی ارزش جلوه دهند؟ *آیا جانبداران از فقر مردم ایران بی خبر بودند؟

رییس محترم و نمایندگان ارجمند مجلس شورای اسلامیروزی ابوذر برای دیدن سلمان به خانه وی رفت پس از دقایقی از سلمان پرسید چیزی در خانه داری تا بخوریم؟ سلمان سفره اش را آورد و برای ابوذر باز کرد. فقط نان در آن بود. چند لقمه ای که خورد پرسید نمک نداری تا خورش نان کنم؟ سلمان پاسخ داد: چند لحظه صبر کن تا برایت بیاورم. آفتابه اش را برداشت و به مغازه محل رفت و آن را فروخت و مقداری نمک به خانه آورد و بر سفره نهاد. ابوذر چون سیر شد دست به آسمان بلند کرد و گفت: خدایا تو را شکر می کنم که قناعت کردم.

به طور نسبی بهترین موضع را آقای الیاس قالیباف گرفت، زمان ابراز موضع و محکوم کردن رفتار چنان بود که صدق در موضعگیری به چشم می آمد.۱ – الیاس با صراحت تام سفر را نابخشودنی خواند و برای مصون ساختن پدر چند خبر را در بیانیه اش منتشر کرد. پدر با سفر مخالف بود. ضمن عذرخواهی از مردم موکدا عذرخواهی خانواده را نیز ضروری دانست.

وقتی پذیرش دعوت ثروتمندی این چنین علی را به خشم می آورد که تازیانه ملامت را بر سر استاندارش می کوبد معلوم می شود که امروز امیر مومنان اگر می خواست ماله کشان ماجرا را ملامت کند کمتر از این نمی گفت. البته اگر عثمان ابن حنیف را بشناسید ادعای ما مستحکم تر می شود. آقای الیاس قالیباف به درستی نابخشودنی بودن گناه اطرافیانش را به وضع دردناک مردم گرفتار معیشت تنگ، مربوط می داند. جانبداران که حتی موضع آقای الیاس قالیباف را نپذیرفتندآن ها بچه های کار را ندیده اند؟وقتی فرزند صاحب ماجرا در بیانیه اش وضع اقتصادی مردم را چنان تصویر می کند که حتی اگر خرید چند تکه لباس بوده باشد الیاس قالیباف آن را به خاطر هم زمانی با تنگناهای شدید معیشتی مردم ایران نابخشودنی می شمارد.

بنابراین علی ، دری بر شهر حکمت، نه تنها جرائم و تخلفات زمامداران و کارگزاران را اجتماعی می کند، بلکه جاروجنجال راه می اندازد. نه تنها سرک می کشد، بلکه شنود هم بکار می گیرد نه تنها مجازات می کند، بلکه آبرو می برد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خود توکلی هم باید بگه خودش و خانواده‌ش چند تا خونه اون ور مرز دارند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مذاکرات وین؛ وزیر خارجه ایران خطاب به گوترش: آمریکا مسبب وضع فعلی استوی درباره مذاکرات احیای برجام به تداوم تبادل پیام بین ایران و آمریکا از طریق اتحادیه اروپا اشاره کرد و بار دیگر با متهم کردن آمریکا گفت: «سیاست غلط فشار حداکثری آمریکا مسبب وضعیت فعلی است.» وزیر امور خارجه ی خامنه ای، اشتباهی غلط فرمودند! مسبب وضعیت فعلی حکومت بی کفایت و فاسد و منحرف و مزدور و تبهکار اسلامی ایران است، همین یعنی رژیم تروریستی آخوندی مظلومه و هیچ غلطی نمیکنه پوتین هم همین نظر رو داره وقتی مردم اوکراین رو سلاخی میکنه همه دنیا از شیطان صفتی آمریکا،باخبر است!...فقط سیاست وابسته غرب، وبرخی دولت‌های وابسته هست که خودرا به کوری زده اند...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عفو بین‌الملل: جمهوری اسلامی جان یک زندانی باردار را به بازی گرفته استسازمان عفو بین‌الملل با انتشار اطلاعیه‌ای درباره وضعیت سعدا خدیرزاده، زندانی باردار محبوس در زندان ارومیه هشدار داد و رفتار حکومت ایران با وی را «بیرحمانه» توصیف کرد. اخبار_ایران زندانی_سیاسی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

به هدر دادن گاز ایران از طریق مشعل‌سوزی «۳۲ درصد» افزایش یافته استبانک جهانی در تازه‌ترین گزارش خود از افزایش ۳۲ درصدی مشعل‌سوزی گاز در ایران خبر داده است. ایران به خاطر عدم سرمایه‌گذاری در تجهیزات جمع‌آوری گازهای همراه (گازی که همراه با... فقط گاز مصرفی تهران توسط یه مشعل در خلیج فارس میسوزه. چرا همینو الکترونیکی اش نمی کنند که گاز هدر نره؟؟😁😁😁😁😁 اول ایرانو تحریم میکنن که به تجهیزات دسترسی نداشته باشه بعد میگن ایران گاز رو هدر میده
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

پنگوئن امپراطور به دلیل تغییرات اقلیمی در معرض خطر انقراض استموسسه علمی- پژوهشی قطب جنوب در آرژانتین می گويد نسل پنگوئن‌های امپراطور که در این نواحی زندگی می کنند به دلیل تغییرات اقلیمی طی سی تا چهل سال آینده در معرض خطر جدی انقراض است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

چرا روسیه حمله به شبکه راه‌آهن اوکراین را تشدید کرده است؟در ابتدا روسیه درصدد بود تا با استفاده از همین شبکه راه‌آهن نیروهای خود را به سراسر اوکراین منتقل کند. با این حال ارزیابی‌های کارشناسان نشان می‌دهد که سیاست کنونی مسکو هم بیشتر آسیب زدن به خطوط ریلی اوکراین باشد تا تخریب کامل این ناوگان حمل و نقل.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لوکاشنکو: به نظرم عملیات روسیه در اوکراین طولانی‌ شده استلوکاشنکو: به نظرم عملیات روسیه در اوکراین طولانی‌ شده است الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور بلاروس در گفت‌وگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس درباره حمله نظامی روسیه به اوکراین گفت: به نظرم این عملیات طولانی شده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »