توقیف یک نفتکش در تنگه هرمز از سوی ایران

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا توقیف یک نفتکش خارجی در تنگه هرمز را محکوم کرده و خواستار آن شده که ایران، این نفتکش و خدمه‌اش را فورا آزاد کند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیشتر گفته بود که یک شناور خارجی را در تنگه هرمز توقیف کرده‌ است. بنا به اطلاعیه سپاه پاسداران، این کشتی، یک میلیون لیتر سوخت قاچاق حمل می‌کرده است.

در اولین تصاویری که سپاه از این کشتی منتشر کرده، نام"ریاح" بر روی بدنه آن دیده می‌شود. ریاح، نام نفتکشی است که برخی رسانه‌ها در روزهای گذشته خبر از توقیف آن در آب‌های ایران دادند اما ایران آن را تایید نکرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سپاه از توقیف یک نفتکش در تنگه هرمز خبر دادسپاه از توقیف یک نفتکش در تنگه هرمز خبر داد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

توقیف یک نفتکش توسط سپاه در نزدیکی تنگه هرمز- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimاطلاعیه روابط عمومی سپاه در رابطه با توقیف کشتی حامل یک میلیون لیتر سوخت قاچاق این کشتی که ظرفیت حمل ۲میلیون لیتر سوخت را دارد با ۱۲ خدمه خارجی در حال عزیمت برای تحویل سوخت قاچاق دریافتی به کشتی های بیگانه بود که باهوشمندی نیروی دریایی سپاه ناکام ماند. طی عملیاتی درخلیج فارس درروز یکشنبه مورخ ۲۳ / ۴/ ۹۸ گشت های شناوری منطقه یکم دریایی سپاه درخلیج فارس وتنگه هرمزپس ازاطمینان ازحمل قاچاق سوخت دراقدامی غافلگیر کننده این کشتی را که حامل یک میلیون لیترسوخت قاچاق بود را پس از هماهنگی و حکم مراجع قضایی ،در جنوب جزیره لارک توقیف کردند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سپاه پاسداران یک نفتکش را در خلیج‌فارس توقیف کردنیروی دریایی سپاه_پاسداران در اطلاعیه‌ای از توقیف «یک شناور خارجی حامل یک میلیون لیتر سوخت قاچاق در جنوب جزیره لارک» در خلیج فارس خبر داد، اما گفت که «ادعای رسانه‌های غربی مبنی بر توقیف هر گونه شناور دیگر توسط ایران» را تکذیب می‌کند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ایران از توقیف یک نفتکش توسط سپاه در نزدیکی تنگه هرمز خبر دادخبرگزاری «تسنیم» نزدیک به سپاه پاسدران ایران در یک خبر فوری گزارش داد که «گشت‌های شناور سپاه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »


منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش قیمت نفت در پی توقیف یک کشتی ‌خارجی حامل سوخت قاچاق در خلیج فارسقیمت نفت در واکنش به توقیف یک شناور خارجی در خلیج فارس افزایش یافت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »