توضیحات کمالوندی درباره جزئیات حادثه‌ای که حین بازدیدش از سایت نطنز اتفاق افتاد

12/04/2021 11:11:00 ق.ظ

سخنگوی سازمان انرژی اتمی توضیحاتی را در مورد جزئیات حادثه ای که حین بازدید از مجتمع هسته ای نطنز برای وی پیش آمد، ارائه کرد.

توضیحات کمالوندی درباره جزئیات حادثه‌ای که حین بازدیدش از سایت نطنز اتفاق افتاد: مقدار زیادی آلومینیوم پخش شده بود که روی دریچه‌ای را گرفته بود، دریچه هم مانند دودکش بود و ارتفاعی حدود ۷ متر و خرده‌ای داشت که پای بنده روی آلومینیوم رفت و پایین افتادم

سخنگوی سازمان انرژی اتمی توضیحاتی را در مورد جزئیات حادثه ای که حین بازدید از مجتمع هسته ای نطنز برای وی پیش آمد، ارائه کرد.

وی تصریح کرد: حین بازدید، مقدار زیادی  آلومینیوم پخش شده بود که در واقع روی دریچه ای را گرفته بود، دریچه هم مانند دودکشی بود که برای طبقه پایین باشد و ارتفاع حدود 7 متر و خورده ای داشت که پای بنده روی آلومینیوم رفت و پایین افتادم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

یک‌هفته پس از جان‌ باختن مهسا‌ امینی؛ پلوسی: «صدای شجاعانه مردم ایران در سراسر جهان شنیده شد»

همزمان سپاه پاسداران اعتراض‌ها را «توطئه دشمن» دانسته و از لزوم برخورد قوه قضائیه با «عوامل و گردانندگان» تظاهرات‌های خیابانی خبر داده است. منابع مختلف داخلی تاکنون بازداشت ده‌ها شهروند از جمله چندین فعال و خبرنگار را تائید کرده اند. ادامه مطلب >>

boris1345 الکی میگه، هلش دادن شهید بشه😁😁😁 کمالوندی بعد قرنی میره بازدید ازسایت نطنز، ییهو پای بلندمرتبه ترین مقام حاضر درصحنه میره روی گودالی 7متری که با فویل آلمینیومی پوشیده شده بوده. بااین حساب شما تصورکن روزی چندصدنفر کارگر وتکنسین ومهندس و...تو این دریچه های نطنز سقوط می‌کنند. خداکنه به گوش بازرسای اداره ی کار نرسه

بله این وسط کمالوندی هم از دشمن فرضی کتک مفصلی خورد... ان شاء الله مرگ خودت و ظریف و صالحی و روحانی 🤲 😂😂🤣😂😅🤣😂ینی دهنت سرویس پسر..مردم از خنده😂 یه روده راست ندارید خب کوری مگه یابو بعد تو این محیط با مواد رادیواکتیو کار میکنین؟ عخی... تو که انقدر حواست بود چی کجا ریخته و چی کجا رو پوشونده چرا جلو پاتو ندیدی خب؟😂😂

کسخل😂

جزئیات 'واکسن‌خواری' از زبان شهردار تهران | DW | 02.05.2021پیروز_حناچی در جلسه شورای شهر تهران حضور یافت و در مورد جزئیات واکسن‌خواری در یکی از مناطق شهرداری پایتخت توضیحاتی داد. او گفت که توزیع سهمیه منطبق با پروتکل‌ها نبوده است و با خاطیان برخورد خواهد شد.

کی بشه بیوفتی تو چاه جهنم

جزئیات دیدار بایدن و رئیس موساد به‌نقل از«یک مقام اسرائیلی»به گفته یک مقام ارشد اسرائیلی، جو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، روز جمعه 30 آوریل به یوسی کوهن، مدیر سرویس اطلاعات خارجی اسرائیل، گفته آمریکا برای

افشای جزئیات تازه از کشته شدن قاسم سلیمانی«یاهو نیوز» در گزارشی مفصل و به نقل از منابع گوناگون به بررسی زوایا و جزئیات نحوه کشتن قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پرداخته است.این گزارش که خوب که چی ؟

جزئیات جدید از ترور جنایتکارانه شهید سردار قاسم سلیمانیجزئیات جدید از ترور جنایتکارانه شهید سردار سلیمانی گزارش یاهونیوز بر اساس مصاحبه با ۱۵ مقام آمریکایی: سردار سلیمانی در ۶ ساعت پیش از ترور، ۳ بار تلفن همراهش را تغییر داده صهیونیست‌ها از شماره این تلفن‌ها مطلع بودند ۳ تیم تک تیرانداز در منطقه ترور بودند ببری مال مسلمان و چو مالت ببرند تروریست را باید تروریزه کرد ! همه از کشته شدن یک جرثومه فساد و جنایت و دزدی خوشحال شدند و منطقه امن تر شد.

رمزگشایی «یاهونیوز» از جزئیات عملیات حذف قاسم سلیمانی؛ همکاری اسرائیل، آمریکا و کُردهای عراقپایگاه خبری یاهونیوز با انتشار گزارشی تحقیقی ابعاد تازه‌ای از عملیات کشتن قاسم سلیمانی، فرمانده سابق سپاه قدس ایران توسط نیروهای ویژه آمریکایی منتشر کرد. جک مورفی و زَک دورفمن، نویسندگان این گزارش تحقیقی برای تکمیل آن با ۱۵ مقا‌م‌ فعلی و سابق آمریکا گفتگو کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، بهروز کمالوندی گفت: بعد از حادثه ای که برای سایت نطنز به وجود آمده بود برای بازدید می‌رفتیم که در مسیر هم اطلاع رسانی می کردم تا بعد از مشخص شدن علل حادثه با رسانه ها صحبت کنم.پیروز حناچی، شهردار تهران شهردار تهران با حضور در جلسه شورای شهر تهران گفت، هفته گذشته در پی انتشار گزارشی در یکی از سایت‌های منتقد شهرداری در مورد واکسن‌خواری در شهرداری پایتخت، تحقیقات در این زمینه را با محوریت حراست شهرداری آغاز کرده است.بازگرداندن کامل ایران به توافق هسته‌ای 2015 راهی دراز در پیش دارد، و به توافق مجدد با جمهوری اسلامی نزدیک نیست.09 مهٔ ,2021: 10:12 صبح GST آخرین به روزرسانی: 09 مهٔ ,2021: 10:27 صبح GST آدرس کپی شد «یاهو نیوز» در گزارشی مفصل و به نقل از منابع گوناگون به بررسی زوایا و جزئیات نحوه کشتن قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پرداخته است.

وی تصریح کرد: حین بازدید، مقدار زیادی  آلومینیوم پخش شده بود که در واقع روی دریچه ای را گرفته بود، دریچه هم مانند دودکشی بود که برای طبقه پایین باشد و ارتفاع حدود 7 متر و خورده ای داشت که پای بنده روی آلومینیوم رفت و پایین افتادم. این خبر تکمیل می‌شود. این منطقه لیستی ۳۲۵ نفره تهیه و به بهداشت شمال‌غرب اعلام کرده بود و سرانجام ۱۹۸ نفر اقدام به دریافت واکسن کرده بودند. . سخنگوی شورای امنیت ملی ایالات متحده گفته است کوهن روز جمعه در کاخ سفید تنها با جیک سالیوان مشاور جو بایدن و دیگر مقامات امنیت ملی دیدار کرده، و بایدن تنها «برای ابراز همدردی بابت فاجعه کوه مرون به جلسه سری زد.